Aktualności
27
12
2014

Aktualna klasyfikacja drużyn w XX edycji Salezjańskiej Ligii Bydgoszczy

0

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XX edycja

Rocznik 1998

Tabela:

1.

BLACK LIONS

2

6

23;1

2.

POLONEA

2

6

19:3

3.

BOYAH DEVILS FC

2

3

14:14

4.

KS WEMBLEY

2

1

4:16

5.

GALACTICOS

2

1

4:21

6.

MŁODZI GNIEWNI

2

0

8:17

7.

LSO ŚW. MAREK

Klasyfikacja strzelców:
Oskar Wątorek (POLONEA), Filip Prażuch (BLACK LIONS) po 7, Adam Porażyński (POLONEA) – 6, Jakub Wątorek (POLONEA) – 5, Dawid Rybinski (BOYAH DEVILS FC),
Michał Kuźnicki (BOYAH DEVILS FC), Mateusz Cichoracki (BLACK LIONS) po 4

Turniej rozgrywany jest systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansuje siedem drużyn.

Mecze pucharowe:

X 1: 1

X 2: 2 – 7

Y 1: 3 – 6

Y 2: 4 – 5,

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Rocznik 2000

Tabela:

1.

LSO ŚW. MAREK

2

6

31:4

2.

BACH BRĄCHNOWO

2

3

4:7

3.

ŚW. JAN

2

3

10:16

4.

GTS

2

0

1:19

5.

GM 48

Klasyfikacja strzelców:
Adam Chisiński (LSO ŚW. MAREK) – 9, Adrian Łojko (LSO ŚW. MAREK) – 5, Mateusz Brodziński (LSO ŚW. MAREK), Jan Wrzesiński (LSO ŚW. MAREK), Szymon czele (ŚW.
JAN) po 4

Turniej rozgrywany jest systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny.

Półfinały: 1 – 3, 2 – 4

Rocznik 2002 A

Tabela:

1.

ZŁOTORIA

2

6

33:1

2.

HURAGAN KRUSZYN

2

6

9:2

3.

LSO ŚW. MAREK

2

3

5:15

4.

UMKS JP2

1

0

1:4

5.

UKS TĘCZA I

1

0

1:5

6.

FA SZUBIE

2

0

3:25

Rocznik 2002 B

Tabela:

1.

SPTS BOSKO

1

3

10:4

2.

UKS TĘCZA II

1

3

9:5

3.

FA BYDGOSZCZ

1

3

6:2

4.

ANMAR

3

0

11:25

Klasyfikacja strzelców:
Nikodem Pokorski (ZŁOTORIA), Arkadiusz Maćkiewicz (ZŁOTORIA) po 8, Wojciech Zieliński (ANMAR) – 6. Emilia Gudell (UKS TĘCZA II), Oskar Page (ZŁOTORIA) po
5,

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Rocznik 2004 A

Tabela:

1.

SALEZJANIE TORUŃ

3

6

39:5

2.

SPTS SALEZJANIE

2

6

14:9

3.

FA BYDGOSZCZ

3

6

13:12

4.

GWIAZDA BYDGOSZCZ

2

0

2:17

5.

SALOS NIEBIESKIE ORŁY

2

0

1:26

Rocznik 2004 B

Tabela:

1.

ZŁOTORIA

3

9

13:4

2.

SALOS WOJOWNICY

3

4

15:5

3.

UMKS JP2

3

4

12:12

4.

UKS TĘCZA

2

3

26:7

5.

FA SZUBIN

1

0

0:9

6.

GLKS

2

0

0:26

Klasyfikacja strzelców:
Agata Leśniewska (UKS TĘCZA) – 17, Kacper Czarnomski (SALOS WOJOWNICY), Mateusz Piątkowski (FA BYDGOSZCZ) po 9, Wojciech Stec (SALEZJANIE TORUŃ), Stanisław
Moczyński (SALEZJANIE TORUŃ) po 7, Krzysztof Szudy (SALEZJANIE TORUŃ), Wojciech Jędrzejczyk (SPTS SALEZJANIE), Julia Maliwowy (UKS TĘCZA) po 6.

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2

Rocznik 2006 A

Tabela:

1.

GWIAZDA BYDGOSZCZ II

3

7

25:3

2.

SPTS JANEK BOSKO

3

7

17:2

3.

GRYFUSIE I

3

6

18:8

4.

SALOS MALUCHY

4

4

6:25

5.

FA SZUBIN

4

3

9:28

6.

UKS TECZA

3

1

3:12

Rocznik 2006 B

Tabela:

1.

GWIAZDA BYDGOSZCZ I

4

12

38:4

2.

ORŁY BYDGOSZCZ

3

6

37:5

3.

ZAWISZA BYDGOSZCZ

3

6

10:7

4.

SALOS ŻAKI

3

3

12:19

5.

UMKS JP2

2

0

0:21

6.

GRYFUSIE II

3

0

1:43

Klasyfikacja strzelców:
Jakub Jabłoński (ORŁY BYDGOSZCZ) – 13, Kajetan Krzanowski (GRYFUSIE I) – 10, Mateusz Monak (ORŁY BYDGOSZCZ) – 9, Mateusz Szczoczarz (GWIAZDA BYDGOSZCZ II),
Bartosz Kujawski (GWIAZDA BYDGOSZCZ I) po 7, Mateusz Cirson ( SPTS JANEK BOSKO), Tomasz Koniński (ORŁY BYDGOSZCZ), Maciej Berent (GWIAZDA BYDGOSZCZ II),
Jędrzej Mikołajczak (GWIAZDA BYDGOSZCZ I), Mikołaj Dudziński (GWIAZDA BYDGOSZCZ I) po 6

Turniej rozgrywany jest grupach A i B systemem “każdy z każdym”.

Do dalszej gry awansują cztery najlepsze drużyny z grup A i B.

Rozgrywają mecze pucharowe:

X 1: A 1 – B 4

X 2: A 2 – B 3

Y 1: A 3 – B 2

Y 2: A 4 – B 1

Półfinały: X 1 – Y 1, X 2 – Y 2