Aktualności
21
03
2018

Podsumowanie I edycji Salezjańskiej Ligi Przedszkolaka oraz XXIII edycji Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy


Uroczystą mszą świętą sprawowaną przez Proboszcza parafii św. Marka,
wiceprezesa bydgoskiego SALOS-u, ks. Tadeusza Itrycha i wręczeniem
pucharów, medali, statuetek, dyplomów i nagród rzeczowych,
zakończyliśmy I edycje Salezjańskiej Ligi Przedszkolaka i XXIII edycję
Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy.

Uczestnikami byli młodzi sportowcy, rodzice, przyjaciele i organizatorzy
tegorocznych edycji SLP i SLB i zaproszeni Goście: Dyrektor Katolickiej
Szkoły Podstawowej im. Św. Wojciecha, ks. Dr Waldemar Różycki, Prezes MSM
DOM, p. Barbara Warszawska, Dyrektor Przedszkola Niepublicznego
BAJKOLANDIA, p. Ewelina Abramczyk, Prezes MSM DOM, p. Kazimierz Szymański,
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Górsku, p. Dawid Basak, Przewodniczący Rady
Osiedla Tatrzańskiego, p. Andrzej Młyński, p. Tomasz Wosik, Studio
Optyczne, prezesi i wiceprezesi Stowarzyszeń SALOS, trenerzy i opiekunowie
drużyn.

Szczególne wyróżnienia:

Puchar Fair Play

dla drużyny SP BUKOWIEC
,

za szczególne wartości moralno – sportowe,

podczas zmagań w XXIII edycji

Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy.

Dla Szkoły Podstawowej w Górsku

im. ks. Jerzego Popiełuszki,

za propagowanie wartości wychowawczo – sportowych,

podczas XXIII edycji Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy.

Dla Franciszka Handke

wspaniałego sportowca salezjańskiego,

za godne propagowanie wartości chrześcijańskich,

w duchu ks. Jana Bosko – Ojca i Nauczyciela Młodzieży.

dla Kamila Gawina

reprezentanta bydgoskiego SALOS-u,

za zaangażowanie i propagowanie

wartości salezjańskich w duchu ks. Jana Bosko.

Klasyfikacja najlepszych drużyn

 

Rocznik 2011

1. UKS TRÓJKA GÓRSK


Skład drużyny: Filip Forc, Filip Kotyl, Alan Kowalski, Nikodem
Ptaszyński, Jakub Przybyszewski, Wiktor Taper, Jan Wypij, Maxymilian
Ośnicki, Stanisław Ziemiński, Patryk Kruszyna.

Trener: Adam Lubiński.

 

2. SPTS BYDGOSZCZ

3. BAJKOLANDIA

4. SALOS SKRZATY

 

 

Rocznik 2009

1. KATOLIK


Skład drużyny: Mateusz Wylangowski, Adam Pujanek, Aleksander Kosicki,
Paweł Pitera, Miłosz Perczak, Filip Perczak, Michał Słowiński, Damian
Zaboklicki, Krystian Maras, Jan Kaszuba, Krzysztof Fórmankiewicz, Bruno
Grzeskowiak.

Trener: Piotr Olszewski

 

2. SALOS TORUŃ

3. SP BUKOWIEC

4. SP GÓRSK

 

Rocznik 2007
.

1.
SPTS SALEZJANIE


Skład drużyny: Franciszek Koprowski, Paweł Piekarski, Mateusz Lorenc,
Michał Stablewski, Krzysztof Ignas, Maciej Olszewski, Adam Bennobau,
Piotr Majewski, Bartosz Hoffmann, Mateusz Śliż, Piotr Koczorowski,
Antoni Słówko.

Trener: Marek Sikorski

 

2.
SP BUKOWIEC

3.
KATOLIK

4.
UKS TĘCZA I

 

Rocznik 2005

4. UKS TĘCZA II

3. UKS TĘCZA I

2. SALOS BYDGOSZCZ

 

1.
SPTS BOSKO


Skład drużyny: Mikołaj Prokop, Krzyztof Glugla, Maksymilian Domagalski,
Franciszek Handke, Jan Chilewski, Piotr Majewski, Mateusz Lorenc,
Mateusz Śliż, Juliusz Staszak, Kamil Sikora, Dawid Kornacki.

