Aktualności
12
03
2017

Po rundzie zasadniczej….. XXII edycji Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XXII edycja

Po rundzie zasadniczej….SLB

Rocznik 2008 A

Tabela:

1.

KATOLIK

8

24

54:8

2.

SALOS TORUŃ

8

21

30:10

3.

BRAZYLIA

8

16

41:13

4.

MAP OPŁAWIEC

8

15

34:24

5.

SP BUKOWIEC

8

13

28:25

6.

POLSKA

8

9

13:23

7.

UKS TĘCZA

8

6

8:30

8.

ARGENTYNA

8

3

9:37

9.

PORTUGALIA

8

0

3:52

Rocznik 2008 B

Tabela:

1.

MŁODA POLONIA

8

24

54:8

2.

SPTS MALUCHY

8

19

42:8

3.

SALOS BYDGOSZCZ

8

17

28:13

4.

ŁOTWA

8

14

24:7

5.

BSS BYDGOSZCZ

8

11

24:18

6.

BELGIA

8

10

19:30

7.

BYDGOSKA PIŁKA

8

6

11:37

8.

ANGLIA

8

1

4:46

9.

HOLANDIA

8

1

3:45


Klasyfikacja strzelców: Franciszek Kilanowski (KATOLIK) – 20, Nadia
Wosik ( SPTS MALUCHY) – 16, Adam Lipowski (SPTS MALUCHY) – 15, Antoni
Puszakowski (MŁODA POLONIA) – 14, Kacper Banachowicz ( BRAZYLIA),
Tomasz Bańkowski (SALOS TORUŃ) po 13, Dominik Sierszulski (MŁODA
POLONIA) – 12, Mateusz Glamowski (SP BUKOWIEC), Maciej Szymanowski (MAP
OPŁAWIEC), Jakub Prywiński (KATOLIK), Nikolas Klause ( BELGIA), Emanuel
Kalinowski (SALOS BYDGOSZCZ), Mateusz Chlebowski (MŁODA POLONIA) po 11


Klasyfikacja najlepszych zawodników (MVP meczu): Nicolas Klause
(BELGIA).


Wyróznienia: Nadia Wosik (SPTS MALUCHY), Emanuel Kalinowski (SALOS
BYDGOSZCZ), Adam Benebbou (ŁOTWA), Maciej Szymanowski ( MAP OPŁAWIEC),
Jakub Prywiński (KATOLIK)

Rocznik 2006

Tabela:

1.

KATOLIK

8

24

37:11

2.

SALOS BYDGOSZCZ

8

18

50:18

3.

SPTS SALEZJANIE

8

16

28:9

4.

BSS BYDGOSZCZ

8

15

33:16

5.

SALOS TORUŃ

8

14

20:14

6.

SP BUKOWIEC

8

9

26:32

7.

MŁODE ŻOŁĘDZIE

8

6

24:47

8.

MAP OPŁAWIEC

8

2

11:51

9.

UKS TĘCZA

8

1

15:46


Klasyfikacja strzelców: Bartosz Stala (SALOS BYDGOSZCZ) – 15, Krzysztof
Sindrewicz (SALOS BYDGOSZCZ), Paweł Sieńko (MŁODE ŻOŁĘDZIE) po 13,
Filip Kulpiński (SP BUKOWIEC), Przemysław Stala (SALOS BYDGOSZCZ) po
12, Maksymilian Nowaczyk (KATOLIK), Maksymilian Nowakowski (KATOLIK),
Stanisław Stec (SALOS TORUŃ) po 9.


Klasyfikacja najlepszych zawodników (MVP meczu): Stanisław Stec (SALOS
TORUŃ).


Wyróżnienia: Oliwia Nowińska (UKS TĘCZA), Przemysław Stala (SALOS
BYDGOSZCZ), Paweł Sieńko (MŁODE ŻOŁĘDZIE)

Rocznik 2004

Tabela:

1.

SALOS TORUŃ

6

18

56:13

2.

BACH BRĄCHNOWO

6

12

26:13

3.

SALOS BYDGOSZCZ

6

10

32:10

4.

UKS TECZA I

6

10

31:21

5.

UKS TĘCZA

6

6

12:29

6.

SPTS BOSKO

6

6

12:16

7.

ŚW. ŁUKASZ

6

0

5:61


Klasyfikacja strzelców: Wojciech Stec ( SALOS TORUŃ) – 38, Julia
Czernikowska ( UKS TĘCZA I) – 12, Julian Szwechowicz (BACH BRĄCHNOWO) –
11, Jakub Krzyżanowski (SALOS TORUŃ) , Irena Barczyńska (SALOS
BYDGOSZCZ) po 10, Krzysztof Szudy (SALOS TORUŃ), Kamil Gawin (SALOS
BYDGOSZCZ) po 7.


Klasyfikacja najlepszych zawodników (MVP meczu): Jakub Żebrowski (BACH
BRĄCHNOWO).


Wyróżnienia: Irena Barczyńska (SALOS BYDGOSZCZ), Wiktoria Marciniak (
UKS TĘCZA II), Marta Bartczak ( UKS TĘCZA I).

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.