Aktualności
08
03
2015

Sprawozdanie z 11 kolejki XX Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XX edycja

07.03.2015.

Rocznik 1998

¼ finału

POLONEA – KS WEMBLEY 9:0

Bramki:

POLONEA:
Oskar Wątorek, Adam Porażyński po 3, Jakub Majewski – 2, Jakub Chmielewski.

MVP meczu: Adam Porażyński.

LSO SW. MAREK – GALACTICOS 6:4

Bramki:

LSO ŚW. MAREK:
Adam Chisiński – 2, Jacek Nowak, Jan Wrzesiński, Mateusz Brodziński, Krzysztof Drobiński po 1.

GALACTICOS:
Mikołaj Gralak – 2, Kamil Szcześniak, Szymon Zimny po 1.

MVP meczu: Jacek Nowak.

BOOYAH DEVILS – MŁODZI GNIEWNI 8:7

Bramki:

BOOYAH DEVILS:
Michał Kużnicki – 6, Daniel Rybiński, Patryk Twardowski po 1.

MŁODZI GNIEWNI:
Mikołaj Psiakowski – 3, Dawid Lamenta, Tomasz Krauze po 2.

MVP meczu: Michał Kuźnicki.


Klasyfikacja strzelców: Michał Kuźnicki ( BOOYAH DEVILS FC) – 24, Oskar Wątorek (POLONEA)- 18, Dawid Lamenta (MŁODZI GNIEWNI) – 16, Mikołaj Psiakowski
(MŁODZI GNIEWNI) – 15, Filip Prażuch ( BLACK LIONS) – 14, Patryk Twardowski (BOOYAH DEVILS FC) ,Adam Chisiński (LSO ŚW. MAREK) po 10.

Rocznik 2000

½ finału

GM 48 – GTS 11:3

Bramki:

GM 48:
Marcin Łaz – 6, Kamil Skibicki – 3, Mateusz Skibicki – 2.

GTS:
Ryszard Piasecki – 2, Bartosz Tomaszewski – 1.

MVP meczu: Marcin Łaz.


Klasyfikacja strzelców: Radosław Wojtasik ( ŚW. JAN) – 13, Szymon Czeleń (ŚW. JAN) – 12, Kamil Wojtasik (ŚW. JAN), Marcin Łaz (GM 48) po 9, Mateusz
Skibicki (GM 48), Kamil Skibicki (GM 48) po 5

Rocznik 2002

¼ finału

UKS TĘCZA I – SPTS BOSKO 3:5

Bramki:

UKS TĘCZA I:
Anna Fordon, Julia Kwiatkowska, Wiktoria Konzorska po 1.

SPTS BOSKO:
Konrad Majer – 3, Kacper Mattya, Michał Arendt po 1.

MVP meczu: Anna Fordon.

HURAGAN KRUSZYN – ANMAR 3:0 WO

½ finału

HURAGAN KRUSZYN – SPTS BOSKO 2:3

Bramki:

HURAGAN KRUSZYN:
Oskar Piekus – 2.

SPTS BOSKO:
Jan Makowski, Jakub Tabisz, Paweł Mazurkiewicz po 1.

MVP meczu: Oskar Piekus.


Klasyfikacja strzelców: Nikodem Pokorski (ZŁOTORIA) – 12, Oskar Piekus (HURAGAN KRUSZYN) – 11, Kacper Wierzbanowski (HURAGAN KRUSZYN) , Kacper Mattya
(SPTS BOSKO), Wiktoria Konzorska (UKS TĘCZA I) po

Rocznik 2004

¼ finału

FA BYDGOSZCZ – UKS TĘCZA 7:4

Bramki:

FA BYDGOSZCZ:
Bartosz Kubacki – 5, Mateusz Leszczyński – 2.

UKS TĘCZA:
Julia Malinowska, Agata Leśniewska, Martyna Majewska, Alicja Sekulska po 1.

MVP meczu: Bartosz Kubacki.

SPTS SALEZJANIE – UMKS JP2 3:3

3:0 WO

Bramki:

SPTS SALEZJANIE:
Jan Skonieczny – 2, Michał Arendt.

IMKS JP2:
Kamil Dobek – 3.

MVP meczu: Jan Skonieczny.

W drużynie UMKS JP2 grali zawodnicy niezgłoszeni do rozgrywek SLB.

