Aktualności
25
03
2013

Sprawozdanie po rundzie zasadniczej

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XVIII edycja

Po rundzie zasadniczej…….

Rocznik 2004/MŁ/A

Tabela:

1.

SP 63

5

12

25:10

2.

GWIAZDA BYDGOSZCZ I

5

12

19:9

3.

JP2

5

9

12:9

4.

SALEZJANIE TORUŃ

5

6

13:20

Rocznik 2004/MŁ/B

Tabela:

1.

SPTS BYDGOSZCZ

4

12

32:3

2.

SALOS PAAK

4

7

13:7

3.

GWIAZDA BYDGOSZCZ II

4

4

5:18

4.

VICTORIA BYDGOSZCZ

4

3

7:8

Klasyfikacja „rzutów karnych”:

  1. GWIAZDA BYDGOSZCZ III – 7 bramek
  2. GWIAZDA BYDGOSZCZ I – 6 bramek
  3. VICTORIA BYDGOSZCZ – 5 bramek

Klasyfikacja zawodników meczu:

  1. Mateusz Ejankowski ( SP 63) – 3 pkt.
  2. Mateusz Mazur (SALOS PAAK) – 2 pkt.
  3. Michał Jastrowski (VICTORIA BYDGOSZCZ) – 2 pkt.
  4. Antoni Federowicz (SPTS SALEZJANIE) – 2 pkt.

Klasyfikacja najlepszych strzelców
:

  1. Mateusz Ejankowski (SP 63) – 17 bramek.
  2. Antoni Federowicz (SPTS SALEZJANIE) – 12 bramek
  3. Mateusz Mazur (SALOS PAAK) – 10 bramek
  4. Michał Jastrowski (VICTORIA BYDGOSZCZ) – 6 bramek
  5. Piotr Migdalski (JP2) – 6 bramek
  6. Francesco Del Mastro (SALEZJANIE TORUŃ) – 5 bramek
  7. Nikodem Wiśniewski (SP 63) – 5 bramek
  8. Wojciech Jędrzejczyk (SPTS SALEZJANIE) – 5 bramek
  9. Michał Arend (SPTS SALEZJANIE) – 5 bramek
  10. Michał Wieczorek (SPTS SALEZJANIE) – 5 bramek

PLAY OFF

JP2 – SALOS PAAK

SP 63 – VICTORIA BYDGOSZCZ

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – GWIAZDA BYDGOSZCZ II

SALEZJANIE TORUŃ – SPTS SALEZJANIE

Rocznik 2002/2003/A

Tabela:

1.

PKS ZŁOTORIA

6

18

32:6

2.

SALOS MSM DOM

6

13

19:9

3.

SALEZJANIE TORUŃ

6

11

21:10

4.

VICTORIA BARBARESCO

6

8

20:23

Rocznik 2002/2003/B

Tabela:

1.

SPTS BYDGOSZCZ

5

15

64:3

2.

BACH BRĄCHNOWO

5

12

36:10

3.

VICTORIA BYDGOSZCZ

5

9

31:15

4.

SALOS ŚW. MAREK

5

6

6:40

Klasyfikacja „rzutów karnych”:

  1. SALOS MSM DOM – 10 bramek
  2. SPTS SALEZJANIE – 7 bramek
  3. SALOS PRZECZNO – 5 bramek

Klasyfikacja zawodników meczu:

1. Maciej Suski (SALOS MSM DOM) – 3 pkt

2. Szymon Wiśniewski (BACH BRĄCHNOWO) – 2 pkt.

3. Tomasz Czajkowski (SPTS BYDGOSZCZ) – 2 pkt.

4. Bartosz Muszytowski (BACH BRĄCHNOWO) – 2 pkt

5. Jan Makowski (SPTS FORDON) – 2 pkt.

6. Arkadiusz Maćkiewicz (PKS ZŁOTORIA) – 2 pkt.

7. Antoni Rodkiewicz (SALEZJANIE TORUŃ) – 2 pkt.

Klasyfikacja najlepszych strzelców
:

  1. Szymon Wiśniewski (BACH BRĄCHNOWO) – 13 bramek
  2. Nikodem Pokorski (PKS ZŁOTORIA) – 13 bramek
  3. Konrad Majer (SPTS BYDGOSZCZ) – 11 bramek
  4. Arkadiusz Maćkiewicz (PKS ZŁOTORIA) – 11 bramek
  5. Kacper Mattya (SPTS BYDGOSZCZ) – 10 bramek
  6. Dominik Sobków (SALOS MSM DOM) – 8 bramek
  7. Paweł Mazurkiewicz (SPTS BYDGOSZCZ) – 8 bramek
  8. Jakub Tabisz (SPTS BYDGOSZCZ) – 8 bramek
  9. Jan Makowski (SPTS FORDON) – 7 bramek
  10. Szymon Jankowski (VICTORIA BARBARESCO) – 7 bramek
  11. Jakub Ulczyński (SPTS BYDGOSZCZ) – 7 bramek
  12. Tomasz Czajkowski (SPTS BYDGOSZCZ) – 7 bramek

