Aktualności
12
03
2017

Sprawozdanie z 10 kolejki XXII edycji Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XXII edycja

11.03.2017.

Rocznik 2008 A

BRAZYLIA – PORTUGALIA 14:1

Bramki:

BRAZYLIA:
Kacper Banachowicz – 5, Kacper Głowik, Wojciech Mrozik po 3, Aleksander
Lulaj – 2, Borys Nesterów.

PORTUGALIA:
Dawid Piotrowski.

MVP meczu: Kacper Banachowicz.

MAP OPŁAWIEC – POLSKA 8:2

Bramki:

MAP OPŁAWIEC:
Maciej Szymanowski – 3, Mikołaj Wejnert – 2, Maciej Olechnowicz, Filip
Szabelski, Hubert Gapiński po 1

POLSKA:
Antonina Zalesiak, Natalia Górska po 1.

MVP meczu: Maciej Szymanowski.

SALOS TORUŃ – SP BUKOWIEC 5:0

Bramki:

SALOS TORUŃ:
Tomasz Bańkowski, Aleksander Skinder po 2, Piotr Podolak.

MVP meczu: Tomasz Bańkowski.

BRAZYLIA – MAP OPŁAWIEC 6:2

Bramki:

BRAZYLIA:
Borys Nesterów – 3, Kacper Banachowicz – 2, Kacper Głowik.

MAP OPŁAWIEC:
Maciej Szymański, Maciej Olechnowicz.

MVP meczu: Kacper Głowik.

KATOLIK – SP BUKOWIEC 8:0

Bramki:

KATOLIK:
Franciszek Kilanowski, Miłosz Perczuk po 3, Aleksander Kosiński, Jakub
Pywiński po 1.

MVP meczu: Jakub Prywiński.

SALOS TORUŃ – UKS TĘCZA 4:0

Bramki:

SALOS TORUŃ:
Tomasz Bańkowski – 2, Aleksander Skinder, Piotr Podolak po 1.

MVP meczu: Nina Piasecka – UKS TĘCZA.

MAP OPŁAWIEC – SALOS TORUŃ 2:5

Bramki:

MAP OPŁAWIEC:
Maciej Szymanowski, Mikołaj Wejnert po 1.

SALOS TORUŃ:
Tomasz Bańkowski – 2, Aleksander Skinder, Franciszek Kmiecik, Piotr Podolak
po 1.

MVP meczu: Tymoteusz Żołądź – SALOS TORUŃ.

UKS TĘCZA – KATOLIK 0:8

Bramki:

KATOLIK:
Franciszek Kilanowski – 4, Aleksander Kosiński – 3, Jakub Prywiński.

MVP meczu: Anna Bruszkowska – UKS TĘCZA.

Tabela:

1.

KATOLIK

8

24

54:8

2.

SALOS TORUŃ

8

21

30:10

3.

BRAZYLIA

8

16

41:13

4.

MAP OPŁAWIEC

8

15

34:24

5.

SP BUKOWIEC

8

13

28:25

6.

POLSKA

8

9

13:23

7.

UKS TĘCZA

8

6

8:30

8.

ARGENTYNA

8

3

9:37

9.

PORTUGALIA

8

0

3:52

Rocznik 2008 B

SPTS MALUCHY – SALOS BYDGOSZCZ 2:2

Bramki:

SPTS MALUCHY:
Bartosz Hoffmann, Adam Lipowski po 1

SALOS BYDGOSZCZ:
Artur Wierzbowski, Przemysław Morzyński po 1.

MVP meczu: Artur Wierzbowski.

SPTS MALUCHY – MŁODA POLONIA 3:4

Bramki:

SPTS MALUCHY:
Bartosz Hoffmann – 2, Adam Lipowski.

MŁODA POLONIA:
Dominik Sierszulski – 2, Kacper Kamiński, Antoni Puszakowski po 1.

MVP meczu: Maksymilian Piesiewicz – SPTS MALUCHY.