Trener: Marek Sikorski

 

2.
SALOS BYDGOSZCZ

3.
UKS TĘCZA I

4.
UKS TĘCZA II

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców

2011

Jakub Przybyszewski- UKS TRÓJKA GÓRSK

 

2009

Radosław Popławski- SP GÓRSK

 

2007

Jakub Chmielewski SP BUKOWIEC

 

2005

Jan Chilewski SPTS BOSKO










Klasyfikacja najlepszych strzelców – wyróżnienia

2011

Kuba Hoffmann – SPTS BYDGOSZCZ

Marcel Mrozik – BAJKOLANDIA

Jan Machnacki – SPTS BYDGOSZCZ

Grzegorz Gierach – SPTS BYDGOSZCZ

 

2009

Filip Ledziński – SP BUKOWIEC

Miłosz Perczak – KATOLIK

Marcel Kwieciński – SALOS BYDGOSZCZ

Aleksander Kosiński- KATOLIK

Paweł Podolak – SALOS TORUŃ

 

2007

Filip Kulpiński – SP BUKOWIEC

Krzysztof Ignas – SPTS SALEZJANIE

Piotr Majewski – SPTS SALEZJANIE

Franciszek Kilanowski KATOLIK

Nadia Wosik – UKS TĘCZA I

 

2005

Kamil Gawin – SALOS BYDGOSZCZ

Franciszek Handke – SPTS BOSKO

Bartosz Stala – SALOS BYDGOSZCZ

Przemysław Stala – SALOS BYDGOSZCZ

Anna Pietruszewska- UKS TĘCZA II





Klasyfikacja najlepszych zawodników

2011

Kuba Hoffmann SPTS BYDGOSZCZ

 

2009

Maksymilian Szczygielski SALOS TORUŃ

 

2007

Filip Kulpiński SP BUKOWIEC

 

2005

Franciszek Handke SPTS BOSKO

 


Klasyfikacja najlepszych zawodników – wyróżnienia

2011

Jakub Przybyszewski UKS TRÓJKA GÓRSKI

 

2009

Marcel Kwieciński SALOS BYDGOSZCZ

Radosław Popławski SP GÓRSK

Hubert Kempiński SP BUKOWIEC

Jan Niedbalski SALOS BYDGOSZCZ

 

2007

Krzysztof Ignas SPTS SALEZJANIE

Franciszek Kilanowski KATOLIK

Mateusz Lorenc SPTS SALEZJANIE

Sebastian Glamowski SP BUKOWIEC

 

2005

Przemysław Stala SALOS BYDGOSZCZ

Anna Pietruszewska UKS TĘCZA II

Fabian Partyka SALOS BYDGOSZCZ

Antoni Wolfram SALOS BYDGOSZCZ

Jakub Guziński SALOS BYDGOSZCZ

Jakub Wisniewski SALOS BYDGOSZCZ

 

 

Klasyfikacja najlepszych bramkarzy

2011

Alan Fuss BAJKOLANDIA

 

2009

Mateusz Wylęgowski KATOLIK

 

2007

Szymon Kiełczyński KATOLIK

 

2005

Jakub Adametz SALOS BYDGOSZCZ

 

 


Klasyfikacja najlepszych bramkarzy- wyróżnienia

2011

Stanisław Niedbalski SPTS BYDGOSZCZ szalik

 

2009

Patryk Otlewski SP BUKOWIEC szalik

 

2007

Mateusz Glamowski SP BUKOWIEC szalik

 

2005

Wiktoria Marciniak UKS TĘCZA I szalik

 

 


Najgorętsze podziękowania kierujemy dla naszych Przyjaciół, Darczyńców,
którzy zgodnie z maksymą” Dobroć jest czymś bardzo prostym, być zawsze
do dyspozycji drugich, nigdy nie szukać samego siebie”, wspierają nas
dobrym słowem i nie tylko…….


Dziękujemy: MSM DOM, PAAK, Radzie Osiedla Tatrzańskie, Studio Optyczne.


Wyrazy szacunku i serdecznego podziękowania należą się Organizatorom I
SLP i XXIII SLB: panom, Piotrowi Górskiemu, Januszowi Kochańskiemu,
Ryszardowi Kawickiemu.


Dziękujemy opiece medycznej: p. Zofii Gembarskiej i panom Waldemarowi
Mattya i Waldemarowi Zajączkowskiemu za oprawę FOTO i FC i stronę
internetową.


Dyskretnie spoglądał się i nie przeszkadzał prezes SL SALOS RP, p.
Marek Sikorski.

 

Przygotowania do II SLP i XXIV SLB….czas zacząć!!

Galeria zdjęć

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.