½ finału

FA BYDGOSZCZ – SPTS SALEZJANIE 6:8

Bramki:

FA BYDGOSZCZ:
Bartosz Kubacki – 3, Mateusz Leszczyński – 2, Igor Kowalski – 1.

SPTS SALEZJANIE:
Jakub Jaciubek – 2, Wojciech Jędrzejczyk, Michał Arendt, Franciszek Handke, Maciej Tafelski, Mateusz Mazur po 1, br. samobójcza.

MVP meczu: Jakub Jaciubek.


Klasyfikacja strzelców: Agata Leśniewska (UKS TĘCZA) – 27, Kacper Czarnomski (SALOS WOJOWNICY) – 17, Wojciech Jędrzejczyk (SPTS SALEZJANIE) – 14,
Franciszek Morawiak (ZŁOTORIA), Antoni Wozowicz (UMKS JP2) po 12, Mateusz Mazur (SPTS SALEZJANIE) – 11, Mateusz Piątkowski (FA BYDGOSZCZ), Bartosz
Kubacki (FA BYDGOSZCZ) po 9, Oliwier Filipowicz (ZŁOTORIA), Krzysztof Szudy (SALEZJANIE TORUŃ) po 8

Rocznik 2006

¼ finału

SPTS JANEK BOSKO – ZAWISZA BYDGOSZCZ 5:2

Bramki:

SPTS JANEK BOSKO:
Mateusz Cirson – 3, Wiktor Majer – 2.

ZAWISZA BYDGOSZCZ:
Kamil Dałke, Hubert Stanisławski po 1.

MVP meczu: Mateusz Cirson.

UKS TĘCZA – GWIAZDA BYDGOSZCZ I 1:5

Bramki:

UKS TĘCZA:
Martyna Kujawa.

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Kacper Sierszulski, Kajetan Kurkowski po 2, Jędrzej Mikołajczak, Bartosz Kujawski po 1.

MVP meczu: Martyna Kujawa.

½ finału

SPTS SALEZJANIE – GWIAZDA BYDGOSZCZ I 3:0

Bramki:

SPTS SALEZJANIE:
Mateusz Cirson – 2, Jan Skonieczny.

MVP meczu: Wiktor Majer – SPTS SALEZJANIE


Klasyfikacja strzelców: Jakub Jabłoński (ORŁY BYDGOSZCZ) – 21, Mateusz Cirson (SPTS JANEK BOSKO) – 16, Mateusz Szczoczarz (GWIAZDA BYDGOSZCZ II) – 14,
Maciej Berent (GWIAZDA BYDGOSZCZ II), Jan Skonieczny (SPTS JANEK BOSKO) po 13, Alex Pelczarski (ORŁY BYDGOSZCZ) po 12, Kajetan Krzanowski (GRYFUSIE I),
Tomasz Kociński (ORŁY BYDGOSZCZ) po 11, Kamil Chyliński (GWIAZDA BYDGOSZCZ II), Mateusz Donak (ORŁY BYDGOSZCZ) po 10, Damian Wilczyński (ORŁY
BYDGOSZCZ), Bartosz Kujawski (GWIAZDA BYDGOSZCZ I) po 8.

Z trenerskiej ławki

Zaczęła się walka o medale.

Zapowiadają się ciekawe mecze półfinałowe w najstarszej grupie.

GM 48, pewnie awansowało do finału, po zwycięstwie z ambitną drużyną

GTS -u.

W roczniku 2002, rzutem na taśmę, lepsza drużyna SPTS-u.

Bardzo gorąco w roczniku 2004.

Super mecz pomiędzy SPTS SALEZJANIE, a „odmienioną” drużyną UMKS JP2.

Rozumiem rozgoryczenie rodziców.

Można „przymykać oczy” na „drobne, kosmetyczne” zmiany w składzie….

Dziękujemy p. Leszku za rywalizację FAIR PLAY.

Cóż działo się wśród najmłodszych?!!!!

Sensacyjne zwycięstwo salezjańskich „maluchów” z faworyzowaną drużyną GWIAZDY BYDGOSZCZ.

Bramka „główką” Mateusza Cirsona ozdobą Ligi.

Zawsze czekamy na mecze z udziałem UKS TĘCZA!!!!!

Galeria zdjęć

[shashin type=”albumphotos” id=”106″ size=”small” crop=”y” columns=”5″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Komentarz
1
Porażyński9

Dziękuję bardzo za wyróżnienie, ale moim zdaniem MVP meczu był nasz bramkarz Jakub Wilk.

Komentarze są zamknięte!

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.