Aktualności
24
02
2014

Nowy terminarz rozgrywek XIX STPN 2014

0

XIX EDYCJA STPN 2014

TERMINARZ



01.03.2014.

12.30

2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ – GRYFUSIE

12.50

2007/ML

JP2 – SALOS ŻAKI

13.20

2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ – JP2

13.40

2007/MŁ

SALOS ŻAKI – GRYFUSIE

14.00

2005/MŁ/A

UKS TĘCZA – SALEZJANIE TORUŃ

14.35

2003/MŁ/B

SALOS PRZECZNO- SALOS MSM DOM

15.10

2003/MŁ/A

SALEZJANIE TORUŃ – JP2 a

15.45

2003/MŁ/B

SALOS PRZECZNO – JP2 b

16.20

2003/MŁ/A

GWIAZDA BYDGOSZCZ II – SALEZJANIE TORUŃ

16.55

2005/MŁ/B

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – SPTS SALEZJANIE

17.30

2001/MŁ/A

SALOS PRZECZNO- CKK WIATRAK

18.05

1998/MŁ/B

SALOS PRZECZNO – GM 48

18.40

2003/MŁ/B

SPTS BOSKO – GWIAZDA BYDGOSZCZ I

08.03.2014.

12.30

1998/MŁ/A

GM 7 – LSO ŚW. MAREK

13.05

2005/MŁ/B

GWIAZDA BYDG. I – SP 12

13.40

2003/MŁ/B

UKS TĘCZA – SALOS MSM DOM

14.15

2003/MŁ/A

JP2 a – SP 12

14.50

2003/MŁ/B

LSO ŚW. MAREK – SALOS MSM DOM

15.25

2003/MŁ/B

GWIAZDA BYDG. I – UKS TĘCZA

16.00

2005/MŁ/A

AP BRDA – UKS TĘCZA

16.35

2003/MŁ/B

GWIAZDA BYDG. I – LSO ŚW. MAREK

17.10

2001/MŁ/B

UKS TĘCZA II – SALOS PAAK

17.45

2001/ML/B

BACH BRĄCHNOWO – LSO ŚW. MAREK

18.20

2001/MŁ/A

GTS JULTERNA – CKK WIATRAK

18.55

1998/MŁ/A

KS KATOLIK – SPARTA BYDGOSZCZ II

15.03.2014.

12.30

2007/MŁ

GRYFUSIE – JP2

12.50

2007/ML

JP2 – SALOS ŻAKI

13.15

2007/MŁ

SALOS ŻAKI – GRYFUSIE

13.35

2005/MŁ/A

SALEZJANIE TORUŃ – SALOS MALUCHY

14.10

2003/MŁ/A

SALOS ZŁOTORIA – SALEZJANIE TORUŃ

14.45

2003/MŁ/B

SALOS PRZECZNO- LSO ŚW. MAREK

15.20

2003/MŁ/A

JP2 a – SP 12

15.55

2003/MŁ/B

SALOS PRZECZNO – SPTS BOSKO

16.30

2001/MŁ/A

SPTS TOPORZANKA – SALOS PRZECZNO

17.05

2003/MŁ/B

JP2 b – SPTS BOSKO

17.40

1998/MŁ/B

GTS POLONEA – SALOS PRZECZNO

18.15

2003/MŁ/B

JP2 b – SALOS MSM DOM

22.03.2014.

12.30

2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ – SALOS ŻAKI

12.50

2007/ML

GRYFUSIE – JP2

13.15

2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ – GRYFUSIE

13.40

2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ – SALOS ŻAKI

14.00

2007/MŁ

SALOS ŻAKI – JP2

14.20

2007/MŁ

GRYFUSIE – GWIAZDA BYDGOSZCZ

14.45

2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ- JP2

15.15

2005/MŁ/B

JP2 – GWIAZDA BYDGOSZCZ III

15.50

2003/MŁ/A

GWIAZDA BYDGOSZCZ II – SALOS BELLERDRUK

16.30

1998/MŁ

A1 – B4

17.10

1998/MŁ

A2 – B3

17.50

1998/MŁ

A3 – B2

18.30

1998/MŁ

A4 – B1