Aktualności
02
04
2017

Uroczyste zakończenie XXII edycji Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy

0

Zakończenie XXII edycji Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy

Mszą świętą w Kościele pw. Św. Marka, pod przewodnictwem Ks. Proboszcza
Tadeusza Itrycha, w koncelebrze Ks. Wojciecha Mielewczyka (Zespół Szkół
Towarzystwa Salezjańskiego Collegium Salesianum w Bydgoszczy, ks.
Krzysztofa Tylutkiego (Salezjańska Szkoła Podstawowa w Toruniu), ks. Piotra
Olszanowskiego (Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy) połączoną z
wręczeniem pucharów, medali, statuetek, dyplomów i nagród rzeczowych,
najlepszym drużynom, zawodnikom meczu, strzelcom i bramkarzom, zakończono
XXII edycję Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy.

W tegorocznej edycji wystąpiło 37 drużyn, 426 zawodników w rocznikach:
2008, 2006,2004.

Rozegrano 146 spotkań, strzelono 953 bramki.

Pierwszego gola zdobyła Natalia Górska – POLSKA, ostatnią bramkę zdobył
Krzysztof Szudy – SALOS TORUŃ.

Prezes bydgoskiego SALOS-u – Marek Sikorski, serdecznie podziękował
Darczyńcom, Sponsorom, Ludziom Dobrej Woli, tym wszystkim którzy
dostrzegają sens działalności Stowarzyszenia „Wychowania przez Sport”,
wspierając zakupem nagród.

Słowa podziękowania skierował do Ks. Dyrektora Krzysztofa Nestoruka – ZSTS
CS, Prezes Barbary Warszawskiej, Prezesa Kazimierza Szymańskiego – MSM
DOM., Andrzeja Młyńskiego – przewodniczącego Osiedla Tatrzańskiego, radnego
Miasta Bydgoszczy,Wiesława Paczkowskiego – Hurtownia PAAK, Krzysztofa
Wypijewskiego, Tomasza Zielińskiego – Express Bydgoski, Grzegorza
Gierszewskiego – Fordon.pl, Tomasza Wosika – Studio Optyczne Optilook,
Sebastiana Kalinowskiego – „KONCEPT Desing s.c, Waldemara Mattya –
„Nurkowanie p.l”


Ks. Proboszcz Tadeusz Itrych podziękował Organizatorom XXII SLB:
Piotrowi Górskiemu, Ryszardowi Kawickiemu, Januszowi Kochańskiemu,
Andrzejowi Tomeckiemu, , Waldemarowi Mattya, Waldemarowi
Zajączkowskiemu, Markowi Skorskiemu


Serdeczne podziękowania skierował w stronę p. Zofii Gembarskiej za
opiekę medyczną.

Kategoria „Najlepsze drużyny XXII edycji SLB”

Rocznik 2008

1. MŁODA POLONIA


Skład drużyny: Mateusz Chlebowski, Paweł Dębicki, Eryk Hatka, Kacper
Kamiński, Oliwier Kieszkowski, Bartosz Przybył, Antoni Puszakowski,
Radosław Rewo, Bartosz Sekowski, Dominik Sierszulski, Marcel
Stępkowski, Mikołaj Szczutowski.

Trener: Szymon Żak

2.KATOLIK

3.SPTS MALUCHY

4.SALOS TORUŃ

Rocznik 2006

1.SPTS SALEZJANIE


Skład drużyny: Kamil Sikora, Dawid Kornacki, Mateusz Lorenc, Jan
Chilewski, Piotr Majewski, Wojciech Gierach, Krzysztof Ignas, Martyna
Nieruszewicz, Max Domagalski, Krzysztof Glugla, Miłosz Marchlewski,
Maria Piekarska, Mateusz Śliż.

Trener: Marek Sikorski

2.SALOS BYDGOSZCZ

3.KATOLIK

4.BSS BYDGOSZCZ

Rocznik 2004

1.SALOS TORUŃ


Skład drużyny: Paweł Grabowski, Damian Manikowski, Jakub Krzyżanowski,
Krzysztof Szudy, Wojciech Sielatycki, Kacper Olejnik, Wojciech Stec,
Stanisław Stec, Marcin Weinkauf, Filip Świerczyński, Michał Karczewski.

