Aktualności
15
06
2015

Salezjańska Liga Bydgoszczy – XX edycja – 2014/2015

Rocznik 1998

Finał

BLACK LIONS – POLONEA 6:2

 

Bramki:

BLACK LIONS:
Jakub Grubich, Mateusz Cichoracki po 2, Filip Prażuch, Wiktor Weiner po 1.

POLONEA:
Oskar Wątorek, Jakub Chmielewski po 1.

 

 

O III miejsce

LSO ŚW. MAREK – BOOYAH DEVILS FC 6:3

 

Bramki:

LSO ŚW. MAREK:
Adam Chisiński, Mateusz Brodziński po 2, Jan Wrzesiński, br. samob.

BOOYAH DEVILS FC:
Daniel Rybiński, Michał Kuźnicki, Patryk Twardowski po 1.

 

Kolejność drużyn:

 

  1. BLACK LIONS
  2. POLONEA
  3. LSO ŚW. MAREK
  4. BOOYAH DEVILS FC

 

Najlepsi strzelcy:

  1. Michał Kuźnicki BOOYAH DEVILS FC 25
  2. Oskar Wątorek POLONEA 19
  3. Filip Prażuch BLACK LIONS 18

 

 

 

Rocznik 2000

Finał

GM 48 – BACH BRĄCHNOWO 4:10

 

Bramki:

GM 48:
Marcin Łaz – 3, Mateusz Skibicki.

BACH BRĄCHNOWO:
Wiktor Siołkowski – 4, Piotr Brzoska – 3, Krystian Kowalski, Mateusz Grygiel po 1, br. samob.

 

 

O III miejsce

GTS – ŚW. JAN 1:16

 

Bramki:

GTS:
Ryszard Piasecki

ŚW. JAN:
Radosław Wojtasik – 7, Szymon Czeleń – 4, Kamil Wojtasik – 3, Łukasz Galiński -2.

 

Kolejność drużyn:

 

  1. BACH BRĄCHNOWO
  2. GM 48
  3. ŚW. JAN
  4. GTS

 

Najlepsi strzelcy:

 

  1. Radosław Wojtasik ŚW. JAN 24
  2. Szymon Czeleń ŚW. JAN 17
  3. Kamil Wojtasik ŚW. JAN 12
  4. Marcin Łaz GM 48 12

 

 

 

Rocznik 2002

 

Finał

SPTS BOSKO – FA BYDGOSZCZ 11:2

 

Bramki:

SPTS BOSKO:
Konrad Majer – 3, Ksawery Markowski, Mateusz Dąbrowski, Jan Makowski po 2, Kacper Mattya, Kacper Suty po 1.

FA BYDGOSZCZ:
Bartosz Kubacki, Mateusz Piątkowski po 1.

 

O III miejsce

HURAGAN KRUSZYN – UKS TĘCZA II 2:2

Rzuty karne: 2:1

 

Bramki:

HURAGAN KRUSZYN:
Gracjan Grygiel – 2.

UKS TĘCZA II:
Malinda Davies, Marta Muszyńska po 1.

Kolejność drużyn:

 

1.
SPTS BOSKO

2.
FA BYDGOSZCZ

3.
HURAGAN KRUSZYN

4.
UKS TĘCZA II

 

Najlepsi strzelcy:

 

1.
Oskar Piekus HURAGAN KRUSZYN 11

2.
Konrad Majer SPTS BOSKO 10

3.
Gracjan Grygiel HURAGAN KRUSZYN 8

4.
Kacper Mattya SPTS BOSKO 8

 

 

 

Rocznik 2004

Finał

SPTS SALEZJANIE – SALEZJANIE TORUŃ 3:2

 

Bramki:

SPTS SALEZJANIE:
Jakub Jaciubek, Mateusz Mazur, Wojciech Jędrzejczyk po 1.

SALEZJANIE TORUŃ:
Filip Świerczyński, Wojciech Stec po 1

O III miejsce

FA BYDGOSZCZ – SALOS BYDGOSZCZ 14:2

 

Bramki:

FA BYDGOSZCZ:
Bartosz Kubacki – 8, Mateusz Piątkowski – 3, Mateusz Leszczyński – 2, Igor Kowalski.

SALOS BYDGOSZCZ:
Kacper Czarnomski

Kolejność drużyn:

 

1.
SPTS SALEZJANIE

2.
SALEZJANIE TORUŃ

3.
FA BYDGOSZCZ

4.
SALOS BYDGOSZCZ

Najlepsi strzelcy:

 

1.
Agata Leśniewska UKS TĘCZA 27

2.
Kacper Czarnomski SALOS WOJOWNICY 19

3.
Bartosz Kubacki FA BYDGOSZCZ 17

Rocznik 2006

Finał

SPTS JANEK BOSKO – ORŁY BYDGOSZCZ 2:3

 

Bramki:

SPTS JANEK BOSKO:
Jan Skonieczny, Wiktor Majer po 1.

ORŁY BYDGOSZCZ:
Mateusz Danak, Maciej Okonek, Aleksander Michalski po 1.

