Sukces piłkarzy bydgoskiego SALOS-u w Przecznie!

Sukces piłkarzy bydgoskiego SALOS-u w Przecznie!

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi piłkarze bydgoskiego SALOS-u podczas odbywających się w Przecznie, Inspektorialnych Mistrzostwach SALOS-u w piłce nożnej halowej.

Drużyna prowadzona przez trenera Mateusza Wabnyca zajęła I miejsce, pokonując SALOS Przeczno 5:2, po bramkach Mateusza Kulasa – 3, Jakuba Wągrockiego i Bartosza Tylickiego, SALOS Aleksandrów Kujawski 3:1, bramki strzelili: Mateusz Kulas – 2, i Grzegorz Noculak.
W ostatnim spotkaniu decydującym o I miejscu, pokonaliśmy SALOS Rumia 2:1, a bramkami podzielili się: Mateusz Kulas i Dominik Sobków.

Skład drużyny: Alex Nawra, Grzegorz Noculak, Maciej Suski, Mateusz Kulas, Bartosz Tylicki, Jakub Wągrocki i Kacper Grondziuk.

Młodsi piłkarze rocznika 2003/2004 zajęli II miejsce pokonując SALOS Przeczno 2:0, po bramkach: Kacpra Suty i Pawła Fircha. W walce o I miejsce ulegliśmy drużynie SALOS Złotoria 0:3.

Zespół prowadzony przez trenerów Ryszarda Kawickiego i Janusza Kochańskiego wystąpił w składzie: Kamil Gawin, Oliwier Kotowski, Jakub Flizikowski, Adrian Dąbrowski, Kacper Zieliński, Kacper Suty, Dawid Cesarz, Jakub Krzesiński, Paweł Firch i Robert Zuterek.

Galeria zdjęć

[shashin type=”albumphotos” id=”72″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

No Comments

Post A Comment