Aktualności
07
01
2019

Salezjańska Liga Bydgoszczy – Terminarz rundy zasadniczej

0

SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY- XXIV EDYCJA

SALEZJAŃSKA LIGA PRZEDSZKOLAKA- II EDYCJA

2018/2019

TERMINARZ

02.02.2019.

12.30

2010

SALOS TORUŃ 3 – SALOS TORUŃ 1

12.55

2010

UKS TRÓJKA GÓRSK – SALOS BYDGOSZCZ

13.20

2010

SALOS TORUŃ 2 – SALOS TORUŃ 3

13.45

2010

SALOS TORUŃ 2 – SALOS BYDGOSZCZ

14.10

2010

SALOS TORUN 1 – UKS TRÓJKA GÓRSK

14.35

2006

SALOS TORUŃ – AP REISSA

15.10

2006

AP REISSA – UKS TRÓJKA GÓRSK

15.45

2006

SALOS TORUŃ – SPTS BOSKO

16.10

2006

UKS TRÓJKA GÓRSK – SALOS TORUŃ

16.45

2006

AP REISSA – SPTS BOSKO

17.20

2008

KATOLIK – SALOS TORUŃ

17.50

2008

SALOS TORUŃ – AP REISSA

18.20

2008

AP REISSA – KATOLIK

09.02.2019.

12.30

2008

UKS TĘCZA I – AP REISSA

13.00

2008

UKS TĘCZA II – KATOLIK

13.30

2008

UKS TECZA I – KATOLIK

14.00

2008

UKS TĘCZA II – AP REISSA

14.30

2008

AP REISSA – SPTS SALEZJANIE

15.00

2008

SALOS BYDGOSZCZ – SPTS SALEZJANIE

15.30

2006

UKS TĘCZA II – AP REISSA

16.05

2006

UKS TĘCZA I – SALOS

16.40

2006

UKS TĘCZA II – SPTS BOSKO

17.15

2006

SALOS – AP REISSA

18.20

2006

UKS TĘCZA I – SPTS BOSKO

16.02.2019.

12.00

2012

UKS TĘCZA – BAJKOLANDIA

12.20

2012

ELŻBIETANKI – AP REISSA CZERWONI

13.10

2012

KATOLIK – AP REISSA NIEBIESCY

13.30

2012

SPTS BYDGOSZCZ – UKS TRÓJKA GÓRSK

13.50

2012

UKS TĘCZA – UKS TRÓJKA GÓRSK

14.10

2012

BAJKOLANDIA – AP REISSA CZERWONI

14.30

2012

ELŻBIETANKI – KATOLIK

14.50

2012

SPTS BYDGOSZCZ – AP REISSA NIEBIESCY

15.10

2010

KATOLIK – AP REISSA

15.35

2010

UKS TRÓJKA GÓRSK – SALOS TORUŃ 2

16.00

2010

SALOS BYDGOSZCZ – KATOLIK

16.25

2010

SALOS TORUŃ 3 – AP REISSA

16.50

2010

UKS TĘCZA – SALOS TORUŃ 1

17.15

2010

UKS TRÓJKA GÓRSK – KATOLIK

17.40

2010

UKS TĘCZA – SALOS BYDGOSZCZ

18.05

2010

SALOS TORUŃ 2 – KATOLIK

18.30

2010

SALOS TORUŃ 1 – AP REISSA

18.55

2010

SALOS TORUŃ 3 – UKS TRÓJKA GÓRSK

23.02.2019.

12.30

2008

UKS TRÓJKA GÓRSK – UKS TĘCZA II

13.00

2008

UKS TĘCZA I – SALOS BYDGOSZCZ

13.30

2008

AP REISSA – UKS TRÓJKA GÓRSK

14.00

2008

UKS TĘCZA II- SALOS TORUŃ

14.30

2008

AP REISSA – SALOS BYDGOSZCZ

15.00

2008

UKS TĘCZA I – SALOS TORUŃ

15.30

2008

SALOS TORUŃ – SALOS BYDGOSZCZ

16.00

2006

UKS TĘCZA I – UKS TRÓJKA GÓRSK

16.35

2006

SALOS – UKS TĘCZA II

17.10

2006

UKS TĘCZA I – AP REISSA

17.45

2006

UKS TRÓJKA GÓRSK – UKS TĘCZA II

02.03.2019.

12.30

2008

SPTS SALEZJANIE – SALOS TORUŃ

13.00

2008

UKS TRÓJKA GÓRSK – SPTS SALEZJANIE

13.30

2008

SALOS TORUŃ – UKS TRÓJKA GÓRSK

14.00

2012

UKS TĘCZA – AP REISSA CZERWONI

14.20

2012

UKS TRÓJKA GÓRSK – AP REISSA NIEBIESCY

14.40

2012

BAJKOLANDIA – KATOLIK

15.00

2012

SPTS BYDGOSZCZ – ELŻBIETANKI

15.20

2012

UKS TĘCZA – AP REISSA NIEBIESCY

15.40

2012

AP REISSA CZERWONI – KATOLIK

16.00

2012

UKS TRÓJKA GÓRSK – ELŻBIETANKI

16.20

2012

BAJKOLANDIA – SPTS BYDGOSZCZ