Aktualności
31
03
2014

Sprawozdanie z 10 kolejki XIX STPN

SALEZJAŃSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

XIX edycja

29.03.2014.

Rocznik 2005/MŁ

SALOS MALUCHY – SP 12 3:0 WO

GWIAZDA BYDGOSZCZ II
– GWIAZDA BYDGOSZCZ I 1:6

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ II:
Jędrzej Mikołajczak.

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Jan Tupikowski, Jakub Kwasiński, Oliwier Czubak po 2, Mateusz Banaszewski.

Zawodnik meczu: Jan Tupikowski.

Klasyfikacja najlepszych strzelców: Kacper Czarnomski – 13, Mateusz Mazur – 11, Mateusz Banaszewski – 8, Wojciech Jędrzejczyk – 7.

Rocznik 2003/MŁ

SALOS BELLERDRUK – GWIAZDA BYDGOSZCZ I 8:0

Bramki:

SALOS BELLERDRUK:
Mateusz Mazur, Oliwier Kotowski po – 3, Adrian Dąbrowski – 2.

Zawodnik meczu: Adrian Dąbrowski.

1/2 FINAŁU

SALOS ZŁOTORIA – SALOS BELLERDRUK 6:2

Bramki:

SALOS ZŁOTORIA:
Jan Furmański, Franciszek Morawiak po 2, Mikołaj Ormowski, Damian Wałdoch po 1.

SALOS BELLERDRUK:
Mateusz Mazur, Oliwier Kotowski po 1.

Zawodnik meczu: Franciszek Morawiak.

Klasyfikacja najlepszych strzelców: Szymon Bardoński – 16, Oliwier Kotowski, Jan Furmański, Jan Makowski po 10, Mateusz Mazur – 9.

Rocznik 2001/MŁ

SALOS PRZECZNO – SALOS PAAK 7:6

Bramki:

SALOS PRZECZNO:
Hubert Orczykowski – 5, Maciej Bartosiński – 2.

SALOS PAAK:
Mateusz Kulas – 5, Dominik Sobków.

Zawodnik meczu: Hubert Orczykowski.

CKK WIATRAK – BACH BRĄCHNOWO 0:15

Bramki:

BACH BRĄCHNOWO:
Szymon Wiśniewski – 5, Kacper Raciniewski – 4, Krystian Kowalski – 3, Piotr Brzoska – 2, Julia Blachowska.

Zawodnik meczu: Szymon Wiśniewski.

1/2 FINAŁU

SALOS PRZECZNO – BACH BRĄCHNOWO 2:11

Bramki:

SALOS PRZECZNO:
Maciej Bartosiński – 2.

BACH BRĄCHNOWO:
Krystian Kowalski – 4, Mateusz Rygiel – 2, Kacper Raciniewski, Filip Mierzejewski, Szymon Wiśniewski, Dominik Sala, Piotr Brzoska

Zawodnik meczu: Krystian Kowalski.


Klasyfikacja najlepszych strzelców: Szymon Wiśniewski – 14, Krystian Kowalski – 12, Hubert Orczykowski – 11, Jan Ignacik – 9, Maciej Bartosiński,
Tomasz Czajkowski po 8.

Rocznik 1998/MŁ

1/2 FINAŁU

GM 7 – SPARTA BYDGOSZCZ I 8:2

Bramki:

GM 7:
Dawid Lamenta – 5, Kacper Regin – 2, Tomasz Krauze.

SPARTA BYDGOSZCZ I:
Stefan Soliński, Szymon Łoś po 1.

Zawodnik meczu: Dawid Lamenta.

KS KATOLIK – GTS POLONEA 4:4 (1:2 karne)

Bramki:

KS KATOLIK:
Aleksander Hoffmann – 2, Mikołaj Lewosiński, Mateusz Gąska po 1.

GTS POLONEA:
Adam Porażyński – 2, Jakub Majewski, Oskar Wątorek po 1.

Zawodnik meczu: Aleksander Hoffmann.


Klasyfikacja najlepszych strzelców: Dawid Lamenta – 17, Miłosz Fabiszewski – 15, Adam Porażyński – 13, Mikołaj Psiakowski, Oskar Wtorek po 12.

Zawodnik kolejki: Krystian Kowalski – BACH BRĄCHNOWO.

Wyróżnieni zawodnicy: Maciej Bartosiński – SALOS PRZECZNO, Kacper Zieliński – SALOS BELLERDRUK.

Z trenerskiej ławki

Finały blisko.

W roczniku 2005/MŁ., MALUCHY grają z GWIAZDĄ, na przeciwnika czekają SALEZJANIE. Czy będzie to TORUŃ?

W grupie 2003/MŁ., pełnoprawny (od 22 marca) SALOS ZŁOTORIA czeka na rywala w walce o zloto.

„Rozstrzelał się” BACH BRĄCHNOWO i czeka na finał z ……TOPORZANKĄ?

Wśród najstarszych „iskrzyło”. Siernieczno spokojnie pokonało SPARTĘ, natomiast wszyscy czekali na mecz godnych siebie rywali. Zadecydowały rzuty karne.
Sprawiedliwie!!!???

Komentarz
1
Kanarecki

A jak prezentuje sie klasyfikacja bramkarzy rocznik 98?mł

Komentarze są zamknięte!

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.