Aktualności
25
02
2020

7 kolejka XXV Salezjańskiej Ligi Bydgoszczy – 22 luty 2020r.; 2 kolejka III Salezjańskiej Ligi Przedszkolaka – sprawozdanie

Salezjańska Liga Bydgoszczy

XXV edycja

Salezjańska Liga Przedszkolaka

III edycja

Po rundzie zasadniczej…..

 

Rocznik 2006

 

Tabela:

1.

UKS TĘCZA

6

12

31:11

2.

SPTS BOSKO

6

12

29:24

3.

AP REISSA

6

7

11:24

4.

UKS TRÓJKA GÓRSK

6

4

15:27

Klasyfikacja strzelców
: Mikołaj Prokop (SPTS BOSKO) – 11, Anna Pietraszewska (UKS TĘCZA) – 10,
Karolina Szews (UKS TĘCZA) – 6, Mateusz Śliż (SPTS BOSKO) – 6.

½ FINAŁU

UKS TĘCZA – AP REISSA

SPTS BOSKO – UKS TRÓJKA GÓRSK

 

Rocznik 2008

Tabela:

 

1.

SALOS BYDGOSZCZ

6

18

36:4

2.

AP REISSA

6

15

19:11

3.

SPTS SALEZJANIE

6

12

24:13

4.

UKS TĘCZA

6

9

27:19

5.

SALOS TORUŃ

6

6

18:21

6.

UKS TRÓJKA GÓRSK CHŁ.

6

3

19:28

7.

UKS TRÓJKA GÓRSK DZ.

6

0

6:51

Klasyfikacja strzelców:

Marcel Radzimiński (SPTS SALEZJANIE) – 14, Piotr Podolak (SALOS TORUŃ),

Tomasz Mizikowski (SALOS BYDGOSZCZ) – 9, Maciej Olszewski (SPTS

SALEZJANIE), , Leon Zarembski (UKS TRÓJKA GÓRSK CH.) po 8, Jan Niedbalski

(SALOS BYDGOSZCZ), Kacper Banachowicz (SALOS BYDGOSZCZ), Patrycja Hejmej

(UKS TĘCZA), po 7.

½ FINAŁU

SALOS BYDGOSZCZ – SPTS SALEZJANIE

AP REISSA – UKS TĘCZA

 

Rocznik 2010 A

 

 

AP REISSA NIEB – UKS TRÓJKA GÓRSK 3:0 WO

 

Tabela:

1.

SALOS TORUŃ 1

5

13

53:3

2.

SALOS TORUŃ 3

5

13

42:4

3.

SALOS BYDGOSZCZ II

5

9

16:25

4.

AP REISSA NIEBIESCY

5

6

5:31

4.

UKS TĘCZA

5

1

2:26

5.

UKS TRÓJKA GÓRSK DZ.

5

1

3:32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rocznik 2010 B

 

 

Tabela:

1.

AP REISSA CZERW.

4

10

15:1

2.

UKS TRÓJKA GÓRSK CHŁ.

4

10

10:2

3.

SALOS BYDGOSZCZ I

4

6

15:7

4.

SALOS TORUŃ 2

4

3

1:12

5.

AS BERGOVIA

4

0

1:20

 

 

 

Klasyfikacja strzelców
: Filip Zygmunt (SALOS TORUŃ 1) – 16, Antoni Skałecki (SALOS TORUŃ 1) – 15,
Adam Rudolf (SALOS BYDGOSZCZ I), Jakub Karaś (SALOS TORUŃ 3) po 10, Paweł
Podolak (SALOS TORUŃ 1), Oskar Wierzbowski (SALOS TORUŃ 3) po 9, Michał
Manikowski (SALOS TORUŃ 3) – 8, Jan Magiera (SALOS BYDGOSZCZ II) – 7

¼ FINAŁU

1: SALOS TORUŃ 1 – SALOS TORUŃ 2

2: SALOS TORUN 3 – SALOS BYDGOSZCZ I

3: SALOS BYDGOSZCZ II – UKS TRÓJKA GÓRSK CHŁ.

