Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2021’

Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2021’

Z „naładowanymi akumulatorami”, powrócili z malowniczej Żywiecczyzny sportowcy bydgoskiego SALOSu.

Tegoroczny obóz sportowy w Żabnicy to dni wytężonej pracy piłkarzy i koszykarzy, którzy dzięki wsparciu Przyjaciół z Fundacji LOTTO, mogli profesjonalnie przygotować się do sezonu sportowo-wychowawczego.

Program obozu obejmował wszechstronny rozwój sportowy i zawierał różnorodność atrakcji, od jednostek treningowych, po przez zajęcia dodatkowe z tenisa stołowego, biegów, marszobiegów, turniejów, meczów sparingowych, wycieczki piesze.

Wieczorne spotkania to warsztaty, prelekcje, pogadanki o historii polskiego sportu. Przybliżyliśmy sylwetki sportowców którzy odznaczali się  nie tylko wspaniałymi osiągnięciami ale także wybitną podstawa patriotyczną i działaniami na rzecz wolności i niepodległości kraju.

Nie zapomnieliśmy o miejscach które nie pozwalają nam zapomnieć o walkach mieszkańców Żywiecczyzny o niepodległość podczas I i II wojny światowej.

Podczas pogodnych wieczorów Rada Obozu przygotowała spotkania integracyjne, formacyjne, dyskoteki.

Ośrodek Wczasowo – Kolonijny  Pod Halą Boraczą to miejsce wyjątkowe, z doskonałą infrastrukturą sportową, góralską gościnnością państwa Ewy i Janka Dudka.

No Comments

Post A Comment