Aktualności
25
04
2012

Triumfatorzy XVII edycji Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy – 2011/2012

Tegoroczna edycja zgromadziła 295 zawodników 31 drużyn w 4 kategoriach 1997/98. 1999/2000, 2001/ 2002, 2003/młodsi.
Rozegrano 117 meczów, strzelono 1185 bramek
Pierwszą bramkę strzelił Kamil Wilmanowicz z SALOS-u PRZECZNO.

Rocznik 1997/98

1. GTS
Skład drużyny:Jakub Pilarczyk, Dominik Skorupski, Kamil Drzycimski, Jakub Chmielewski, Adam Porażyński, paweł Acalski, Jakub Cichocki, Mikołaj Butkiewicz.
Trener/Opiekun: Jacek Pilarczyk

2. GTS TEAM
3. GM KATOLIK
4. PKS BRZOZA

Najlepszy zawodnik: Dominik Skorupski – GTS
Najlepszy strzelec: Adam Porażyński – GTS
Najlepszy bramkarz – Wojciech Plata – PKS BRZOZA
Klasyfikacja rzutów karnych: GTS

Rocznik 1999/2000

1. PKS ZŁOTORIA
Skład drużyny: Mateusz Chrobak, Łukasz Chrobak, Kacper Krupa, Radosław Błaszczyk, Ignacy Duszyński, Patryk Gabryszewski, Radosław Mateusiak, Patryk Bens, Mateusz laskowski, Mateusz Szefler.
Trener/Opiekun drużyny: Mariusz Jarlak

2. SALOS MSM DOM
3. SALOS PRZECZNO
4. SPTS TOPORZANKA

Najlepszy zawodnik: Kamil Wilmanowicz – SALOS PRZECZNO
Najlepszy strzelec: Kamil Wilmanowicz – SALOS PRZECZNO
Najlepszy bramkarz: Łukasz Chrobak – PKS ZŁOTORIA
Klasyfikacja rzutów karnych: PKS ZŁOTORIA

Rocznik 2001/2002

1. SP 64
Skład drużyny: Mieszko Chmura, Patryk Bandara, Filip Dębski, Mateusz Wamka, Jakub Chmielewski, Patryk Kozikowski, Norbert Wardalski, Igor Jędrzejewski, Max Michalewski, Hubert Krzewicki, Jan Fundamencki.
Trener/Opiekun drużyny: Adam Czyż
2. VICTORIA BYDGOSZCZ II
3. UMKS JP2
4. SPTS POLBUD

Najlepszy zawodnik: Norbert Wardalski – SP 64
Najlepszy strzelec: Dawid Florek – VICTORIA BYDGOSZCZ II
Najlepszy bramkarz: Jordan Kowalczyk – VICTORIA BYDGOSZCZ II
Klasyfikacja rzutów karnych: SP 64

Rocznik 2003/młodsi

1. CHEMIK BYDGOSZCZ II
Skład drużyny: Wiktor Trybuś, Wiktor Nejman, Mikołaj Górecki, Krystian Bugalski, Bartłomiej Rydzyński, Igor Weiner, kamil Grocholewski, Paweł Ernst, Kamil Brzykcy, Szymon Balicki, Mikołaj Ptasznik.
Trener/Opiekun drużyny: Robert Wysocki.

2. SALOS POLANIE
3. CHEMIK BYDGOSZCZ I
4. SALOS PAAK

Najlepszy zawodnik: Kamil Grocholewski – CHEMIK BYDGOSZCZ II
Najlepszy strzelec: Łukasz Tabisz – CHEMIK BYDGOSZCZ I
Najlepszy bramkarz: Paweł Brzozowski – SPTS SALEZJANIE
Klasyfikacja rzutów karnych: SPTS SALEZJANIE

Wyróżnienia:

Weronika Lasek, Natalia Gałka, Klaudia Lasota – SALOS PRZECZNO, Zuzanna Domagalska – SP 19 I PRZYJACIELE, Bartosz Kwasiński – GM 5, Stanisław Wędzelewski – SALOS MSM DOM

Organizatorzy SLB: Piotr Górski, Piotr Łabędzki, Tomasz Robacki, Ryszard Kawicki, Dariusz Ceglarski, Marek Sikorski.

Opieka medyczna: Zofia Gembarska.

Patronat Honorowy XVII edycji SLB – Prezydent Miasta Bydgoszcz Rafał Bruski
Urząd Miasta Bydgoszczy, PAAK, Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa DOM, Euro Gol, Baalbek.
Patronat Prasowy Express Bydgoski.

Sponsorzy:
Urząd Miasta Bydgoszczy, PAAK, MSM DOM, Euro Gol, Baalbek.

Galeria zwycięskich drużyn

[shashin type=”albumphotos” id=”38″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”source” position=”center”]

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.