Aktualności
01
01
2018

Nowy terminarz XXIII edycji SLB

1

SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY

XXIII EDYCJA 2017/2018

TERMINARZ

06.01.2018.

12.30

2009

SP BUKOWIEC – SALOS TORUŃ

12.55

2009

SP GÓRSK – UKS TRÓJKA GÓRSK

13.20

2009

KATOLIK – SP GÓRSK

13.45

2009

SP BUKOWIEC – KATOLIK

14.10

2009

UKS TRÓJKA GÓRSK – SALOS TORUŃ

14.35

2007

SP BUKOWIEC – SALOS ŻAKI

15.05

2007

MŁODA POLONIA – UKS TRÓJKA GÓRSK

15.35

2007

UKS TĘCZA I – SALOS ŻAKI

16.05

2007

UKS TĘCZA II – SP BUKOWIEC

16.35

2007

UKS TRÓJKA GÓRSK – UKS TĘCZA II

17.05

2007

UKS TĘCZA I – SP BUKOWIEC

13.01.2018.


13.00 – Uroczyste rozpoczęcie Salezjańskiej Ligi Przedszkolaka

13.10

2011

UKS TRÓJKA GÓRSK – U KRECIKA SZYBOW.

13.30

2011

BAJKOLANDIA – SPTS BYDGOSZCZ

13.50

2011

SALOS SKRZATY – U KRECIKA SZYBOWNIKA

14.10

2011

UKS TRÓJKA GÓRSK – BAJKOLANDIA

14.30

2011

SALOS SKRZATY – SPTS BYDGOSZCZ

14.50

2011

U KRECIKA SZYBOWNIKA – BAJKOLANDIA

15.10

2011

SPTS BYDGOSZCZ – UKS TRÓJKA GÓRSK

15.45

2005

UKS TĘCZA I – UKS TĘCZA II

16.20

2005

SPTS BOSKO – SALOS BYDGOSZCZ

16.55

2005

UKS TĘCZA I – SALOS BYDGOSZCZ

17.30

2005

UKS TĘCZA II – SPTS BOSKO

20.01.2018.

12.30

2007

KATOLIK – UKS TRÓJKA GÓRSK

13.00

2007

SALOS ŻAKI – KATOLIK

13.30

2007

UKS TRÓJKA GÓRSK – SALOS ŻAKI

14.00

2007

KATOLIK – SP BUKOWIEC

14.30

2007

UKS TRÓJKA GÓRSK – SPTS SALEZJANIE

15.00

2007

SPTS SALEZJANIE – SP BUKOWIEC

15.30

2005

UKS TĘCZA I – SPTS BOSKO

16.05

2005

SALOS BYDGOSZCZ – SPTS DREAM TEAM

16.40

2005

SPTS DREAM TEAM – UKS TĘCZA I

17.15

2005

SPTS BOSKO – SPTS DREAM TEAM

17.50

2005

SALOS BYDGOSZCZ – UKS TĘCZA II

18.25

2005

UKS TĘCZA II – SPTS DREAM TEAM

27.01.2018.

12.30

2009

SP GÓRSK – SALOS BYDGOSZCZ

12.55

2009

SALOS TORUŃ – SP GÓRSK

13.20

2009

UKS TRÓJKA GÓRSK – SALOS MALUCHY

13.45

2009

SP BUKOWIEC – SALOS BYDGOSZCZ

14.10

2009

UKS TĘCZA – SALOS TORUŃ

14.35

2009

KATOLIK – UKS TRÓJKA GÓRSK

15.00

2009

SALOS MALUCHY – SP BUKOWIEC

15.25

2009

UKS TĘCZA – KATOLIK

15.50

2009

UKS TĘCZA – SP BUKOWIEC

 

03.02.2018.

12.30

2011

SALOS SKRZATY – BAJKOLANDIA

12.50

2011

SPTS BYDGOSZCZ – U KRECIKA SZYBOW.

13.10

2011

SALOS SKRZATY – UKS TRÓJKA GÓRSK

13.30

2011

BAJKOLANDIA – SPTS BYDGOSZCZ

13.50

2011

UKS TRÓJKA GÓRSK – U KRECIKA SZYBOW.

14.10

2011

SALOS SKRZATY – SPTS BYDGOSZCZ

14.30

2011

UKS TRÓJKA GÓRSK – BAJKOLANDIA

14.50

2011

SALOS SKRZATY – U KRECIKA SZYBOW.

15.15

2007

UKS TĘCZA I – SPTS SALEZJANIE

15.45

2007

UKS TECZA II – SPTS SALEZJANIE

16.15

2007

MŁODA POLONIA – SALOS ŻAKI

16.45

2007

SPTS SALEZJANIE – MŁODA POLONIA

 

Mecze finałowe – 17.03.2018 r.

Zakończenie XXIII SLB – 24.03.2018.

Komentarz
1
Popławski

W terminarzu rocznik 2009 brak meczu SP Górsk-Salos maluchy

Komentarze są zamknięte!