Aktualności
12
02
2015

Klasyfikacja drużyn, strzelców i zawodników po rundzie zasadniczej

0

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XX edycja

Rocznik 1998

Tabela:

1.

BLACK LIONS

6

13

44:16

2.

POLONEA

6

13

35:18

3.

LSO ŚW. MAREK

6

12

28:20

4.

BOOYAH DEVILS FC

6

9

37:29

5.

MŁODZI GNIEWNI

6

6

31:39

6.

GALACTICOS

6

4

18:42

7.

KS WEMBLEY

6

4

21:48


Klasyfikacja najlepszych zawodników: Oskar Dekowski ( BLACK LIONS), Oskar Wątorek ( POLONEA), Rafał Ciechelski (MŁODZI GNIEWNI), Michał Kuźnicki
(BOOYAH DEVILS FC)


Klasyfikacja strzelców: Michał Kuźnicki ( BOOYAH DEVILS FC) – 18, Oskar Wątorek (POLONEA)- 15, Dawid Lamenta (MŁODZI GNIEWNI), Filip Prażuch ( BLACK
LIONS) po 14, Mikołaj Psiakowski (MŁODZI GNIEWNI) – 12, Patryk Twardowski (BOOYAH DEVILS FC), Jakub Wątorek (POLONEA) po 9, Wiktor Weiner (BLACK
LIONS), Adam Chisiński (LSO ŚW. MAREK) po 8.

Zespół najskuteczniej wykonujący rzuty karne: POLONEA

PLAY OFF:

X 1: BLACK LIONS

X 2: POLONEA – KS WEMBLEY

Y 1: LSO SW. MAREK – GALACTICOS

Y 2: BOOYAH DEVILS FC – MŁODZI GNIEWNI

Półfinały: BLACK LIONS – Y 1,

X 2 – Y 2

Rocznik 2000

Tabela:

1.

ŚW. JAN

3

9

36:4

2.

GM 48

3

6

15:8

3.

BACH BRĄCHNOWO

3

3

8:16

4.

GTS

3

0

0:31


Klasyfikacja najlepszych zawodników: Jakub Zadrużyński (ŚW. JAN), Szymon Czeleń(ŚW. JAN), Radosław Wojtasik (ŚW. JAN), Mateusz Skibicki (GM 48)


Klasyfikacja strzelców: Radosław Wojtasik ( ŚW. JAN) – 13, Szymon Czeleń (ŚW. JAN) – 12, Kamil Wojtasik (ŚW. JAN) – 9, Marcin Łaz (GM 48), Mateusz
Skibicki (GM 48), Łukasz Goliński (ŚW. JAN) po 3.

Zespół najskuteczniej wykonujący rzuty karne: ŚW. JAN

Półfinały:

X 1: Y 1 ŚW. JAN – BACH BRĄCHNOWO

X 2: Y 2 GM 48 – GTS

Rocznik 2002 A

Tabela:

1.

HURAGAN KRUSZYN

5

15

29:8

2.

ZŁOTORIA

5

12

44:9

3.

UKS TĘCZA I

5

7

21:16

4.

UMKS JP2

5

7

15:13

5.

LSO ŚW. MAREK

5

3

10:26

6.

FA SZUBIN

5

0

9:46

Rocznik 2002 B

Tabela:

1.

FA BYDGOSZCZ

3

9

23:13

2.

SPTS BOSKO

3

6

19:16

3.

UKS TĘCZA II

3

3

17:16

4.

ANMAR

3

0

11:25

Klasyfikacja najlepszych zawodników: Molinda Dovies (UKS TĘCZA II), Anna Fordon (UKS TĘCZA I), Kacper Wierzbanowski (HURAGAN KRUSZYN),


Klasyfikacja strzelców: Nikodem Pokorski (ZŁOTORIA) – 12, Arkadiusz Maćkiewicz (ZŁOTORIA), Oskar Piekus (HURAGAN KRUSZYN) po 9, Kacper Wierzbanowski
(HURAGAN KRUSZYN) – 7, Michał Gęsicki (FA BYDGOSZCZ), Kacper Mattya (SPTS BOSKO), Marta Muszyńska (UKS TĘCZA II), Wiktoria Konzorska (UKS TĘCZA I),
Gracjan Grygiel (HURAGAN KRUSZYN) po 6

Zespół najskuteczniej wykonujący rzuty karne: UKS TĘCZA I

PLAY OFF:

X 1: HURAGAN KRUSZYN – ANMAR

X 2: ZŁOTORIA – UKS TĘCZA II

Y 1: UKS TĘCZA I – SPTS BOSKO

Y 2: UMKS JP2 – FA BYDGOSCZ

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Rocznik 2004 A

Tabela:

1.

SPTS SALEZJANIE

4

12

38:10

2.

SALEZJANIE TORUŃ

4

9

46:8

3.

FA BYDGOSZCZ

4

6

16:19

4.

SALOS NIEBIESKIE ORŁY

4

3

8:48

5.

GWIAZDA BYDGOSZCZ

4

0

5:28

Rocznik 2004 B

Tabela:

1.

ZŁOTORIA

5

15

31:11

2.

UKS TĘCZA

5

9

43:20

3.

SALOS WOJOWNICY

5

7

32:10

4.

UMKS JP2

5

7

34:21

5.

FA SZUBIN

5

6

19:32

6.