Trener: Marcin Gębicki

2.BACH BRĄCHNOWO

3.SALOS BYDGOSZCZ

4.UKS TĘCZA

Kategoria „Najlepsi zawodnicy „

Rocznik 2008:

Nicolas Klause – BELGIA

Wyróżnieni
: Emanuel Kalinowski – SALOS BYDGOSZCZ, Adam Benebbou – ŁOTWA, Maciej
Szymanowski – MAP OPŁAWIEC, Jakub Prywiński – KATOLIK, Nadia Wosik – SPTS
MALUCHY

Rocznik 2006:

Stanisław Stec – SALOS TORUŃ

Wyróżnieni:
Przemysław Stala – SALOS BYDGOSZCZ, Paweł Sieńko – MŁ. ŻOŁĘDZIE, Oliwia
Nowińska – UKS TĘCZA, Martyna Nieruszewicz – SPTS SALEZJANIE

Rocznik 2004:

Bartosz Borowiec – SALOS TORUŃ

Wyróżnieni:
Wiktoria Marciniak – UKS TĘCZA, Marta Bartczak – UKS TĘCZA, Irena
Burczyńska – SALOS BYDGOSZCZ

Kategoria „ Najlepsi strzelcy”.

Rocznik 2008:

Franciszek Kilanowski – KATOLIK

Wyróżnieni:
Antoni Puszakowski – MŁODA POLONIA, Nadia Wosik – SPTS MALUCHY, Tomasz
Bańkowski – SALOS TORUŃ, Adam Lipowski – SPTS MALUCHY

Rocznik 2006
:

Bartosz Stala – SALOS BYDGOSZCZ

Wyróżnieni:
Krzysztof Sindrewicz – SALOS BYDGOSZCZ, Paweł Sieńko – MŁODE ŻOŁĘDZIE,
Przemysław Stala – SALOS BYDGOSZCZ, Maksymilian Nowakowski – KATOLIK, Filip
Kulpiński – SP BUKOWIEC

Rocznik 2004:

Wojciech Stec – SALOS TORUŃ

Wyróżnieni:
Jakub Krzyżanowski – SALOS TORUŃ, Julia Czernikowski – UKS TĘCZA, Julian
Szwechowicz – BACH BRĄCHNOWO, Irena Burczyńska – SALOS BYDGOSZCZ

Kategoria „Najlepsi bramkarze”.

Rocznik 2008:

Tymoteusz Żołądz – SALOS TORUŃ

Wyróżnieni
: Eryk Hatka – MŁODA POLONIA, Nikodem Gimiński – KATOLIK

Rocznik 2006:

Jakub Adametz – SALOS BYDGOSZCZ

Wyróżnieni
: Max Domagalski – SPTS SALEZJANIE, Kajetan Górski – BSS BYDGOSZCZ

Rocznik 2004:

Jakub Żebrowski – BACH BRĄCHNOWO

Wyróżnieni:
Szymon Sindrewicz – SALOS BYDGOSZCZ, Damian Manikowski – SALOS TORUŃ

Kategoria „Wyróżnienia”.

Paweł Podolak – SALOS TORUŃ , Jakub Prywiński – KATOLIK , Hubert Ryzop – SP
BUKOWIEC, Antoni Puszakowski – MŁODA POLONIA, Bartosz Hoffmann – SPTS
MALUCHY, Michał Kowalewski – SALOS BYDGOSZCZ , Marcel Kwieciński – SALOS
BYDGOSZCZ, Jan Krzemiński- SALOS BYDGOSZCZ, Karol Lubawy – BSS BYDGOSZCZ,
Jakub Chmielewski- SP BUKOWIEC, Maksymilian Solecki- KATOLIK, Jakub
Wiśniewski- SALOS BYDGOSZCZ, Piotr Majewski – SPTS SALEZJANIE, Krzysztof
Ignas – SPTS SALEZJANIE, Mateusz Glamowski – SP BUKOWIEC, Przemysław
Morzyński – SALOS BYDGOSZCZ, Artur Wierzbowski – SALOS BYDGOSZCZ, Katarzyna
Sindrewicz- SALOS BYDGOSZCZ, Mateusz Lorenc – SPTS SALEZJANIE, Jakub
Guziński -SALOS BYDGOSZCZ, Daniel Mroziński – SALOS BYDGOSZCZ, Martyna
Kujawa – UKS TĘCZA, Natalia Górska – POLSKA, Krzysztof Szudy- SALOS TORUŃ,
Paweł Grabowski – SALOS TORUŃ, Jakub Guzik – SALOS BYDGOSZCZ, Dominik
Lewandowski – BACH BRĄCHNOWO, Dawid Kornacki – SPTS SALEZJANIE, Kamil Gawin
– SALOS BYDGOSZCZ, Dominik Sierszulski – MŁODA POLONIA

Galeria zdjęć