Aktualności
15
06
2010

Salezjańska Liga Bydgoszczy – XV edycja – 2009/2010

PROFI 1993/94

1 miejsce: PKS LEŚNY BYDGOSZCZ
Bartosz Kujawa, Maciej Wełnowski, Patryk Preus, Brian Szarek, Rafael Kluczyński, Jakub Braszkowski, Mateusz Witkowski, Jakub Lewicki, Maciej Sygnecki.
Trener: Włodzimierz Goldyszewicz
2 miejsce: AZS BOTOJAN BYDGOSZCZ
3 miejsce: SALOS BYDGOSZCZ
4 miejsce: ZAWISZA BYDGOSZCZ

Najlepszy strzelec: Paweł Beska.
Najlepszy zawodnik: Paweł Dudzik
Najlepszy bramkarz: Maciej Wełnowski

PROFI 1997/98

1 miejsce: BKS „CHEMIK POWERMED – ORŁY” BYDGOSZCZ
Filip Jurczykowski, Filip Kałużny, Mikołaj Klomfas, Radosław Kowalewski, Dawid Kowalski, Kamil Krajnik, Maciej Kubacki, Oskar Mielczarek, Patryk Olech, Jakub Piotrowski, Tomasz Przywieczerski, Łukasz Retlewski, Kamil Sułkowski, Remigiusz Szychowski, Jakub Trepka, Tomasz Umiński, Mateusz Wilma, Wiktor Wiśniewski, Kacper Wnuk, Damian Zaworski.
Trener: Tadeusz Kobusiński.

2 miejsce: SALOS I BYDGOSZCZ
3 miejsce: GWIAZDA/AZS BYDGOSZCZ
4 miejsce: SALOS II BYDGOSZCZ

Najlepszy strzelec: Łukasz Retlewski.
Najlepszy zawodnik: Jakub Piotrowski.
Najlepszy bramkarz: Kamil Pioterek.

ROCZNIK 1995/96

1 miejsce: GM 50
Mateusz Kotlarski, Hubert Kowalewski, Igor Grządzielewski, Łukasz Żak, Artur Lazoryk, Dawid Tomaszewski, Maciej Kleniewski, Błażej Latos, Bartosz Latos, Konstanty Ćwięka, Maksymilian Wałaszewski.
Trener: Lucyna Ligaj
2 miejsce: GTS
3 miejsce: SALOS I BYDGOSZCZ
4 miejsce: KATOLIK

Najlepszy strzelec: Piotr Pławski.
Najlepszy zawodnik: Marek Kamiński.
Najlepszy bramkarz: Dawid Tomaszewski.

ROCZNIK 1997/98

1 miejsce: SP 19 I PRZYJACIELE
Damian Przybysz, Tomasz Krauze, Maciej Pławski, Jakub Urbański, Mikołaj Byrdych, Kacper Regin, Norbert Kaczmarek, Ryszard Czechomski, Kacper Giza.
Trener: Sławomir Wojciechowski.
2 miejsce: SPTS TOPORZANKA
3 miejsce: KATOLIK
4 miejsce: PKS BRZOZA

Najlepszy strzelec: Filip Paprocki.
Najlepszy zawodnik: Maciej Pławski.
Najlepszy bramkarz: Jakub Pilarczyk.

ROCZNIK 1999/MŁODSI

1 miejsce: SALOS „ MSM DOM”
Dominik Majchrzak, Paweł Deręgowski, Mateusz Patyk, Kacper Sypniewski, Radosław Wojtasik, Piotr Galla, Bartłomiej Dych, Patryk Starzyński, Rafał Wodniak, Stanisław Wędzelewski.
Trener: Tomasz Robacki.
2 miejsce: SALOS PRZECZNO
3 miejsce: SPTS SALEZJANIE
4 miejsce: SALOS BOSKO

Najlepszy strzelec: Patryk Starzyński.
Najlepszy zawodnik: Oskar Wątorek.
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Cieślewicz.

Nagroda FAIR-PLAY: Bartosz Kujawa, drużyna MBKM.

KRÓL KIBICÓW XV – LECIA SLB: Robert Tomaszewski

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.