Aktualności
11
03
2014

Sprawozdanie z 7 kolejki XIX STPN

SALEZJAŃSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

XIX edycja

08.03.2014.

Rocznik 2005/MŁ/A

UKS TĘCZA – AP BRDA 3:0 WO

Rocznik 2005/MŁ/B

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – SP 12 4:0

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Jan Reszkowski – 2, Olaf Olszewski, Jakub Kwasiński po 1.

Zawodnik meczu: Tymoteusz Kempa- GWIAZDA BYDGOSZCZ I.

Klasyfikacja najlepszych strzelców: Mateusz Mazur – 11, Kacper Czarnomski – 10,

Wojciech Jedrzejczyk, Mateusz Banaszewski po 7.

Rocznik 2003/MŁ/B

UKS TĘCZA – SALOS MSM DOM 5:3

Bramki:

UKS TĘCZA:
Agata Leśniewska – 3, Alicja Sekulska – 2.

SALOS MSM DOM:
Oliwier Kotowski – 3.

Zawodnik meczu: Agata Leśniewska.

LSO ŚW.MAREK – SALOS MSM DOM 7:8

Bramki:

LSO ŚW. MAREK:
Szymon Bardoński – 6, Piotr Lewandowski.

SALOS MSM DOM:
Oliwier Kotowski, Dawid Cesarz po 4.

Zawodnik meczu: Szymon Bardoński,

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – UKS TĘCZA 5:3

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Marek Góżdż, Marcel Luschyk, Oliwier Wawrzyniak, Miłosz Michalski po 1.

UKS TĘCZA:
Alicja Sekulska – 2, Agata Leśniewska.

Zawodnik meczu: Marcel Luschyk.

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – LSO ŚW. MAREK 9:1

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Maciej Hoppe, Marcel Luschyk po 4, Oliwier Wawrzyniak.

LSO ŚW. MAREK:
Piotr Lewandowski.

Zawodnik meczu: Maciej Hoppe.

Klasyfikacja najlepszych strzelców: Szymon Bardoński 16, Jan Makowski – 10, Grzegorz Tchórzewski – 8, Michał Wieczorek – 7.

Rocznik 2001/MŁ/A

GTS JULTERNA – CKK WIATRAK 2:4

Bramki:

GTS JULTERNA:
Teresa Bakuła – 2.

CKK WIATRAK:
Maciej Szymczak – 2, Natalia Boszkiewicz, Jakub Grzyb po 1.

Zawodnik meczu: Julia Biesiada – GTS JULTERNA.

Rocznik 2001/MŁ/B

UKS TĘCZA II – SALOS PAAK 1:8

Bramki:

UKS TĘCZA II:
Zuzanna Rydlewska.

SALOS PAAK:
Mateusz Kulas – 4, Mikołaj Wągrocki – 3, Dominik Sobków.

Zawodnik meczu: Mateusz Kulas.

BACH BRĄCHNOWO – LSO ŚW. MAREK 4:1

Bramki:

BACH BRĄCHNOWO:
Kacper Raciniewski, Szymon Wiśniewski po 2.

LSO ŚW. MAREK:
Jan Makowski.

Zawodnik meczu: Tomasz Adamowski – LSO ŚW. MAREK.


Klasyfikacja najlepszych strzelców: Szymon Wiśniewski, Wiktor Finc po 8, Marta Muszyńska Jan Ignacik – 7, Hubert Orczykowski, Bartosz Muszytowski,
Tomasz Czajkowski po 6.

Rocznik 1998/MŁ/A

GM 7 – LSO ŚW. MAREK 7:2

Bramki:

GM 7:
Mikołaj Psiakowski – 3, Tomasz Krauze, Dawid Lamenta po 2.

LSO ŚW. MAREK:
Krzysztof Kępski, Adam Chisiński po 1.

Zawodnik meczu: Mikołaj Psiakowski.

Mecz zweryfikowano jako walkower dla drużyny GM 7.

KS KATOLIK – SPARTA BYDGOSZCZ II 3:0 WO

Klasyfikacja najlepszych strzelców: Miłosz Fabiszewski – 11, Oskar Wątorek – 9, Dawid Lamenta – 8, Mikołaj Psiakowski – 7.

Zawodniczka kolejki:
Agata Leśniewska – UKS TĘCZA

Wyróżnione zawodniczki: : Teresa Bakuła, Julia Biesiada z drużyny GTS JULTERNA

Z trenerskiej ławki

Spójrzmy na tabele przed ostatnimi meczami w rundzie zasadniczej

Rocznik 2007

Tabela:

1.