4: AP REISSA NIEB.– AP REISSA CZERW.

½ FINAŁU

1 – 3

2 – 4

Rocznik 2012

 

UKS TĘCZA – KATOLIK 0:3 WO

SALOS TORUŃ – AP REISSA 7:0

Bramki:

SALOS TORUŃ:
Franciszek Ryba – 6, Emil Dycha.

MVP meczu: Franciszek Ryba.

 

UKS TRÓJKA GÓRSK – AS BERGOVIA 0:0

UKS TĘCZA – AP REISSA 0:3 WO

KATOLIK – BERGOVIA 4:0

Bramki:

KATOLIK:
Michał Pujanek – 2, Jakub Tafelski, Michał Lau po 1.

MVP meczu: Michał Pujanek.

 

SALOS TORUŃ – UKS TRÓJKA GÓRSK 4:0

Bramki:

SALOS TORUŃ:
Franciszek Ryba – 3, Emil Dycha.

MVP meczu: Emil Dycha.

 

Tabela:

 

1.

KATOLIK

5

13

19:3

2.

SALOS TORUŃ

5

13

22:7

3.

UKS TRÓJKA GÓRSK

5

7

6:8

4.

AP REISSA

5

6

5:14

5.

AS BERGOVIA

5

4

5:10

6.

UKS TĘCZA

5

0

0:23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja strzelców
: Franciszek Ryba (SALOS TORUŃ) – 18, Michał Pujanek (KATOLIK) – 9, Jakub
Tafelski (KATOLIK) – 5, Dawid Stawski (SALOS TORUŃ) – 5

½ FINAŁU

KATOLIK – UKS TRÓJKA GÓRSK

SALOS TORUŃ – AP REISSA

 

Rocznik 2013 – PRZEDSZKOLAKI

 

AP REISSA NIEBIESCY – AP REISSA CZERW. 7:0

Bramki:

AP REISSA NIEB.::
Oskar Polasik – 3, Antoni Batura – 2, Leon Szarek, Bartosz Madeja po 1.

MVP meczu: Piotr Ogiba – AP REISSA CZERWONI

AP REISSA CZERWONI – BAJKOLANDIA 3:0 WO

AP REISSA NIEBIESCY – SPTS BYDGOSZCZ 6:3

Bramki:

AP REISSA NIEB:
Leon Szarek, Antoni Batura po 3.

SPT BYDGOSZCZ:
Stanisław Majewski – 3.

MVP meczu: Leon Szarek.

 

 

SPTS BYDGOSZCZ – SALOS BYDGOSZCZ 0:1

Bramki:

SALOS BYDGOSZCZ:
Antoni Michalczyk.

MVP meczu: Antoni Miszczuk – SPTS BYDGOSZCZ.

AP REISSA NIEBIESCY – BAJKOLANDIA 3:0 W0

AP REISSA CZERWONI – SPTS BYDGOSZCZ 0:1

Bramki:

SPTS BYDGOSZCZ:
Stanisław Majewski.

MVP meczu: Maksymilian Hutek – SPTS BYDGOSZCZ

 

 

AP REISSA NIEBIESCY – SALOS BYDGOSZCZ 6:0

Bramki:

AP REISSA NIEBIESCY:
Oskar Polasik – 2, Leon Szarek, Leon Kotkowski po 1, br.samob – 2.

MVP meczu: Aleksander Stecki – AP REISSA NIEBIESCY.

 

BAJKOLANDIA – SPTS BYDGOSZCZ 0:3WO

SALOS BYDGOSZCZ – AP REISSA CZERWONI 3:1

Bramki:

SALOS BYDGOSZCZ:
Antoni Myszkowski, Antoni Michalczyk, Tadeusz Machnacki po 1.

AP REISSA CZERWONI: Piotr Ogiba.

MVP meczu: Aleksander Szczurek – SALOS BYDGOSZCZ.

 

SALOS BYDGOSZCZ – BAJKOLANDIA 3:0 W0

 

Tabela:

 

1.

