Aktualności
15
04
2013

Sprawozdanie z 13 kolejki XVIII Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XVIII edycja

13.04.2013.

Rocznik 2000/2001

¼ finału

SP 12 – LSO SW. MAREK 6:3

Bramki:

SP 12:
Szymon Łoś – 3, Mateusz Mańko – 2, Michał Makus.

LSO ŚW. MAREK:
Krzysztof Drobiński – 2, Krzysztof Kępski.

Zawodnik meczu: Szymon Łoś.

PKS ZŁOTORIA – SPTS POLBUD 0:3 WO

BACH BRĄCHNOWO – SPTS WALECZNI 6:0

Bramki:

BACH BRĄCHNOWO:
Bartosz Dobrzański – 3, Filip Mierzejewski, Kacper Raciniewski, Mikołaj Wisniewski po 1.

Zawodnik meczu: Bartosz Dobrzański.

½ finału

SP 12 – SALOS MSM DOM 1:11

Bramki:

SP 12:
Krystian Wysota.

SALOS MSM DOM:
Stanisław Wędzelewski – 3, Patryk Starzyński, Piotr Galla, Patryk Grochowski po 2, Patryk Twaróg, Mateusz Sobacki po 1.

Zawodnik meczu: Stanisław Wędzelewski.

BACH BRĄCHNOWO – SPTS POLBUD 4:3

Bramki:

BACH BRĄCHNOWO:
Kacper Raciniewski – 3, Bartosz Dobrzański.

SPTS POLBUD:
Jan Ignacik, Krystian Łukowski, Patryk Czajkowski po 1.

Zawodnik meczu: Ryszard Piasecki.

Mecz o III miejsce:

SP 12 – SPTS POLBUD

Mecz o I miejsce:

SALOS MSM DOM – BACH BRĄCHNOWO

Klasyfikacja zawodników meczu:

  1. Szymon Łoś (SP 12) – 3 pkt.
  2. Kacper Raciniewski (BACH BRĄCHNOWO) – 2 pkt.
  3. Krzysztof Drobiński (LSO ŚW. MAREK) – 2 pkt.
  4. Stanisław Wędzelewski (SALOS MSM DOM) – 2 pkt.

Klasyfikacja najlepszych strzelców
:

  1. Patryk Starzyński (SALOS MSM DOM) – 28 bramek
  2. Szymon Latanowicz (BACH BRĄCHNOWO) – 21 bramek.
  3. Szymon Łoś (SP 12) – 17 bramek
  4. Krzysztof Drobiński (LSO ŚW. MAREK) – 15 bramek
  5. Patryk Twaróg (SALOS MSM DOM) – 11 bramek
  6. Paweł Derengowski ( SALOS MSM DOM) – 9 bramek


Rocznik 1998/99

¼ finału

GM KATOLIK – SALOS IBIZA 7:3

Bramki:

GM KATOLIK:
Aleksander Hoffmann – 3, Stanisław Taranowski – 2, Michał Galicki, br. samob.

SALOS IBIZA:
Bartosz Wojciński, Wiktor Bugaj, Mateusz Górski po 1.

Zawodnik meczu: Aleksander Hoffmann.

GM 5 – SALOS MALLORCA 4:4 (2:1 karne)

Bramki:

GM 5
: Sebastian Pinczewski – 2, Kacper Rosa, Krystian Romanowski po 1.

SALOS MALLORCA:
Mateusz Patyk – 2, Tomasz Krauze, Miłosz Wawrzyniak po 1.

Zawodnik meczu: Sebastian Pinczewski.

GTS POLONEA – LSO ŚW. MAREK 6:3

Bramki:

GTS POLONEA:
Adam Porażyński – 3, Jakub Cichocki – 2, Oskar Wątorek.

LSO ŚW. MAREK:
Maciej Stelmacher– 2, Jan Wrzesiński.

Zawodnik meczu: Adam Porażyński.

ŚW. JAN – GM 7 I PRZYJACIELE 1:5

Bramki:

ŚW. JAN:
Maciej Niedzielski.

GM 7 I PRZYJACIELE:
Dawid Lamenta – 3, Kacper Regin – 2.