O III miejsce

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – GWIAZDA BYDGOSZCZ II 5:1

 

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Jędrzej Mikołajczak – 2, Kajetan Kurkowski, Maksymilian Bitner, Piotr Kliszewski po 1.

GWIAZDA BYDGOSZCZ II:
Ignacy Rogalski.

 

Kolejność drużyn:

 

1.
ORŁY BYDGOSZCZ

2.
SPTS JANEK BOSKO

3.
GWIAZDA BYDGOSZCZ I

4.
GWIAZDA BYDGOSZCZ II

 

Najlepsi strzelcy:

 

1.
Jakub Jabłoński ORŁY BYDGOSZCZ 23

2.
Mateusz Danak ORŁY BYDGOSZCZ 17

3.
Mateusz Szczoczarz GWIAZDA BYDGOSZCZ II 16

4.
Mateusz Cirson SPTS JANEK BOSKO 16

 

 

 

Z trenerskiej ławki:

Koniec, koniec, koniec!!

Sportowych zmagań XX edycji SLB.

Radości zwycięstwa, złości, bezsilności po porażkach.

I co ważne!! Koniec naciągania regulaminu rozgrywek, zrzucania winy na Organizatorów.

A wystarczyło wszelkie niedomówienia wyjaśnić przed pierwszym meczem.

 

Emocje opadły!!



Niesamowite mecze najmłodszych piłkarzy. Bardzo dobrze grająca przez cały turniej drużyna ORŁÓW, wzniosła się wysoko, po złote medale. Brawa dla
finałowych rywali, Wiktor kąsał lewą nogą, ale to za mało na „ułożony” zespół, jak plotka niesie, najlepszych bydgoskich zawodników.



Salezjański pojedynek, śmiało można nazwać: Paweł, najlepszy bramkarz SLB w roczniku 2004, kontra SPTS SALEZJANIE. O jedną bramkę lepsi
bydgoszczanie.

Pozostałe mecze finałowe bez historii.

SPTS BOSKO, grająca w pełnym składzie pokonała pewnie FA BYDGOSZCZ, BACH BRĄCHNOWO wypunktował sympatycznych piłkarzy z Błonia.

Dużo obiecywaliśmy sobie po pojedynku w najstarszym roczniku.

POLONEA musiała uznać wyższość kompletnych, doskonale rozumiejących się piłkarzy BLACK LIONS.

 

28 marca spotkamy się na uroczystości zakończenia XX edycji SLB.

W sprawozdaniu z sobotnich spotkań macie najlepsze drużyny, najlepszych strzelców.

Podajemy nazwiska najlepszych zawodników SLB, bramkarzy, nazwiska wyróżnionych zawodniczek.

 

Zawodnicy:



Przemysław Stala (SALOS ŻAKI), Bartosz Kołodziejski (SALOS ŻAKI), Kamil Chyliński (GWIAZDA BYDGOSZCZ II), Mateusz Cirson (SPTS JB), Wiktor Majer
(SPTS JB), Jan Skonieczny (SPTS JB), Mateusz Danak (ORŁY BYDGOSZCZ), Bartosz Kubacki (ORŁY BYDGOSZCZ), Wojciech Jędrzejczyk (SPTS SALEZJANIE),
Filip Świerczyński (SALEZJANIE TORUŃ), Michał Arendt (SPTS SALEZJANIE), Franciszek Handke (SPTS SALEZJANIE), Kacper Wierzbanowski ( HURAGAN
KRUSZYN), Konrad Majer (SPTS BOSKO), Mateusz Skibicki (GM 48), Piotr Brzoska (BACH BRĄCHNOWO), Michał Kuźnicki (BOOYAH DEVILS FC), Filip Prażuch
(BLACK LIONS), Jacek Nowak (LSO ŚW. MAREK), Kamil Gawin (SALOS WOJOWNICY), Szymon Kruk (SALOS NIEBIESKIE ORŁY).

 

Bramkarze:



Przemysław Jasiek (GWIAZDA BYDGOSZCZ II), Jakub Adametz (SALOS ŻAKI), Maksymilian Sikora (SALOS JB), Brajan Starzomski (SALOS NIEBIESKIE ORŁY),
Paweł Grabowski ( SALEZJANIE TORUŃ), Kamil Zuterek (SALOS WOJOWNICY), Konrad Lipowski (SPTS SALEZJANIE), Juliusz Sójka (FA BYDGOSZCZ), Paweł
Brzozowski (SPTS BOSKO), Jakub Zadrużyński (ŚW. JAN), Łukasz Pawełczak (LSO.ŚW. MAREK), Kacper Galas (POLONEA), Oskar Dekowski (BLACK LIONS).

 

Zawodniczki:



Anna Fordon (UKS TĘCZA), Malinda Davies (UKS TĘCZA II), Agata Leśniewska (UKS TĘCZA II), Oliwia Nowińska (SALOS ŻAKI), Gabriela Waszczuk (SPTS JB),
Maria Piekarska (SPTS JB), Marta Muszyńska (UKS TĘCZA II).

 

I wiele, wiele NIESPODZIANEK!!!

Galeria zdjęcia

[shashin type=”albumphotos” id=”108″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”5″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.