Aktualności
17
02
2019

Sprawozdanie z 2 kolejki II edycji Salezjańskiej Ligi Przedszkolaków

Salezjańska Liga Przedszkolaka

II edycja

16.02.2019.

Rocznik 2012

UKS TĘCZA – BAJKOLANDIA 4:0

Bramki:

UKS TECZA:
Maria Mrozik – 3, Zofia Kwiatkowska,

Zawodniczka meczu: Maria Mrozik.

 

 

UKS TĘCZA – UKS TRÓJKA GÓRSK 7:1

Bramki:

UKS TĘCZA:
Zofia Kwiatkowska – 4, Maria Mrozik – 3.

UKS TRÓJKA GÓRSK:
Jakub Przybyszewski.

Zawodniczka meczu: Maria Hojda – UKS TĘCZA.

 

 

 

SPTS BYDGOSZCZ – UKS TRÓJKA GÓRSK 1:4

Bramki:

SPTS BYDGOSZCZ:
Jan Dzieweczyński.

UKS TRÓJKA GÓRSK:
Jakub Przybyszewski – 4, Michalina Szarszewska.

Zawodnik meczu: Jakub Przybyszewski.

 

 

BAJKOLANDIA – AP REISSA CZERWONI 8:1

Bramki:

BAJKOLANDIA:
Maksymilian Gralak – 5, Alan Fuss, Jan Lepak, Igor Moppert.

AP REISSA CZERWONI:
Borys Szyperski.

Zawodnik meczu: Maksymilian Gralak.

 

 

UKS TRÓJKA GÓRSK – AP REISSA NIEBIESCY 8:0

Bramki:

UKS TRÓJKA GÓRSK :
Jakub Przybyszewski – 6, Michalina Szarszewska,

Wiktor Taper po 1.

Zawodnik meczu: Mikołaj Miszkowiak – AP REISSA NIEBIESCY

 

 

 

BAJKOLANDIA – SPTS BYDGOSZCZ 2:1

Bramki:

BAJKOLANDIA:
Maksymilian Gralak -2.

SPTS BYDGOSZCZ:
Paweł Sroka.

Zawodnik meczu: Tymon Koźliński – BAJKOLANDIA.

 

 

UKS TĘCZA – AP REISSA NIEBIESCY 2:0

Bramki:

UKS TĘCZA:
Maria Mrozik, Gabriela Krzywoszyńska po 1.

Zawodniczka meczu: Gabriela Krzywoszyńska.

 

 

 

UKS TĘCZA – AP REISSA CZERWONI 11:0

Bramki:

UKS TĘCZA:
Maria Mrozik, Gabriela Krzywoszyńska po 4, Zofia Kwiatkowska – 3.

Zawodniczka meczu: Maria Mrozik.

 

 

BAJKOLANDIA – KATOLIK 0:3

Bramki:

KATOLIK:
Michał Pujanek – 3.

Zawodnik meczu: Michał Pujanek.

 

 

SPTS BYDGOSZCZ – AP REISSA NIEBIESCY 5:1

Bramki:

SPTS BYDGOSZCZ:
Paweł Sroka – 2, Igor Wróblewski, Jan Dzieweczyński po 1, br. samob.

AP REISSA NIEBIESCY:
Antoni Batura.

Zawodnik meczu: Jan Dzieweczyński.

 

 

 

AP REISSA CZERWONI – KATOLIK 0:5

Bramki:

KATOLIK:
Michał Pujanek – 3, Piotr Chojnicki, Antoni Błażejewski po 1.

Zawodnik meczu: Piotr Chojnicki.

 

 

KATOLIK – AP REISSA NIEBIESCY 3:2

Bramki:

KATOLIK:
Michał Pujanek – 3.

AP REISSA NIEBIESCY:
Miłosz Matalewski, Antoni Batura po 1.

Zawodnik meczu: Michał Pujanek

 

 

 

Tabela:

1. UKS TĘCZA 6 16 31:4
1. UKS TRÓJKA GÓRSK 6 15 34;10
2. KATOLIK 6 13 15:13
3. BAJKOLANDIA 6 9 18:16
4. SPTS BYDGOSZCZ 6 6 14:12
5. AP REISSA NIEBIESCY 6 3 12:24
6. AP REISSA CZERWONI 6 0 1:36

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:
Jakub Przybyszewski (UKS TRÓJKA GÓRSK) – 29, Maria Mrozik (UKS TĘCZA) – 14,
Zofia Kwiatkowska (UKS TĘCZA) – 12, Michał Pujanek (KATOLIK) – 11,
Maksymilian Gralak (BAJKOLANDIA) – 9, Antoni Batura (AP REISSA NIEBIESCY) –
8, Jan Dzieweczyński (SPTS BYDGOSZCZ) – 6, Alan Fuss (BAJKOLANDIA),
Gabriela Krzywoszyńska (UKS TĘCZA) po 5.

 

 

Półfinały:

UKS TRÓJKA GÓRSK – BAJKOLANDIA

KATOLIK – SPTS BYDGOSZCZ

 

 


„..gęsta , tęczowa mgła spowiła fordońską halę, a „Czerwony walec” ,
ruszył do boju..”

UKS TĘCZA Bydgoszcz

Nic dodać, nic ująć…..puchar i złote medale za zajęcie I miejsca, które
wręczone zostaną 16 marca, w kościele pw. Św. Marka.

A może jeszcze coś dołożymy, trwa walka w klasyfikacji najlepszych
zawodników i najlepszego strzelca.

Kibicujemy drużynom które zajęły 2-5 miejsce

Czy pary meczów półfinałowych to niespodzianka?

Rzutem na taśmę, pokonując AP REISSA NIEBIESCY, pozostali w grze
uczniowie SPTS – u.

Obserwatorzy zmagań wśród najmłodszych typują finał: KATOLIK – UKS
TRÓJKA GÓRSK, tylko czy Jakub potrafi sam zdobyć złoto.

KATOLIK to solidna, wyrównana drużyna prowadzona fachową ręką trenera
p. Piotra,
który jeszcze w listopadzie miał problem ze zmontowaniem składu. No
cóż, każdy trener chciałby mieć taki problem, mając tak zdyscyplinowaną
taktycznie drużynę.

Nie zapominajmy o BAJKOLANDII, której zawodnicy – przedszkolaki ze znakomitej, wzorcowej placówki fordońskiej głośno mówią o finale.

2 marca, Pod Reglami będzie się działo……..

Galeria zdjęć

Zobacz galerię zdjęć

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.