Aktualności
27
04
2013

Zakończenie XVIII Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy

Mszą św. koncelebrowaną przez Proboszcza parafii św. Marka, Wiceprezesa SL SALOS RP w Bydgoszczy, ks. Janusza Sikorę, ks. Arkadiusza Sobocińskiego, ks.
Krzysztofa Szynkowskiego i ks. Szymona Spalonego, zakończyliśmy XVIII edycję Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy.
Gościem specjalnym uroczystości był Janusz Kupcewicz – srebrny medalista Mistrzostw Świata z Hiszpanii (1982 rok), który dekorował młodych sportowców
medalami.
Puchary od Express Bydgoskiego wręczał redaktor Tadeusz Nadolski, natomiast statuetki za osiągnięcia indywidualne otrzymali najlepsi zawodnicy, strzelcy i
bramkarze z rąk przedstawiciela Prezydenta Miasta – Marka WiśniewskiegoUczestniczyło 41 drużyn, 486 zawodników w czterech kategoriach wiekuRozegrano 146 spotkań, strzelono 1493 bramki.

Strzelcem pierwszej bramki tegorocznej edycji jest Marek Szymański – SALEZJANIE TORUŃ, ostatnią bramkę z rzutu karnego zdobył Oskar Wątorek GTS POLONEA.

Końcowe klasyfikacje

 

Drużyny

Rocznik 2004/młodsi

1. SPTS SALEZJANIE

Skład: Wojciech Jędrzejczyk, Michał Wieczorek, Franciszek Handke, Michał Arendt, Wiktor Majer, Mateusz Cirson, Antoni Federowicz, Jakub Jaciubek, Oliver Dolski

Trener: Marek Sikorski2. JP2
3. GWIAZDA Bydgoszcz I4. SP 63

 

Rocznik 2002/2003

1. SPTS BYDGOSZCZ

Skład: Grzegorz Kapka, Konrad Majer, Paweł Mazurkiewicz, Jakub Tabisz, Jakub Ulczyński, Tomasz Czajkoski, Paweł Firch, Kacper Mattya, Maciej Szymczak.

Trener: Marek Sikorski

2. PKS ZŁOTORIA
3. BACH BRĄCHNOWO
4. VICTORIA BYDGOSZCZ

Rocznik 2000/2001

1. SALOS MSM DOM

Skład: Patryk Starzyński, Paweł Derengowski, Stanisław Wędzelewski, Piotr Galla, Patryk Twaróg, Patryk Grochowski, Andrzej Tarbicki, Mateusz Sobacki,
Jan Budziński, Michał Borchard.
Trener: Tomasz Robacki

2. BACH BRĄCHNOWO

3. SP 12

4. SPTS POLIBUD

Rocznik 1998/99

1. GTS POLONEA
Skład: Kacper Galas, Jakub Cichocki, Oskar Wątorek, Hubert Kitliński, Adam Porażyński, Fryderyk Kulczewski, Jakub Chmielewski, Jakub Majewski.

Opiekun: Ks. Wojciech Mielewczyk

2.GM KATOLIK
3. GM 5
4. GM 7 I PRZYJACIELE

 

Najlepsi zawodnicy SLB

2004/młodsi Antoni Federowicz SPTS SALEZJANIE
2002/młodsi Konrad Majer SPTS BYDGOSZCZ
2000/2001 Szymon Łoś SP 12
1998/99 Adam Porażyński GTS POLONEA

Najlepsi strzelcy SLB

2004/młodsi Mateusz Ejankowski SP 63
2002/2003 Konrad Majer SPTS BYDGOSZCZ
2000/2001 Patryk Starzyński SALOS MSM DOM
1998/99 Adam Porażyński GTS POLONEA

 

Najlepsi bramkarze SLB

2004/młodsi Oliver Dolski SPTS SALEZJANIE
2002/2003 Grzegorz Kapka SPTS BYDGOSZCZ
2000/2001 Andrzej Tarbicki SALOS MSM DOM
1998/99 Kacper Galas GTS POLONEA

 

Puchary dla najskuteczniejszych drużyn wykonujących rzuty karne

2004/młodsi – GWIAZDA BYDGOSZCZ
2002/2003 – SALOS MSM DOM
2000/2001 – SALOS MSM DOM
1998/99 – GM 7 I PRZYJACIELE


Wyróżnienia
za serce do gry

Rocznik 2004/młodsi
Michał Jastrowski VICTORIA BYDGOSZCZ

Rocznik 2002/2003
Bartosz Muszytowski BACH BRĄCHNOWO

Rocznik 2000/2001
Stanisław Wędzelewski SALOS MSM DOM

Rocznik 1998/99
Bartosz Kwasiński GM 5
Wyróżnienie dla najmłodszych piłkarzy SLB

Mikołaj Płatek JP 2
Mateusz Cirson SPTS SALEZJANIE
Wiktor Majer SPTS SALEZJANIE

Podziękowania dla Organizatorów:

Piotra Górskiego, Ryszarda Kawickiego, Janusza Kochańskiego, Tomasza Robackiego, Piotra Łabędzkiego, Waldemara Mattya, Marka Sikorskiego.

Podziękowanie za opiekę medyczną dla p.Zofii Gembarskiej.

Podziękowanie dla darczyńców SLB.

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Miasta Bydgoszczy, PAAK, Express Bydgoski, Baalbek, portal Fordon.pl, Rada Osiedla Tatrzańskiego, www.nurkowanie-kursy.com.

Galeria zdjęć

[shashin type=”albumphotos” id=”60″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.