PLAY OFF

PKS ZŁOTORIA – SALOS MSM DOM

SALEZJANIE TORUŃ – BACH BRĄCHNOWO

SALOS MSM DOM – VICTORIA BYDGOSZCZ

VICTORIA BARBARESCO – SPTS BYDGOSZCZ

Rocznik 2000/2001

Tabela:

1.

SALOS MSM DOM

6

18

60:11

2.

BACH BRĄCHNOWO

6

15

46:19

3.

PKS ZŁOTORIA

6

12

36:23

4.

SP 12

6

9

27:29

5.

LSO ŚW. MAREK

6

6

23:58

6.

SPTS POLBUD

6

3

11:31

7.

SPTS WALECZNI

6

0

14:47

Klasyfikacja „rzutów karnych”:

  1. SALOS MSM DOM – 12 bramek
  2. PKS ZŁOTORIA – 9 bramek
  3. LSO ŚW. MAREK – 7 bramek
  4. BACH BRĄCHNOWO – 7 bramek

Klasyfikacja zawodników meczu:

  1. Kacper Raciniewski (BACH BRĄCHNOWO) – 2 pkt.
  2. Szymon Łoś (SP 12) – 2 pkt.
  3. Krzysztof Drobiński (LSO ŚW. MAREK) – 2 pkt.

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

  1. Patryk Starzyński (SALOS MSM DOM) – 26 bramek
  2. Szymon Latanowicz (BACH BRĄCHNOWO) – 21 bramek
  3. Szymon Łoś (SP 12) – 14 bramek
  4. Krzysztof Drobiński (LSO ŚW. MAREK) – 13 bramek
  5. Patryk Twaróg (SALOS MSM DOM) – 10 bramek
  6. Paweł Derengowski (SALOS MSM DOM) – 9 bramek
  7. Radosław Błaszczyk (PKS ZŁOTORIA) – 8 bramek
  8. Jan Ignacik (SPTS POLBUD) – 7 bramek

PLAY OFF

BACH BRĄCHNOWO – SPTS WALECZNI

PKS ZŁOTORIA – SPTS POLBUD

SP 12 – LSO ŚW. MAREK

SALOS MSM DOM – X

Rocznik 1998/99

Tabela:

1.

GM KATOLIK

7

18

43:31

2.

GTS POLONEA

7

16

57:23

3.

ŚW. JAN

7

12

37:29

4.

GM 5

7

11

33:30

5.

SALOS MALLORCA

7

8

30:39

6.

GM 7 I PRZYJACIELE

7

7

33:38

7.

LSO ŚW. MAREK

7

6

19:42

8.

SALOS IBIZA

7

3

22:46

Klasyfikacja „rzutów karnych”:

  1. GM 7 I PRZYJACIELE -11 bramek
  2. LSO ŚW. MAREK – 10 bramek
  3. SALOS IBIZA – 10 bramek
  4. SALOS MALLORCA – 9 bramek

Klasyfikacja zawodników meczu:

  1. Adam Porażyński (GTS POLONEA) – 3 pkt.
  2. Maciej Żarnowski (ŚW. JAN) – 3 pkt.
  3. Stanisław Taranowski (GM KATOLIK) – 2 pkt.
  4. Jan Wrzesiński (LSO ŚW. MAREK) – 2 pkt.

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

  1. Adam Porażyński (GTS POLONEA) – 33 bramki
  2. Maciej Żarnowski (ŚW. JAN) – 23 bramki
  3. Dawid Lamenta (GM 7 I PRZYJACIELE) – 17 bramek
  4. Aleksander Hoffmann (GM KATOLIK) – 16 bramek
  5. Oskar Wątorek (GTS POLONEA) – 12 bramek
  6. Mikołaj Psiakowski (GM 7 I PRZYJACIELE) – 11 bramek
  7. Miłosz Wawrzyniak (SALOS MALLORCA) – 10 bramek
  8. Wiktor Bugaj (SALOS IBIZA) – 8 bramek
  9. Mikołaj Murawski (GM 5) – 8 bramek
  10. Bartosz Kwasiński (GM 5) – 7 bramek

PLAY OFF

GM KATOLIK – SALOS IBIZA

GTS POLONEA – LSO ŚW. MAREK

ŚW. JAN – GM 7 I PRZYJACIELE

GM 5 – SALOS MALLORCA

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.