Aktualności
08
04
2013

Sprawozdanie z PLAY OFF

1

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XVIII edycja

06.04.2013.

Rocznik 2004/MŁ

¼ finału

 

JP2 – SALOS PAAK 4:0

Bramki:

JP2:
Michał Płatek, Piotr Migdalski po 2.

Zawodnik meczu: Adrian Dąbrowski.

 

SP 63 – VICTORIA BYDGOSZCZ 8:1

Bramki:

SP 63:
Mateusz Ejankowski, Nikodem Wiśniewski po 4.

VICTORIA BYDGOSZCZ:
Michał Jastrowski.

Zawodnik meczu: Mateusz Woźniak.

 

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – GWIAZDA BYDGOSZCZ II 9:0

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Paweł Underek – 3, Maciej Grzeszczyk, Kacper Supeł po 2, Fabian Przybył, Damian Latos.

Zawodnik meczu: Paweł Underek.

 

SALEZJANIE TORUŃ – SPTS SALEZJANIE 2:8

Bramki:

SALEZJANIE TORUŃ:
Krzysztof Szudy.

SPTS SALEZJANIE:
Antoni Federowicz – 3, Michał Arend – 2, Wojciech Jędrzejczyk, Michał Wieczorek, Wiktor Majer po 1.

Zawodnik meczu: Antoni Federowicz.

 

 

 

½ finału

JP2 – SP 63 3:2

Bramki:

JP2:
Piotr Migdalski – 2, Hubert Thomas.

SP 63:
Mateusz Ejankowski – 2.

Zawodnik meczu: Piotr Migdalski

 

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – SPTS SALEZJANIE 3:4

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Maciej Grzeszczyk, Damian Latos, br. Samob.

SPTS SALEZJANIE:
Michał Arend – 3, Antoni Federowicz.

Zawodnik meczu: Michał Arend.

 

Mecz o III miejsce:

SP 63 – GWIAZDA BYDGOSZCZ I

Mecz o I miejsce:

JP2 – SPTS SALEZJANIE

Klasyfikacja zawodników meczu:

  1. Mateusz Ejankowski ( SP 63) – 3 pkt.
  2. Antoni Federowicz (SPTS SALEZJANIE) – 3 pkt.

Klasyfikacja najlepszych strzelców
:

  1. Mateusz Ejankowski (SP 63) – 23 bramek.
  2. Antoni Federowicz (SPTS SALEZJANIE) – 16 bramek
  3. Mateusz Mazur (SALOS PAAK) – 10 bramek
  4. Piotr Migdalski (JP2) – 10 bramek
  5. Michał Arend (SPTS SALEZJANIE) – 10 bramek
  6. Nikodem Wiśniewski (SP 63) – 9 bramek
  7. Wojciech Jędrzejczyk (SPTS SALEZJANIE) – 6 bramek
  8. Michał Wieczorek (SPTS SALEZJANIE) – 6 bramek

Rocznik 2002/2003

¼ finału

 

PKS ZŁOTORIA – SALOS ŚWIĘTY MAREK 3:0 WO

 

SALEZJANIE TORUŃ – BACH BRĄCHNOWO 2:7

Bramki:

SALEZJANIE TORUŃ:
Wojciech Wołk – 2.

BACH BRĄCHNOWO:
Szymon Wiśniewski – 3, Mateusz Skonieczny – 2, Adam Pilzak, Bartosz Muszytowski po 1.

Zawodnik meczu: Szymon Wiśniewski.

 

SALOS MSM DOM – VICTORIA BYDGOSZCZ 1:5

Bramki:

SALOS MSM DOM:
Szymon Makowiecki.

VICTORIA BYDGOSZCZ:
Damian Bartosiak – 3, Marek Rozpędowski, br.samob.

Zawodnik meczu: Damian Bartosiak.