SALOS ŻAKI

4

10

11: 6

2.

GWIAZDA BYDG.

4

7

7:5

3.

GRYFUSIE

4

4

8:7

4.

JP2

4

0

2:10

Do rozegrania pozostało 10 spotkań, walka o złoto do ostatniego meczu.

Rocznik 2005/MŁ/A

Tabela

1.

SALOS MALUCHY

3

7

12:4

2.

GWIAZDA BYDG.II

4

5

13:9

3.

SALEZJANIE TORUŃ

3

5

7:5

4.

UKS TĘCZA

4

3

4:16

5.

AP BRDA

4

3

5:8

Rocznik 2005/MŁ/B

Tabela:

1.

SPTS SALEZJANIE

4

12

30:2

2.

GWIAZDA BYDG. I

4

9

18:5

3.

GWIAZDA BYDG. III

3

5

5:10

4.

JP2

3

1

3:18

5.

SP 12

4

1

3:24

Żegnamy i dziękujemy drużynie AP BRDA, za udział w naszym salezjańskim turnieju. Szkoda że mecz zakończył się walkowerem, Gratulujemy awansu dziewczętom z
UKS TĘCZA. W PLAY OFF trafiły na silną drużynę SALEZJANÓW.

Drużyny GWIAZDY I i III, ze spokojem czekają na przeciwników.

Rocznik 2003/MŁ/A

Tabela:

1.

SALOS ZŁOTORIA

4

12

23:6

2.

GWIAZDA BYDG.II

4

9

14:3

3.

SALOS BELLERDRUK

4

6

16:13

4.

SALEZJANIE TORUŃ

4

6

20:9

5.

JP2 a

4

3

7:17

6.

SP 12

4

0

8:40

Rocznik 2003/MŁ/B

Tabela:

1.

GWIAZDA BYDG. I

6

15

27:12

2.

SPTS BOSKO

4

12

31:6

3.

SALOS PRZECZNO

4

9

20:7

4.

UKS TĘCZA

6

7

15:26

5.

LSO ŚW. MAREK

6

4

27:46

6.

SALOS MSM DOM

5

3

14:26

7.

JP 2 b

4

0

3:15

Poznaliśmy pierwszą parę. SALOS ZŁOTORIA – UKS TĘCZA. Kolejna drużyna sympatycznych dziewcząt wśród ośmiu najlepszych zespołów XIX edycji. W grupie A,
walka, natomiast w B, wszystko jasne. Zawodnicy SPTS BOSKO liczą na awans na pozycje lidera.

Rocznik 2001/MŁ/A

Tabela:

1.

SPTS TOPORZANKA

3

9

34:0

2.

SALOS PRZECZNO

3

9

32:4

3.

UKS TĘCZA I

4

6

12:29

4.

CKK WIATRAK

4

3

6:34

5.

GTS JULTERNA

4

0

5:22

Rocznik 2001/MŁ/B

Tabela:

1.

BACH BRĄCHNOWO

3

9

27:2

2.

LSO ŚW. MAREK

3

6

9:6

3.

SALOS PAAK

3

3

10:9

4.

UKS TĘCZA II

3

0

2:31

Ostatni mecz w roczniku, walka o prymat w grupie A, pomiędzy SPTS a SALOS-em PRZECZNO.

Typujemy finał: SPTS TOPORZANKA z BACH BRĄCHNOWO. Poczekamy do 12 kwietnia.

Rocznik 1998/MŁ/A

Tabela:

1.

GM 7

3

9

25:4

2.

KS KATOLIK

3

6

10:6

3.

SPARTA BYDG.II

3

3

3:19

4.

LSO ŚW. MAREK

3

0

0:9

Rocznik 1998/MŁ/B

Tabela:

1.

GTS POLONEA

2

6

24:4

2.

SPARTA BYDG. I

3

6

16:15

3.

SALOS PRZECZNO

2

3

10:10

4.

GM 48

3

0

9:30

Dziękujemy piłkarzom LSO ŚW. MAREK za uczestnictwo w turnieju.

Pozostałe drużyny z A czekają na zespoły z B.

Ciekawie zapowiada się w PLAY OFF, potyczka trenerów: p. Sławka z GM 7 z p. Grzegorzem z GM 48.

Galeria zdjęć

[shashin type=”albumphotos” id=”81″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.