Suwalszczyzna – źródło piękna…… Powrót z sukcesem… – XXIX Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Suwalszczyzna – źródło piękna…… Powrót z sukcesem… – XXIX Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej

Z pięknej Suwalszczyzny, powrócili piłkarze bydgoskiego SALOSu, uczestnicy XXIX Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Salezjańskiej.

Mimo „mroźnej pogody” i padającego deszczu, podopieczni trenera Marka Cirsona, grający w składzie : Michał Kowalewski, Stanisław Niedbalski, Jan Niedbalski, Tomasz Mizikowski, Fabian Onyśko, Ignacy Schmidt, Adam Mazur, Tomasz Lewandowski zajęli doskonałe III miejsce, pokonując w decydującym  meczu drużynę SALOS Przeczno 1:0. 

Strzelcem „brązowej bramki” był Tomasz Mizikowski.

Rywalizacja z drużynami występującymi w rozgrywkach Okręgowych Związków Piłki Nożnej, to doskonały sprawdzian dla naszych sportowców.

Jesteśmy dumni z postawy naszej ekipy.

 Godnie reprezentowali Bydgoszcz i nasze środowisko salezjańskie, nie tylko na boisku ale także podczas uroczystej mszy świętej, zabawy w Aquaparku, miejscu zakwaterowania w Starym Folwarku.

Prawdziwą furorę zrobiły pluszaki z logo naszego Stowarzyszenia.

Serdecznie podziękowania dla Organizatorów, włożyli ogrom pracy abyśmy zadowoleni, z pięknym pucharem, medalami i pamiątkami powrócili  do naszego miasta.

Ogromne brawa dla p. Darka i rzeszy wolontariuszy.

Dziękujemy za pyszności: sękacza i mrowisko. Palce lizać!!!

W kuluarach słyszało się słowo Bydgoszcz, Bydgoszcz, Bydgoszcz.

To w naszym pięknym mieście, w przyszłym roku, odbędą się Jubileuszowe XXX Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej.

Bydgoszcz zaprasza!!!

No Comments

Post A Comment