Aktualności
09
03
2013

Sprawozdanie z 9 kolejki XVIII SLB

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XVIII edycja

09.03.2013.

Rocznik 2002/2003/A

PKS ZŁOTORIA – SALOS MSM DOM 2:0

Bramki:

PKS ZŁOTORIA:
Natalia Gabryszewska, Oskar Marendowski.

Zawodnik meczu: Maciej Suski.

VICTORIA BARBARESCO – SALOS MSM DOM 3:7

Bramki:

VICTORIA BARBARESCO:
Krzysztof Schab2, Szymon Jankowski.

SALOS MSM DOM:
Dominik Sobków, Szymon Makowiecki po 3, Alex Nawra.

Zawodnik meczu: Szymon Makowiecki

Tabela:

1.

PKS ZŁOTORIA

5

15

25:4

2.

SALOS MSM DOM

5

10

14:8

3.

VICTORIA BARBARESCO

5

7

16:9

4.

SALEZJANIE TORUŃ

3

4

8:6

5.

SPTS FORDON

3

4

8:7

6.

SALOS PRZECZNO

4

3

8:13

7.

JP 2

5

0

0:22

Klasyfikacja strzelców:
Szymon Wiśniewski – 13, Nikodem Pokorski – 11, Konrad Majer – 10.

Rocznik 2000/2001

PKS ZŁOTORIA – VICTORIA BYDGOSZCZ 3:7

Bramki:

PKS ZŁOTORIA:
Marcin Rauchut – 2, Adam Marczuk.

VICTORIA BYDGOSZCZ:
Adrian Sobczak – 3, Radosław Graczyk – 2, Jonatan Kowalczyk, Mikołaj Markut po 1.

Zawodnik meczu: Adrian Sobczak.

BACH BRĄCHNOWO – VICTORIA BYDGOSZCZ 2:4

Bramki:

BACH BRĄCHNOWO:
Krystian Kowalski, Szymon Latanowicz po 1.

VICTORIA BYDGOSZCZ:
Adrian Sobczak – 2, Dawid Florek, Radosław Graczyk po 1.

Zawodnik meczu: Bartłomiej Tafliński.

PKS ZŁOTORIA – SP 12 6:2

Bramki:

PKS ZŁOTORIA:
Adam Marczuk – 5, Radosław Mateusiak.

SP 12:
Mateusz Mańko, Michał Makus po 1.

Zawodnik meczu: Adam Marczuk.

LSO ŚW. MAREK – SPTS WALECZNI 7:5

Bramki:

LSO SW. MAREK:
Krzysztof Drobiński – 4, Kamil Cieslik – 2, br. samob.

SPTS WALECZNI:
Grzegorz Kapka – 3, Grzegorz Litwiniuk, Patryk Marciniak po 1.

Zawodnik meczu: Grzegorz Kapka.

LSO ŚW. MAREK – BACH BRĄCHNOWO 2:12

Bramki:

LSO SW. MAREK:
Kamil Cieślik – 2.

BACH BRĄCHNOWO:
Szymon Latanowicz – 4, Brian Barański – 3, Krystian Kowalski, Kornel Mucha po 2, Piotr Brzoska.

Zawodnik meczu: Szymon Latanowicz.

Tabela:

1.

VICTORIA BYDGOSZCZ

7

18

58;13

2.

SALOS MSM DOM

5

15

46:11

3.

BACH BRĄCHNOWO

6

12

38:19

4.

PKS ZŁOTORIA

5

9

36:25

5.

SP 12

7

9

30:36

6.

LSO ŚW. MAREK

7

6

23:74

7.

SPTS POLBUD

5

3

12:29

8.

SPTS WALECZNI

6

0

10:46

Klasyfikacja strzelców:
Patryk Starzyński – 22, Szymon Latanowicz – 18, Szymon Łoś – 14, Krzysztof Drobiński – 13.

Rocznik 1998/99

GTS POLONEA – SALOS IBIZA 11:2

Bramki:

GTS POLONEA:
Adam Porażyński – 5, Oskar Wątorek – 4, Jakub Cichocki, Fryderyk Kulczewski po 1.

SALOS IBIZA:
Wiktor Bugaj, Alex Szczepanowski po 1.

Zawodnik meczu: Oskar Wątorek.

GM 5 – PKS ZŁOTORIA 2:4

Bramki:

GM 5:
Bartosz Kwasiński, Kelvin Jarzemski po 1.

PKS ZŁOTORIA:
Patryk Bens – 2, Mateusz Chrobak, Patryk Gabryszewski po 1.

Zawodnik meczu: Patryk Bens.

GTS POLONEA – PKS ZŁOTORIA 7:4

Bramki:

GTS POLONEA:
Adam Porażyński – 3, Oskar Wątorek – 2, Jakub Chmielewski., br. samob.

PKS ZŁOTORIA:
Patryk Bens – 2, Patryk Gabryszewski, br. samob.

Zawodnik meczu: Oskar Wątorek.

SALOS MALLORCA – GM 7 I PRZYJACIELE 9:9

Bramki:

SALOS MALLORCA:
Miłosz Wawrzyniak – 3, Tomasz Krauze, Bartosz Szymański po 2, Mateusz Patyk, Jakub Wojciński po 1.

GM 7 I PRZYJACIELE:
Dawid Lamenta – 7, Mikołaj Psiakowski – 2.

Zawodnik meczu: Dawid Lamenta.

GM 7 I PRZYJACIELE – GM 5 2:7

Bramki:

GM 7 I PRZYJACIELE:
Dawid Lamenta – 2.

GM 5:
Krystian Romanowski, Mikołaj Murawski po 2, Marcin Sobczak, Bartosz Kwasiński, Kelvin Jarzemski po 1.

Zawodnik meczu: Marcin Sell.

Tabela:

1.

GTS POLONEA

8

19

64:27

2.

PKS ZŁOTORIA

6

15

37:17

3.

GM KATOLIK

6

15

37:22

4.

GM 5

8

11

35:34

5.

ŚW. JAN

6

9

32:27

6.

SALOS MALLORCA

8

8

33:48

7.

GM 7 I PRZYJACIELE

8

7

35:42

8.

LSO ŚW. MAREK

7

6

18:48

9.

SALOS IBIZA

7

3

21:45

Klasyfikacja strzelców:
Adam Porażyński – 34, Maciej Żarnowski – 22, Dawid Lamenta – 17, Ignacy Duszyński – 16.

Zawodnik kolejki:

Nagroda Firmy „Kursy Nurkowania Bydgoszcz”: Oskar Wątorek – SALOS MSM DOM

Nagroda Firmy „Baalbek „: Grzegorz Kapka – SPTS WALECZNI

Nagroda portalu Fordon.pl: Maciej Suski – SALOS MSM DOM

Z trenerskiej ławki

Jeszcze dwie kolejki i poznamy drużyny, które awansują do Play Off.

Przypominamy, że w rocznikach: 2004/Mł/A/B i 2002/2003/A/B, w grze zostają po cztery najlepsze drużyny.

Natomiast roczniku 2000/2001 gra dalej 7 drużyn, bez VICTORII BYDGOSZCZ, a w roczniku 1998/99 w rywalizacji pozostaje 8 drużyn, bez PKS ZŁOTORIA.

Szczegóły, „kto z kim” w terminarzu spotkań.

Na uwagę w tej kolejce zasługuje dobra gra bramkostrzelnego Oskara Wątorka.

Adam Porażyński powiększa przewagę w klasyfikacji najlepszych strzelców.

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.