Aktualności
20
01
2014

Nowy terminarz na kolejne rozgrywki XIX STPN

1

25.01.2014.

12.30

2005/MŁ/A

AP BRDA – SALEZJANIE TORUŃ

13.10

2003/MŁ/A

SALEZJANIE TORUŃ – SALOS BELLERDRUK

13.50

2005/MŁ/A

AP BRDA – GWIAZDA BYDG. II

14.30

2003/MŁ/A

SALEZJANIE TORUŃ – SP 12

15.10

2005/MŁ/A

GWIAZDA BYDG. II – SALEZJANIE TORUŃ

15.50

2001/MŁ/B

UKS TĘCZA II – LSO ŚW. MAREK

16.30

2001/MŁ/A

UKS TĘCZA I – CKK WIATRAK

17.10

1998/MŁ/A

LSO ŚW.MAREK – KS KATOLIK

17.50

2001/MŁ/A

UKS TĘCZA I – GTS JULTERNA

18.30

1998/MŁ/A

GM 7 – KS KATOLIK

19.10

1998/MŁ/A

LSO SW. MAREK – SPARTA BYDG. II

22.02.2014.

12.30

2003/MŁ/B

GWIAZDA BYDG. I – SALOS MSM DOM

13.05

2005/MŁ/A

GWIAZDA BYDG. II – SALOS MALUCHY

13.40

2003/MŁ/B

SALOS MSM DOM – SPTS MSM DOM

14.15

2005/MŁ/B

GWIAZDA BYDG.III – SPTS SALEZJANIE

14.50

2003/MŁ/A

SALOS ZŁOTORIA – JP2 a

15.25

2003/MŁ/B

JP2 b – UKS TĘCZA

16.00

2003/MŁ/A

GWIAZDA BYDG.II – SALOS ZŁOTORIA

16.35

2005/MŁ/B

JP2 – SP 12

17.10

2001/MŁ/A

UKS TĘCZA I – SPTS TOPORZANKA

17.45

1998/MŁ/B

GM 48 – SPARTA BYDG. I

18.20

2003/MŁ/A

SALOS BELLERDRUK – SP 12

18.55

1998/MŁ/B

GM 48 – GTS POLONEA

01.03.2014.

12.30

2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ – GRYFUSIE

12.50

2007/ML

JP2 – SALOS ŻAKI

13.20

2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ – JP2

13.40

2007/MŁ

SALOS ŻAKI – GRYFUSIE

14.00

2005/MŁ/A

UKS TĘCZA – SALEZJANIE TORUŃ

14.35

2003/MŁ/B

SALOS PRZECZNO- SALOS MSM DOM

15.10

2003/MŁ/A

SALEZJANIE TORUŃ – JP2 a

15.45

2003/MŁ/B

SALOS PRZECZNO – JP2 b

16.20

2003/MŁ/B

LSO ŚW. MAREK – SALOS MSM DOM

16.55

2003/MŁ/B

SPTS BOSKO – GWIAZDA BYDG.I

17.30

2001/MŁ/A

SALOS PRZECZNO- CKK WIATRAK

18.05

1998/MŁ/B

SALOS PRZECZNO – GM 48

08.03.2014.

12.30

2005/MŁ/B

GWIAZDA BYDG. I – SP 12

13.05

2003/MŁ/B

UKS TĘCZA – SALOS MSM DOM

13.40

2003/MŁ/A

JP2 a – SP 12

14.15

2003/MŁ/B

GWIAZDA BYDG. I – UKS TĘCZA

14.50

2005/MŁ/A

AP BRDA – UKS TĘCZA

15.25

2003/MŁ/B

GWIAZDA BYDG. I – LSO ŚW. MAREK

16.00

2001/MŁ/B

UKS TECZA II – SALOS PAAK

16.35

2001/ML/B

BACH BRĄCHNOWO – LSO ŚW. MAREK

17.10

2001/MŁ/A

GTS JULTERNA – CKK WIATRAK

17.45

1998/MŁ/A

KS KATOLIK – SP BYDGOSZCZ II

Komentarz
1
kanarecki

kiedy bedzie terminarz na nastepne dni ?? rocznika 98

Komentarze są zamknięte!