Tag archive for: terminarz rozgrywek
06
01
2017

Nowy terminarz rozgrywek XXII edycji SLB

Prezentujemy nowy terminarz kolejnych rozgrywek XXII edycji Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy! SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY XXII EDYCJA TERMINARZ 07.01.2017. 12.00 2008 B BELGIA – ŁOTWA 12.25 2008 B ŁOTWA – ANGLIA 12.50 2008 B BELGIA – ANGLIA 13.15 2008 A BRAZYLIA – ARGENTYNA 13....

28
11
2015

Terminarz rozgrywek XXI SLB

SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY XXI EDYCJA TERMINARZ   05.12.2015. 12.30 2005 SP BUKOWIEC – SALOS BYDGOSZCZ 13.10 2005 SP 12 – SL SALOS TORUŃ 13.50 2005 SP BUKOWIEC – SL SALOS TORUŃ 14.30 2005 SALOS BYDGOSZCZ – SP 12 15.10 2005 SP BUKOWIEC – SP 12 15.50 2005 SL SALOS TORUŃ – SALOS BYDGOSZCZ 16.30 2...

13
02
2015

Terminarz na kolejne spotkania Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy

SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY XX EDYCJA TERMINARZ   06.03.2015. 16.30 2002 Y 1: UKS TĘCZA I – SPTS BOSKO 07.03.2015. 12.00 1998 X 2: POLONEA – KS WEMBLEY 12.40 1998 Y 1: LSO ŚW. MAREK – GALACTICOS 13.20 1998 Y 2: BOOYAH DEVILS FC – MŁODZI GNIEWNI 14.00 2004 Y 1: FA BYDGOSZCZ – UKS TĘCZA 14....

23
11
2014

Terminarz XX SLB

SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY XX EDYCJA TERMINARZ 29.11.2014. UWAGA!!!!!!!!!! Zmiana drużyn grających o godz.: 15.10 12.30 2006 A GWIAZDA BYDGOSZCZ II – FA SZUBIN 13.10 2006 B GWIAZDA BYDGOSZCZ I – ZAWISZA BYDGOSZCZ 13.50 2006 A SALOS MALUCHY – FA SZUBIN 14.30 2006 B GWIAZDA BYDGOSZCZ I – SALOS ŻAKI 1...

16
11
2014

Nowy terminarz pierwszych rozgrywek XX edycji Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy

SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY XX EDYCJA TERMINARZ 22.11.2014. 12.30 2004 B GLKS – FA SZUBIN I 13.10 2004 B UMKS JP2 – SALOS I 13.50 2004 B GMKS – SALOS I 14.30 2004 B UMKS JP2 – FA SZUBIN I 15.10 2004 A SALEZJANIE TORUŃ – SALOS II 15.50 2006 A GRYFUSIE I – SALOS II 16.30 2004 A SALEZJANIE TORUŃ – SPTS...

23
03
2014

Nowy terminarz rozgrywek

XIX EDYCJA STPN 2014 TERMINARZ 29.03.2014. 12.00 2005/MŁ X1: A1-B4 SALOS MALUCHY – SP 12 12.40 2005/MŁ Y1: A3-B2 GWIAZDA BYDG.II – GWIAZDA BYDG..I 13.20 2003/MŁ X1: A1-B4 SALOS ZŁOTORIA – UKS TĘCZA 14.00 2003/MŁ Y1: A3-B2 SALOS BELLERDRUK – GWIAZDA BYDG. I 14.40 1998/MŁ GM 7 – SPARTA BYDGOSZCZ...

19
03
2014

Nowy terminarz rozgrywek

XIX EDYCJA STPN 2014 TERMINARZ 22.03.2014. 12.30 2007/MŁ GWIAZDA BYDGOSZCZ – SALOS ŻAKI 12.50 2007/ML GRYFUSIE – JP2 13.15 2007/MŁ GWIAZDA BYDGOSZCZ – GRYFUSIE 13.40 2007/MŁ GWIAZDA BYDGOSZCZ – SALOS ŻAKI 14.00 2007/MŁ SALOS ŻAKI – JP2 14.20 2007/MŁ GRYFUSIE – GWIAZDA BYDGOSZCZ 14....

24
02
2014

Nowy terminarz rozgrywek XIX STPN 2014

XIX EDYCJA STPN 2014 TERMINARZ 01.03.2014. 12.30 2007/MŁ GWIAZDA BYDGOSZCZ – GRYFUSIE 12.50 2007/ML JP2 – SALOS ŻAKI 13.20 2007/MŁ GWIAZDA BYDGOSZCZ – JP2 13.40 2007/MŁ SALOS ŻAKI – GRYFUSIE 14.00 2005/MŁ/A UKS TĘCZA – SALEZJANIE TORUŃ 14.35 2003/MŁ/B SALOS PRZECZNO- SALOS MSM DOM 15.10 2003/MŁ/A SA...

20
01
2014

Nowy terminarz na kolejne rozgrywki XIX STPN

25.01.2014. 12.30 2005/MŁ/A AP BRDA – SALEZJANIE TORUŃ 13.10 2003/MŁ/A SALEZJANIE TORUŃ – SALOS BELLERDRUK 13.50 2005/MŁ/A AP BRDA – GWIAZDA BYDG. II 14.30 2003/MŁ/A SALEZJANIE TORUŃ – SP 12 15.10 2005/MŁ/A GWIAZDA BYDG. II – SALEZJANIE TORUŃ 15.50 2001/MŁ/B UKS TĘCZA II – LSO ŚW. MAREK 16.30 2001/M...

01
12
2012

Terminarz rozgrywek

XVIII EDYCJA SLB – 2012/2013 TERMINARZ 08.12.2012 Godzina Rocznik Kto z kim 12.30 2004/MŁ A SP 63 – JP2 13.10 2002/2003 A SALEZJANIE TORUŃ – JP2 13.50 2004/MŁ B SALOS PRZECZNO – SALOS BOSKO 14.30 2004/MŁ A SALEZJANIE TORUŃ – SALOS ŻAKI 15.10 2004/MŁ B SPTS SALEZJANIE –...