Aktualności
28
01
2017

Nowy terminarz na ostatnie mecze rundy zasadniczej

SALEZJAŃSKA LIGA BYDGOSZCZY

XXII EDYCJA

TERMINARZ

18.02.2017.

 

12.00

2008 A

PORTUGALIA – SP BUKOWIEC

12.25

2008 A

POLSKA – PORTUGALIA

12.50

2008 A

SP BUKOWIEC – ARGENTYNA

13.15

2008 A

POLSKA – ARGENTYNA

13.40

2006

UKS TĘCZA – MAP OPŁAWIEC

14.10

2006

SALOS TORUŃ – MAP OPŁAWIEC

14.40

2006

UKS TĘCZA – MŁODE ŻÓŁĘDZIE

15.10

2006

ŚW. JAN – MAP OPŁAWIEC

15.40

2006

SALOS TORUŃ – SP BUKOWIEC

16.10

2006

BSS BYDGOSZCZ – MŁODE ŻOŁĘDZIE

16.40

2006

KATOLIK – SALOS TORUŃ

17.10

2006

UKS TĘCZA – BSS BYDGOSZCZ

17.40

2006

SP BUKOWIEC – ŚW. JAN

18.10

2006

KATOLIK – BSS BYDGOSZCZ

 

25.02.2017.

12.00

2008 B

ŁOTWA – HOLANDIA

12.25

2008 B

BELGIA – SPTS MALUCHY

12.50

2008 B

SPTS MALUCHY- ŁOTWA

13.15

2008 B

BELGIA HOLANDIA

13.40

2006

MŁODE ŻOŁĘDZIE – SPTS SALEZJANIE

14.10

2006

MAP OPŁAWIEC – BSS BYDGOSZCZ

14.40

2006

SALOS TORUŃ – MŁODE ŻOŁĘDZIE

15.10

2006

SPTS SALEZJANIE – MAP OPŁAWIEC

15.40

2006

SALOS TORUŃ – SALOS BYDGOSZCZ

16.10

2006

SALOS BYDGOSZCZ – MŁODE ŻOŁĘDZIE

16.40

2004

SALOS BYDGOSZCZ – SALOS TORUŃ

17.10

2004

UKS TĘCZA II – BACH BRĄCHNOWO

17.40

2004

SALOS TORUŃ – SPTS BOSKO

18.10

2004

ŚW. ŁUKASZ – SPTS BOSKO

18.40

2004

BACH BRĄCHNOWO – UKS TĘCZA I

19.10

2004

BACH BRĄCHNOWO – ŚW. ŁUKASZ

04.03.2017.

12.00

2004

SALOS TORUŃ – ŚW. ŁUKASZ

12.30

2004

UKS TĘCZA I – SALOS TORUŃ

13.00

2004

ŚW. ŁUKASZ – ŚW. JAN

13.30

2004

UKS TĘCZA II – SALOS TORUŃ

14.00

2004

ŚW. JAN – UKS TĘCZA I

14.30

2004

UKS TĘCZA II – ŚW. JAN

15.00

2006

SP BUKOWIEC – BSS BYDGOSZCZ

15.30

2006

SP BUKOWIEC – SPTS SALEZJANIE

16.00

2006

UKS TĘCZA – KATOLIK

16.30

2006

ŚW. JAN – SALOS BYDGOSZCZ

17.00

2006

SPTS SALEZJANIE -UKS TĘCZA

17.30

2006

ŚW. JAN – KATOLIK

18.00

2006

SPTS SALEZJANIE – ŚW. JAN

18.30

2004

SALOS BYDGOSZCZ – SPTS BOSKO

11.03.2017.

12.00

2008 B

SALOS BYDGOSZCZ – SPTS MALUCHY

12.25

2008 B

BSS BYDGOSZCZ – MŁODA POLONIA

12.50

2008 B

SPTS MALUCHY – MŁODA POLONIA

13.15

2008 B

SALOS BYDGOSZCZ – BSS BYDGOSZCZ

13.40

2008 B

HOLANDIA – BYDGOSKA PIŁKA

14.05

2008 B

BYDGOSKA PIŁKA – BSS BYDGOSZCZ

14.30

2008 B

HOLANDIA – ANGLIA

14.55

2008 B

ANGLIA – BSS BYDGOSZCZ

15.20

2008 A

PORTUGALIA – BRAZYLIA

15.45

2008 A

POLSKA – MAP OPŁAWIEC

16.10

2008 A

SALOS TORUŃ – SP BUKOWIEC

16.35

2008 A

MAP OPŁAWIEC – BRAZYLIA

17.00

2008 A

SP KATOLIK – SP BUKOWIEC

17.25

2008 A

UKS TĘCZA – SALOS TORUŃ

17.50

2008 A

MAP OPŁAWIEC – SALOS TORUŃ

18.15

2008 A

UKS TĘCZA – KATOLIK

Rocznik 2008

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

 

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

 

Rocznik 2006

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

 

Półfinały: 1 – 3 2 – 4

 

Rocznik 2004

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

 

Półfinały: 1 – 3 2 – 4

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.