Aktualności
23
11
2014

Prezentacja drużyn biorących udział w XX SLB

0

SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY

XX EDYCJA 2014/2015

Rocznik 2006

 

Grupa A Grupa B
1. GRYFUSIE I 1. GWIAZDA BYDGOSZCZ I
2. GWIAZDA BYDGOSZCZ II 2. UMKS JP2
3. SPTS JANEK BOSKO 3. SALOS ŻAKI
4. SALOS MALUCHY 4. ZAWISZA BYDGOSZCZ
5. FA SZUBIN 5. GRYFUSIE II
6. UKS TĘCZA 6. ORŁY BYDGOSZCZ

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

 






 

Rocznik 2004

 

 

Grupa A Grupa B

 

Grupa A Grupa B
1. SALEZJANIE TORUŃ 1. GLKS
2. GWIAZDA BYDGOSZCZ 2. ZŁOTORIA
3. FA BYDGOSZCZ 3. UMKS JP2
4. SPTS SALEZJANIE 4. SALOS WOJOWNICY
5. SALOS NIEBIESKIE ORŁY 5. FA SZUBIN
6. UKS TĘCZA

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

 

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

 

 






 

Rocznik 2002

 

 

Grupa A Grupa B
1. LSO ŚW. MAREK 1. ANMAR
2. ZŁOTORIA 2. FA BYDGOSZCZ
3. UMKS JP2 3. SPTS BOSKO
4. FA SZUBIN 4. UKS TĘCZA II
5. UKS TĘCZA I
6. HURAGAN KRUSZYN

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

 

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

 

 

 

 

Rocznik 2000

1. BACH BRĄCHNOWO

2. LSO ŚW. MAREK

3. GM 48

4. GTS

5. ŚW. JAN

Turniej rozgrywany jest systemem 2 rund, “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

 

Półfinały: 1 – 3, 2 – 4

 

 

Rocznik 1998

 

1. MŁODZI GNIEWNI

2. POLONEA

3. KS WEMBLEY

4. GALACTICOS

5. BOYAH DEVILS FC

6. BLACK LIONS

 

Turniej rozgrywany jest systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansuje sześć drużyn.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: 1

X 2: 2

Y 1: 3 – 6

Y 2: 4 – 5,

 

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2