GLKS

5

0

4:66


Klasyfikacja najlepszych zawodników: Wojciech Jędrzejczyk (SPTS SALEZJANIE), Mateusz Piątkowski (FA BYDGOSZCZ), Filip Świerczyński (SALEZJANIE TORUŃ),
Oliwier Filipowicz (ZŁOTORIA)


Klasyfikacja strzelców: Agata Leśniewska (UKS TĘCZA) – 26, Kacper Czarnomski (SALOS WOJOWNICY) – 17, Wojciech Jędrzejczyk (SPTS SALEZJANIE) – 13,
Franciszek Morawiak (ZŁOTORIA), Antoni Wozowicz (UMKS JP2) po12, Mateusz Piatkowski (FA BYDGOSZCZ) – 9, Oliwier Filipowicz (ZŁOTORIA), Krzysztof Szudy
(SALEZJANIE TORUŃ) po 8

Zespół najskuteczniej wykonujący rzuty karne: UMKS JP2

PLAY OFF:

X 1: SPTS SALEZJANIE – UMKS JP2

X 2: SALEZJANIE TORUŃ – SALOS WOJOWNICY

Y 1: FA BYDGOSZCZ – UKS TĘCZA

Y 2: SALOS NIEBIESKIE ORŁY – ZŁOTORIA

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Rocznik 2006 A

Tabela:

1.

GWIAZDA BYDGOSZCZ II

5

13

51:6

2.

SPTS JANEK BOSKO

5

13

27:6

3.

GRYFUSIE I

5

6

21:27

4.

UKS TĘCZA

5

4

12:20

5.

SALOS MALUCHY

5

4

6:39

6.

FA SZUBIN

5

3

11:40

Rocznik 2006 B

Tabela:

1.

GWIAZDA BYDGOSZCZ I

5

15

41:4

2.

ORŁY BYDGOSZCZ

5

12

72:5

3.

ZAWISZA BYDGOSZCZ

5

9

14:27

4.

SALOS ŻAKI

5

6

17:41

5.

UMKS JP2

5

3

9:29

6.

GRYFUSIE II

5

0

4:52


Klasyfikacja najlepszych zawodników: Kamil Chyliński (GWIAZDA BYDGOSZCZ II), Maksymilian Kordas (SALOS MALUCHY), Oliwia Nowińska (SALOS ŻAKI), Kajetan
Krzanowski (GRYFUSIE I)


Klasyfikacja strzelców: Jakub Jabłoński (ORŁY BYDGOSZCZ) – 21, Mateusz Szczoczarz (GWIAZDA BYDGOSZCZ II) – 14, Maciej Beret (GWIAZDA BYDGOSZCZ II) –
13, Jan Skonieczny (SPTS JANEK BOSKO), Alex Pelczarski (ORŁY BYDGOSZCZ) po 12, Kajetan Krzanowski (GRYFUSIE I), Mateusz Cirson (SPTS JANEK BOSKO),
Tomasz Kociński (ORŁY BYDGOSZCZ) po 11, Kamil Chyliński (GWIAZDA BYDGOSZCZ II), Mateusz Donak (ORŁY BYDGOSZCZ) po 10, Damian Wilczyński (ORŁY
BYDGOSZCZ) – 8, Bartosz Kujawski (GWIAZDA BYDGOSZCZ I) – 7.

Zespół najskuteczniej wykonujący rzuty karne: SALOS MALUCHY

PLAY OFF:

X 1: GWIAZDA BYDGOSZCZ II – SALOS ŻAKI

X 2: SPTS JANEK BOSKO – ZAWISZA BYDGOSZCZ

Y 1: GRYFUSIE I – ORŁY BYDGOSZCZ

Y 2: UKS TĘCZA – GWIAZDA BYDGOSZCZ I

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Z trenerskiej ławki:

Jesteśmy po weryfikacji spotkań.

Prosiliśmy, aby Wasze drużyny reprezentowali piłkarze zgłoszeni do rozgrywek SLB.

Na podstawie protokołów wiemy, że tak nie jest.

Wkraczamy w decydującą fazę XX edycji. Walka o medale, statuetki dla najlepszych strzelców, zawodników, bramkarzy, nagrody rzeczowe.

Może zdarzyć się sytuacja, że poprosimy opiekuna drużyny o legitymacje zawodników i sprawdzimy czy jest to zgodne z wcześniejszym zgłoszeniem.

Na nasze mecze, w poszukiwaniu nowych graczy (a jest, z czego wybierać) przychodzą trenerzy bydgoskich drużyn, które uczestniczą w rozgrywkach KP ZPN. I
jakie zdziwienie, gdy widzą swoich piłkarzy!!

Oj!! Prosimy o uczciwość!!

Od 20 lat, dajemy możliwość amatorskiego pogrania w piłkę. Nie komputer, nie telewizja, nie stanie w klatce schodowej, ale zapraszamy do zdrowej sportowej
rywalizacji.

Cieszymy się z Waszej obecności, z obecności Waszych bliskich na trybunie. Jest to radość Wasza i Nasza.

Poznaliśmy zespoły, które otrzymają puchary za najlepszą skuteczność skuteczność wykonywaniu rzutów karnych.

Zaczynając od najmłodszych to: SALOS MALUCHY, UMKS JP2, UKS TĘCZA I, ŚW. JAN i POLONEA.

Wszystkie drużyny uczestniczące w XX edycji SLB, otrzymają pamiątkową statuetkę.

Już dzisiaj zapraszamy!!

28.03.2015 r., godz.10.00, kościół pw. Sw. Marka, ul. Salezjańska 1.