AP REISSA NIEBIESCY

8

24

44:4

2.

SALOS BYDGOSZCZ

8

16

18:13

3.

SPTS BYDGOSZCZ

8

9

11:25

4.

BAJKOLANDIA

8

7

17:15

5.

AP REISSA CZERWONI

8

3

6:40

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja strzelców
: Kai Michalski (BAJKOLANDIA) – 16, Oskar Polasik (AP REISSA NIEBIESCY) –
14, Leon Szarek (AP REISSA NIEBIESCY) – 9, Stanisław Majewski (SPTS
BYDGOSZCZ) – 8, Antoni Michalczyk (SALOS BYDGOSZCZ) – 7.

 

½ FINAŁU

AP REISSA NIEBIESCY – SPTS BYDGOSZCZ

SALOS BYDGOSZCZ – BAJKOLANDIA

 

 

Z trenerskiej ławki:

Uffff…, jesteśmy po rundzie zasadniczej SLB i SLP.
Pozostały dwie soboty i….uroczyste zakończenie w kościele parafii
św. Marka.
Trzeba było być bardzo elastycznym, aby dopasować terminarz dla
wszystkich drużyn.
W systemie rozgrywek piłkarskich, drużyna która zajmie pierwsze
miejsce gra z zespołem z miejsca czwartego, a dwójka gra z trójką.
W SLB i SLP jest inaczej, dajemy „fory” zespołowi z czwartego
miejsca… to taki malutki ukłon.


Przeglądając tabele końcowe, zadajemy sobie pytanie, czy są
niespodzianki?
AP REISSA, bijemy brawo, przypomnijmy sobie ubiegłoroczną edycję..


W tym roku drużyny Akademii wałczą o złoto w każdym roczniku.

Super trenerzy, chociaż zachęcamy do niejednokrotnego ostudzenia
emocji.
Bardzo dziękujemy za postawę FAIR PLAY, przede wszystkim w
ostatniej kolejce.
Oczywiście żywiołowo reagujący kibice.

 

Rocznik 2006…

Po wykluczeniu piłkarzy SALOS-u, faworytem są dziewczęta z UKS
TĘCZA.
Ułożyliśmy mecze finałowe tak, aby dać im możliwość rozegrania
spotkań.
Zawodniczki zakwalifikowały się do finałów Mistrzostw Polski, które
rozegrane zostaną w dniach 6-8.03.2020. GRATULUJEMY!!!!!!!
Piłkarki z wszystkich grup TĘCZY, rozgrywały w soboty po trzy
turnieje i zawsze miały czas aby dotrzeć do Salezjanów.

 

Rocznik 2008…

Typujemy finał, SALOS BYDGOSZCZ – AP REISSA, ze wskazaniem bardzo
wyrównanej salezjańskiej drużyny z reżyserem Tomkiem.

 

Rocznik 2010…

Prymat drużyn toruńskich, trzy drużyny awansowały do PLAY OFF,
typujemy finał SALOS TORUŃ z AP REISSA CZERWONI. Niespodzianki mile
widziane.

 

Rocznik 2012…

Franek Ryba kontra Michał Pujanek, znakomici piłkarze solidnych
drużyn. Najciekawiej zapowiadający się Finał.

 

PRZEDSZKOLAKI…

Był to nasz największy sobotni ból głowy, mówimy o drużynie
BAJKOLANDII…i nieobecności piłkarzy.
Grupa naborowa Wisełki miała turniej, ale byli z nami piłkarze tej
wiodącej w Fordonie drużyny, którzy grali w turnieju i przyjechali
aby grać w PRZEDSZKOLAKACH..
Patrząc na tabele…AP REISSA NIEBIESCY….przerwa i kto przeciwnikiem
w finale???
Proszę zwrócić uwagę na progres drużyn SALOS-u i SPTS-u..

Trwa walka wśród strzelców, zawodników i bramkarzy…

Dla najlepszych puchary, statuetki, medale, dyplomy i nagrody
rzeczowe.

Galeria zdjęć

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.