Aktualności
19
11
2019

Prezentacja drużyn XXV Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy i III Salezjańskiej Ligi Przedszkolaka

XXV SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY

III Salezjańska Liga Przedszkolaka

 

Prezentacja drużyn

Rocznik 2006

 

 

1. UKS TĘCZA

2. SPTS BOSKO

3. SALOS BYDGOSZCZ

4. AP REISSA

5. UKS TRÓJKA GÓRSK CHŁ.

Mecze rozgrywane są systemem “każdy z każdym”, bez rundy rewanżowej.

Czas gry: 2 x 15 minut + przerwa – 2 minuty.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

 

Półfinały: 1 – 3 2 – 4

 

Rocznik 2008

 

1. UKS TĘCZA

2. SPTS SALEZJANIE

3. SALOS BYDGOSZCZ

4. AP REISSA

5. SALOS TORUŃ

6. UKS TRÓJKA GÓRSK CHŁ.

7. UKS TRÓJKA GÓRSK DZ.

Mecze rozgrywane są systemem “każdy z każdym”, bez rundy rewanżowej.

Czas gry: 2 x 12 minut + przerwa – 2 minuty

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

 

Półfinały: 1 – 3 2 – 4

Rocznik 2010

 

Grupa A

 

1. UKS TĘCZA

2. AP REISSA NIEB.

3. SALOS TORUŃ 1

4. SALOS TORUŃ 3

5. UKS TRÓJKA GÓRSK DZ.

6. SALOS BYDGOSZCZ II

 

Grupa B

1. AP REISSA CZERW.

2. SALOS BYDGOSZCZ I

3. SALOS TORUŃ 2

4. UKS TRÓJKA GÓRSK CHŁ.

5. AS BERGOVIA

 

Mecze rozgrywane są w grupach A i B, systemem “każdy z każdym”, bez rundy
rewanżowej.

Czas gry: 2 x 10 minut + przerwa – 2 minuty

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

Mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

 

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

 

Półfinały: 1 – 3 2 – 4

 

 

Rocznik 2012

1. UKS TĘCZA

2. AP REISSA

3. KATOLIK

4. SALOS TORUŃ

5. UKS TRÓJKA GÓRSK CHŁ

6. AS BERGOVIA

 

Mecze rozgrywane są systemem “każdy z każdym”, bez rundy rewanżowej.

Czas gry: 2 x 7 minut + przerwa – 2 minuty

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

 

Półfinały: 1 – 3 2 – 4

Rocznik 2013

SALEZJAŃSKA LIGA PRZEDSZKOLAKA

 

1. AP REISSA NIEBIESCY

2. AP REISSA CZERWONI

3. SPTS BYDGOSZCZ

4. SALOS BYDGOSZCZ

5. BAJKOLANDIA

 

Mecze rozgrywane są systemem “każdy z każdym”, z rundą rewanżową

Czas gry: 2 x 7 minut + przerwa – 2 minuty

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

 

Półfinały: 1 – 3 2 – 4

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.