Aktualności
15
06
2014

Salezjańska Liga Bydgoszczy – XIX edycja – 2013/2014

Rocznik 2007/MŁ

Tabela końcowa:

  1. SALOS ŻAKI
  2. GWIAZDA BYDGOSZCZ

3. GRYFUSIE

  1. JP2

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

  1. Jan Skonieczny – SALOS ŻAKI
  2. Aleksander Jurkiewicz – GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Jan Skonieczny – SALOS ŻAKI 11 bramek

2. Bartosz Stala – SALOS ŻAKI 7 bramek

3. Michał Szymanowski – GWIAZDA BYDGOSZCZ 6 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Kajetan Krzanowski – GRYFUSIE

2. Michał Ciesielski – GWIAZDA BYDGOSZCZ

Rocznik 2005/MŁ

Tabela końcowa:

  1. SPTS SALEZJANIE
  2. GWIAZDA BYDGOSZCZ I
  3. GWIAZDA BYDGOSZCZ III
  4. SALOS MALUCHY

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

  1. Mateusz Mazur – SPTS SALEZJANIE
  2. Michał Arendt – SPTS SALEZJANIE

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Mateusz Mazur – SPTS SALEZJANIE 14 bramek

2. Kacper Czarnomski – SALOS MALUCHY 13 bramek

3. Michał Arendt – SPTS SALEZJANIE 9 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Michał Wieczorek – SPTS SALEZJANIE

2. Davies Ibiye – SP 12

Rocznik 2003/MŁ

Tabela końcowa:

  1. SPTS BOSKO
  2. SALOS ZŁOTORIA
  3. SALOS BELLERDRUK
  4. SALOS PRZECZNO

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

1. Jan Makowski – SPTS BOSKO

  1. Agata Leśniewska – UKS TĘCZA

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Jan Makowski – SPTS BOSKO 18 bramek

2. Szymon Bardoński – LSO ŚW. MAREK 16 bramek

3. Jan Furmański – SALOS ZŁOTORIA 11 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Paweł Brzozowski – SALOS BELLERDRUK

2. Ksawery Markowski – SALOS BOSKO

Rocznik 2001/MŁ

 

Tabela końcowa:

  1. BACH BRĄCHNOWO
  2. SPTS TOPORZANKA
  3. SALOS PRZECZNO
  4. LSO ŚW. MAREK

 

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

1. Szymon Wiśniewski – BACH BRĄCHNOWO

  1. Julia Biesiada – JULTERNA

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Szymon Wiśniewski – BACH BRĄCHNOWO 14 bramek

2. Krystian Kowalski – BACH BRĄCHNOWO 12 bramek

3. Hubert Orczykowski – SALOS PRZECZNO 11 bramek

4. Kacper Raciniewski – BACH BRĄCHNOWO 11 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Ryszard Piasecki – SPTS TOPORZANKA

2. Tomasz Adamowski – LSO ŚW. MAREK

 

 

Rocznik 1998/MŁ

 

Tabela końcowa:

  1. GTS POLONEA
  2. GM 7
  3. KS KATOLIK
  4. SPARTA BYDGOSZCZ I

Klasyfikacja najlepszych zawodników:

1. Aleksander Hoffmann – KS KATOLIK

  1. Dawid Lamenta – GM 7

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców:

1. Dawid Lamenta – GM 7 18 bramek

2. Miłosz Fabiszewski – SPARTA BYDGOSZCZ I 16 bramek

3. Adam Porażyński – GTS POLONEA 13 bramek

4. Mikołaj Psiakowski – GM 7 13 bramek

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy:

1. Kacper Galas – GTS POLONEA

2. Dariusz Przybysz – GM 7

 

Wyróznienie dla najlepszej zawodniczki:

Agata Leśniewska UKS TĘCZA

 

Wyróżnienie „za Serce do gry”

 

Piotr Gałka SALOS PRZECZNO

Stanisław Wojciechowski GRYFUSIE

Michał Arendt SPTS SALEZJANIE

Michał Szymanowski GWIAZDA BYDGOSZCZ

Galeria drużyn zwycięskich

[shashin type=”albumphotos” id=”86″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.