MŁODA POLONIA – BSS BYDGOSZCZ 6:1

Bramki:

MŁODA POLONIA:
Antoni Puszakowski – 2, Marcel Stępowski, Radosław Rewo, Bartosz Sękowski,
Mateusz Chlebowski po 1.

BSS BYDGOSZCZ:
Konrad Soleniec.

MVP meczu: Radosław Rewo.

SALOS BYDGOSZCZ – BSS BYDGOSZCZ 5:4

Bramki:

SALOS BYDGOSZCZ:
Emanuel Kalinowski – 4, Michał Kowalewski.

BSS BYDGOSZCZ:
Maksymilian Skrzeszewski – 3, Ignacy Kurek.

MVP meczu: Maksymilian Skrzeszewski.

BYDGOSKA PIŁKA – HOLANDIA 3:0 WO

BSS BYDGOSZCZ – BYDGOSKA PIŁKA 4:1

Bramki:

BSS BYDGOSZCZ:
Maksymilian Skrzeszewski – 2, Kacper Roubo, Mikołaj Pawlikowski po 1.

BYDGOSKA PIŁKA:
Jakub Nebak.

MVP meczu: Ignacy Kurek.

HOLANDIA – ANGLIA 2:2

Bramki:

HOLANDIA:
Jakub Manowski, Oliwier Wyrkowski po 1.

ANGLIA:
Bogusław Szwaracki – 2.

MVP meczu: Jakub Manowski.

BSS BYDGOSZCZ – ANGLIA 7:0

Bramki:

BSS BYDGOSZCZ:
Ignacy Kurek, Mikołaj Pawlikowski po 2, Anton Pawliuk, Maksymilian
Skrzeszewski, Kacper Roubo po 1.

MVP meczu: Mikołaj Pawlikowski.

Tabela:

1.

MŁODA POLONIA

8

24

54:8

2.

SPTS MALUCHY

8

19

42:8

3.

SALOS BYDGOSZCZ

8

17

28:13

4.

ŁOTWA

8

14

24:7

5.

BSS BYDGOSZCZ

8

11

24:18

6.

BELGIA

8

10

19:30

7.

BYDGOSKA PIŁKA

8

6

11:37

8.

ANGLIA

8

1

4:46

9.

HOLANDIA

8

1

3:45


Najlepsi strzelcy: Franciszek Kilanowski (KATOLIK) – 20, Adam Lipowski
(SPTS MALUCHY) – 15, Antoni Puszakowski (MŁODA POLONIA) – 14, Kacper
Banachowicz (BRAZYLIA), Tomasz Bańkowski ( SALOS TORUŃ) po 13

¼ FINAŁU

KATOLIK – ŁOTWA

SALOS TORUŃ – SALOS BYDGOSZCZ

MAP OPŁAWIEC – MŁODA POLONIA

SPTS MALUCHY – BRAZYLIA

Z trenerskiej ławki:

Emocje do ostatniego meczu, ciekawe pary ćwierćfinałowe.

Przypominamy, że tego samego dnia gramy mecze półfinałowe.

Mecze o miejsce III i WIELKIE FINAŁY, 25 marca, od godz.; 15.00.

Już teraz zapraszamy na uroczyste zakończenie XXII edycji SLB.

Sobota – 01.04.2017r., godz.: 10.00.

Msza święta, po zakończeniu podsumowanie i to na co czekacie: wręczenie
pucharów dla najlepszych czterech drużyn, statuetek dla najlepszych
strzelców, zawodników meczu, bramkarzy.

Zakończyliśmy klasyfikację MVP zawodników meczu. Szczegóły wkrótce.

Rezerwujcie termin zakończenia SLB.

Lista nagrodzonych będzie znana wcześniej.

Rezerwujcie termin zakończeni SLB. Tylko obecni dostąpią zaszczytu
odebrania nagród.

Prośba!!!

Proszę czytać informacje na naszej stronie internetowej!!!!!!

Galeria zdjęć

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.