Wysokość składki członkowskiej

Wysokość składki członkowskiej

Bydgoszcz, 01.12.2011.

SZANOWNI PAŃSTWO

 

Zarząd SL SALOS RP, ustalił wysokość składki członkowskiej na 2012 rok. Składka członkowska, obejmująca rok kalendarzowy, wynosi 15,00 zł. Jeżeli trenują bracia to płacą po 10,00 zł.

„Nowi” członkowie wpłacają składkę, obejmującą okres do końca grudnia 2011 r., w wysokości 5,00 zł. Muszą dostarczyć biura SALOS-u 2 zdjęcia, wypełnioną i podpisaną przez rodziców/opiekunów deklarację członkowską.

Wracając wspomnieniami do „Wakacji z ks. Bosko”” w Wołkowyi i Zachełmia, przygotowaliśmy ofertę obozów sportowych/kolonii letnich/obozów młodzieżowych w 2012 roku. Tym razem Kraina Tysiąca Jezior. Ośrodek „Watra” w św. Lipce, z doskonałą bazą obiektów sportowych. Miejsce marzeń, przepiękny teren na poprawę kondycji, a ile dodatkowych atrakcji. Nadmieniam, że członkowie SL SALOS RP mogą otrzymać zniżkę do 420,00 zł kosztów skierowania.

Warunki, które muszą spełnić to: obecność i zaangażowanie podczas zajęć, comiesięczne uczestnictwo w „Naszej” mszy świętej i spotkaniu formacyjnym, pełna dokumentacja członkowska, włącznie z opłatami za wynajem sali gimnastycznej. W związku z ogromnym zainteresowaniem wypoczynkiem na Mazurach, proszę o podjęcie decyzji i wpłatę 300 zł., jako gwarancji uczestnictwa na obozie sportowym

Drodzy Państwo.

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego.

Wystarczy podać w rozliczeniu podatku dochodowego za 2011 rok, że chcecie Państwo przekazać 1% na :

Stowarzyszenie Lokalne

Salezjańskiej Organizacji Sportowej Rzeczypospolitej Polskiej

 i podać nr KRS – 0000008704.

 Będziemy ogromnie wdzięczni. A wpłaty przeznaczone będą mi.: na zakup sprzętu sportowego, odzieży sportowej, wynajem sali gimnastycznej, czy wsparcie finansowe wypoczynku letniego.

 

„Dobroć jest czymś bardzo prostym,

być zawsze do dyspozycji drugich,

nigdy nie szukać samego siebie.”

 

 

Z salezjańskim pozdrowieniem

Marek Sikorski – prezes SL SALOS RP w Bydgoszczy

No Comments

Post A Comment