Aktualności
13
01
2014

Sprawozdanie z 2 kolejki XIX Salezjańskiego Turnieju Piłki Nożnej

SALEZJAŃSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

XIX edycja

11.01.2014.

Rocznik 2005/MŁ/A

AP BRDA – SALOS MALUCHY 1:1

Bramki:

AP BRDA:
Max Borysiak.

SALOS MALUCHY:
Kacper Czarnowski.

Zawodnik meczu: Kacper Czarnowski.

Rocznik 2005/MŁ/B

SP 12 – SPTS SALEZJANIE 0:13

Bramki:

SPTS SALEZJANIE:
Mateusz Mazur – 5, Wojciech Jędrzejczyk – 3, Michał Arendt – 2, Michał Wieczorek, Jakub Jaciubek, Wiktor Majer po 1.

Zawodnik meczu: Mateusz Mazur.

Rocznik 2003/MŁ/A

SP 12 – SALOS ZŁOTORIA 4:15

Bramki:

SP 12:
Antoni Wozowicz – 3, Tobiasz Kacperski.

SALOS ZŁOTORIA:
Jan Paciorkowski – 5, Jan Furmański – 4, Oskar Morendowski – 3, Damian Wałdoch – 2, br. samob.

Zawodnik meczu: Jan Paciorkowski.

SALOS BELLERDRUK – SALOS ZŁOTORIA 1:2

Bramki:

SALOS BELLERDRUK:
Mateusz Mazur.

SALOS ZŁOTORIA:
Nikodem Dąbrowa –Januszewski, Damian Wałdoch po 1.

Zawodnik meczu: Paweł Brzozowski (SALOS BELLERDRUK)

Rocznik 2003/MŁ/B

LSO ŚW. MAREK – SPTS BOSKO 3:15

Bramki:

LSO ŚW. MAREK:
Szymon Bardoński – 2, Igor Płotka.

SPTS BOSKO:
Jan Makowski – 5, Mateusz Dąbrowski – 4, Kacper Suty, Paweł Firch po 2, Mikołaj Kawczyński, Antoni Federowicz po 1

Zawodnik meczu: Jan Makowski.

Rocznik 2001/MŁ/A

SPTS TOPORZANKA – CKK WIATRAK 10:0

Bramki:

SPTS TOPORZANKA:
Jan Ignacik – 3, Adam Szumiłowski, Tomasz Czajkowski po 2, Bartosz Tomaszewski, Jakub Skorupa, Kacper Mattya po 1.

Zawodnik meczu: Natalia Boszkiewicz (CKK WIATRAK)

Rocznik 2001/MŁ/B

SALOS PAAK – BACH BRĄCHNOWO 1:6

Bramki:

SALOS PAAK:
Mikołaj Wągrocki.

BACH BRĄCHNOWO:
Krystian Kowalski – 3, Dominik Sala – 2, Filip Mierzejewski.

Zawodnik meczu: Mateusz Grygiel (BACH BRĄCHNOWO)

BACH BRĄCHNOWO – UKS TĘCZA II 17:0

Bramki:

BACH BRĄCHNOWO:
Szymon Wiśniewski – 6, Kacper Raciniewski – 3, Dominik Sala, Krystian Kowalski, Julia Bachowska po 2, Mateusz Skonieczny, Piotr Brzoska po 1..

Zawodnik meczu: Szymon Wiśniewski.

Rocznik 1998/MŁ/A

GM 7 – SPARTA BYDGOSZCZ II 16:0

Bramki:

GM 7:
Dawid Lamenta – 7, Mikołaj Psiakowski – 4, Rafał Ciechelski, Kacper Regin po 2, Dariusz Przybysz.

Zawodnik meczu: Dawid Lamenta.

Rocznik 1998/MŁ/B

SPARTA BYDGOSZCZ I – GTS POLONEA 2:7

Bramki:

SPARTA BYDGOSZCZ I:
Szymon Łoś, Miłosz Fabiszewski po 1.

GTS POLONEA:
Adam Porażyński – 3, Oskar Wątorek – 2, Fryderyk Kulczewski, Jakub Wątorek po 1.

Zawodnik meczu: Adam Porażyński.

Zawodnik kolejki:
Paweł Brzozowski (SALOS BELLERDRUK)

Wyróżnieni: Mateusz Mazur (SPTS SALEZJANIE), Natalia Boszkiewicz (CKK WIATRAK)

Z trenerskiej ławki

II kolejka bez niespodzianek. Rozpoczęły rywalizację drużyny „miejscowe”. Wysokie zwycięstwa, ale widać, że to początek turnieju.

ZŁOTORIA i BRĄCHNOWO grały swoje, po 6 pkt. i do zobaczenia wkrótce!!

Ciekawy mecz wśród najstarszych. SPARTA Z POLONEĄ. Ostry pojedynek, sędzia dobrze wykonywał swoje obowiązki.

Piękna bramka Oskara na koniec dnia.

Galeria zdjęć

[shashin type=”albumphotos” id=”75″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.