Aktualności
08
12
2013

Prezentacja drużyn XIX Salezjańskiego Turnieju Piłki Nożnej

SALEZJAŃSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ


XIX EDYCJA 2014

Rocznik 2007/młodsi

1. GWIAZDA BYDGOSZCZ

2. GRYFUSIE

3. JP2

4. SALOS ŻAKI

Turniej rozgrywany jest systemem 3 rund, “każdy z każdym”.

Mecze trwają 1 x 15 minut.

Rocznik 2005/młodsi

[one_half]

Grupa A

1. AP BRDA BYDGOSZCZ

2. GWIAZDA BYDGOSZCZ II

3. UKS TĘCZA

4. SALEZJANIE TORUŃ

5. SALOS MALUCHY

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa B

1. GWIAZDA BYDGOSZCZ I

2. GWIAZDA BYDGOSZCZ III

3. SPTS MICHAŁKI

4. JP2

5. SP 12

[/one_half_last]

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Rocznik 2003/młodsi

[one_half]

Grupa A

1. GWIAZDA BYDGOSZCZ II

2. SALEZJANIE TORUŃ

3. SALOS BELLERDRUK

4. SALOS ZŁOTORIA

5. JP2 a

6. SP 12

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa B

1. GWIAZDA BYDGOSZCZ I

2. UKS TĘCZA

3. LSO ŚW. MAREK

4. SPTS BOSKO

5. SALOS PRZECZNO

6. JP2 b

[/one_half_last]

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Rocznik 2001/młodsi

[one_half]

Grupa A

1. UKS TĘCZA I

2. GTS JULTERNA

3. SPTS POLBUD

4. SALOS PRZECZNO

5. CKK WIATRAK

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa B

1. UKS TĘCZA II

2. LSO ŚW. MAREK

3. SALOS PAAK

4. BACH BRĄCHNOWO

[/one_half_last]

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Rocznik 1998/młodsi

[one_half]

Grupa A

1. GM 7

2. LSO ŚW. MAREK

3. KS KATOLIK

4. SPARTA BYDGOSZCZ II

[/one_half]

[one_half_last]

Grupa B

1. GTS POLONEA

2. SALOS PRZECZNO

3. SPARTA BYDGOSZCZ I

4. GM 48

[/one_half_last]

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.