Zawodnik meczu: Dawid Lamenta.


½ finału

GM 5 – GM KATOLIK 3:9

Bramki:

GM 5:
Mikołaj Murawski, Sebastian Pieczewski, Kacper Rosa.

GM KATOLIK:
Aleksander Hoffmann – 5, Kacper Olijewski, Stanisław Taranowski, Karol Szczeblewski, Mikołaj Lewosiński po 1.

Zawodnik meczu: Michał Galicki.

GM 7 I PRZYJACIELE – GTS POLONEA 6:9

Bramki:

GGM 7 I PRZYJACIELE:
Kacper Regin – 3, Mikołaj Psiakowski, Jakub Andrzejak, br.samob.

GTS POLONEA:
Oskar Wątorek, Adam Porażyński po 4, Jakub Cichocki.

Zawodnik meczu: Adam Porażyński.

Mecz o III miejsce:

GM 5 – GM 7 I PRZYJACIELE

Mecz o I miejsce:

GM KATOLIK – GTS POLONEA

Klasyfikacja zawodników meczu:

1. Adam Porażyński (GTS POLONEA) – 5 pkt.

2. Maciej Żarnowski (ŚW. JAN) – 3 pkt.

3. Stanisław Taranowski (GM KATOLIK) – 2 pkt.

4. Jan Wrzesiński (LSO ŚW. MAREK) – 2 pkt.

5. Aleksander Hoffmann (GM KATOLIK) – 2 pkt.

Klasyfikacja najlepszych strzelców
:

  1. Adam Porażyński (GTS POLONEA) – 40 bramek
  2. Aleksander Hoffmann (GM KATOLIK) – 24 bramki
  3. Maciej Żarnowski (ŚW. JAN) – 23 bramki
  4. Dawid Lamenta (GM 7 I PRZYJACIELE) – 20 bramek
  5. Oskar Wątorek (GTS POLONEA) – 16 bramek.

Z trenerskiej ławki

I wszystko już jasne. Karty rozdane. Medale jeszcze nie. W sobotę finały.

Bezbarwnie w roczniku 2000/2001.

Bardzo osłabiona drużyna z Brąchnowa, pokonała szkolne zespoły szkół salezjańskich, mimo ambitnej gry POLBUD-u.

Niezwyciężony SALOS MSM DOM widzi się już na najwyższym podium.

Walka wśród najstarszych.

Świetny pojedynek półfinałowy między GTS POLONEA z nieobliczalną drużyną z Siernieczka.

A sobotni finał KATOLIKA z POLONEĄ na zakończenie XVIII edycji.

Już zacieramy ręce.

Zachęcamy do typowania kolejności w poszczególnych rocznikach.

Za trafne wyniki cenne nagrody!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z przymrużeniem oczu, typy piszącego J J J

Rocznik 2004/młodsi

  1. JP2
  2. SPTS SALEZJANIE
  3. SP 63
  4. GWIAZDA BYDGOSZCZ I

Rocznik 2002/2003

  1. PKS ZLOTORIA
  2. SPTS BYDGOSZCZ
  3. BACH BRĄCHNOWO
  4. VICTORIA BYDGOSZCZ

Rocznik 2000/2001

  1. BACH BRĄCHNOWO
  2. SALOS MSM DOM
  3. SP 12
  4. SPTS POLBUD

Rocznik 1998/99

  1. GM KATOLIK
  2. GTS POLONEA
  3. GM 7 I PRZYJACIELE
  4. GM 5

Galeria zdjęć

[shashin type=”albumphotos” id=”56″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Komentarz
2
9

W klasyfikacji najlepszych zawodników nie został uwzględniony Oskar Wątorek, który ma 3 nominacje na zawodnika meczu ( GTS vs Salos Mallorca , GTS vs Salos Ibiza i GTS vs PKS Złotoria)

A co do typów :
1.GTS POLONEA
2.GM KATOLIK
3.GM7 I PRZYJACIELE
4.GM 5

Zamlyn

Mój typ:
Rocznik 98/99
1.GM Katolik
2.GTS POLONEA
3.GM 5
4.GM 7 i Przyjaciele

Komentarze są zamknięte!

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.