Aktualności
15
06
2008

Salezjańska Liga Bydgoszczy – XIII edycja – 2007/2008

Rocznik 1993/94

I miejsce: Gimnazjum Nr 33
Skład drużyny: F. Zieliński, K. Kortylewski, S. Burzych, S. Brzycki, M. Amernik, J. Kasprowicz, W. Lemański
Trener: Tomasz Robacki

II miejsce: Gimnazjum Nr 5
III miejsce: PKS Leśny

Najlepsi strzelcy: Jakub Kasprowicz, Filip Zieliński, Sebastian Burzych
Najlepsi zawodnicy: Brian Szarek, Filip Zieliński, Jakub Lewicki
Najlepsi bramkarze: Szymon Jakubowski, Maciej Wełnowski, Kacper Kortylewski

Rocznik 1995/1996

I miejsce: SPTS Ostromecko
Skład drużyny: J. Nurczyński, W. Bogacz, Radzimiński, Ł. Górnicki, W. Śrutek, M. Masłowski, B. Dondalski, B. Kala
Trener: Marek Sikorski

II miejsce: SP Katolik
III miejsce: SALOS ZINA

Najlepsi strzelcy: Mateusz Rościszewski, Maciej Lewosiński, Mateusz Kotlarski
Najlepsi zawodnicy: Jakub Nurczyński, Piotr Pławski, Łukasz Górnicki
Najlepsi bramkarze: Mikołaj Radzimiński, Dawid Tomaszewski, Damian Nuszkowski

Rocznik 1997 i młodsi:

I miejsce: PKS Brzoza
Skład drużyny: W. Sadłowski, M. Putz, J. Rokita, M. Błaszczyk, K. Witkowski, P. Sadłowski, F. Paprocki
Trener: Jan Paprocki

II miejsce: SALOS Bosko
III miejsce: SP Nr 10

Najlepsi strzelcy: Filip Paprocki, Maciej Pławki, Kamil Gołaszewski
Najlepsi zawodnicy: K. Gołaszewski, Jędrzej Rokita, Filip Domagalski
Najlepsi bramkarze: Wojciech Sadłowski, Kamil Pioterek, Karol Gogulski

Profi:

I miejsce: Zawisza Agrotech
Skład drużyny: P. Beska, P. Fronskiewicz, P. Jóźwiak, D. Iwański, M. Jabłoński, A. Kiełczyński, P. Błażejewicz, M. Witkowski, A. Sobierajski, K. Ćwiuko, K. Kuziemski, P. Ruszkiewicz, T. Mazurkiewicz, S. Lange, A. Zalewski, W. Lewandowski, D. Taborowski, B. Matuszewski, M. Mrotek, S. Dyrda
Trener: Jakub Grzelczak

II miejsce: Salos I
III miejsce: GTS Team

Najlepsi strzelcy: Kacper Mrozik, Łukasz Kwiatkowski, Paweł Ruszkiewicz

Tytuł Trenera Ligi – Sławomir Jakubowski (Szkoła Podstawowa Nr 37)

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.