 

VICTORIA BARBARESCO – SPTS BYDGOSZCZ 0:13

Bramki:

SPTS BYDGOSZCZ:
Konrad Majer – 5, Jakub Tabisz – 3, Kacper Mattya – 2, Paweł Mazurkiewicz, Tomasz Czajkowski, Maciej Szymczak.

Zawodnik meczu: Konrad Majer.

 

½ finału

 

PKS ZŁOTORIA – BACH BRĄCHNOWO 7:5

Bramki:

PKS ZŁOTORIA:
Arkadiusz Maćkiewicz – 3, Franciszek Morawiak – 2, Oskar Marendowski, Nikodem Pokorski.

BACH BRĄCHNOWO:
Szymon Wiśniewski – 3, Adam Pilzak, br.samob.

Zawodnik meczu: Arkadiusz Maćkiewicz.

 

VICTORIA BYDGOSZCZ – SPTS BYDGOSZCZ 2:9

Bramki:

VICTORIA BYDGOSZCZ:
Damian Bartosiak – 2.

SPTS BYDGOSZCZ:
Konrad Majer – 5, Jakub Tabisz – 3, Paweł Mazurkiewicz.

Zawodnik meczu: Konrad Majer.

 

Mecz o III miejsce:

BACH BRĄCHNOWO – VICTORIA BYDGOSZCZ

Mecz o I miejsce:

PKS ZŁOTORIA – SPTS BYDGOSZCZ

 

Klasyfikacja zawodników meczu:

1. Maciej Suski (SALOS MSM DOM) – 3 pkt

2. Konrad Majer (SPTS BYDGOSZCZ) – 3 pkt.

3. Szymon Wiśniewski (BACH BRĄCHNOWO) – 3 pkt.

4. Arkadiusz Maćkiewicz (PKS ZŁOTORIA) – 3 pkt

Klasyfikacja najlepszych strzelców
:

  1. Konrad Majer (SPTS BYDGOSZCZ) – 21 bramek
  2. Szymon Wiśniewski (BACH BRĄCHNOWO) – 19 bramek
  3. Nikodem Pokorski (PKS ZŁOTORIA) – 14 bramek
  4. Jakub Tabisz (SPTS BYDGOSZCZ) – 14 bramek
  5. Arkadiusz Maćkiewicz (PKS ZŁOTORIA) – 14 bramek
  6. Kacper Mattya (SPTS BYDGOSZCZ) – 12 bramek

 

Nagroda Firmy „BAALBEK” – Damian Bartosiak (VICTORIA BYDGOSZCZ)

Nagroda Firmy Portal Fordon.pl – Konrad Majer (SPTS BYDGOSZCZ)

Nagroda Firmy „PAAK” – Antoni Federowicz (SPTS SALEZJANIE)

 

Z trenerskiej ławki

Cóż za mecze półfinałowe wśród najmłodszych!!!!!!!

Walka do ostatnich sekund.

JP2 w finale. Czy porażkę faworyta SP 63, należy uznać za NIESPODZIANKĘ?

A może sensację XVIII edycji SL? Brawo p. Leszku.

Drugi półfinał i jeden bohater. Michał Arend. Jego bramka strzelona główką otworzyła drogę do walki o złote medale.

Już zacieramy ręce.

W roczniku 2002/2003 zgodnie z przewidywaniem.


Czy mająca spore umiejętności, z najlepszym zawodnikiem Konradem Majerem drużyna SPTS BYDGOSZCZ, sprosta solidnej, konsekwentnie grającej drużynie ze
ZŁOTORII?

Dziękujemy trenerowi Łukaszowi Białce. Pomimo luk w składzie, zawsze obecni w sali Collegium Salesianum.

Niestety nie można tego powiedzieć o drużynach SALOS-u.

Czekamy na rozmowy wychowawcze z piłkarzami.

Galeria zdjęć

[shashin type=”albumphotos” id=”55″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Tagi dla wpisu
Komentarz
1
Gracz

Kiedy zostaną podane wyniki rocznika 98/99 ?

Komentarze są zamknięte!