Aktualności
04
03
2014

6 kolejka XIX STPN

SALEZJAŃSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

XIX edycja

01.03.2014.

Rocznik 2007/MŁ

GWIAZDA BYDGOSZCZ – JP2 1:1

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ:
Michał Szymanowski.

JP2:
Filip Józefpolski.

Zawodnik meczu: Aleksander Jurkiewicz – GWIAZDA BYDGOSZCZ.

SALOS ŻAKI – GRYFUSIE 1:1

Bramki:

SALOS ŻAKI:
Paweł Kulas.

GRYFUSIE:
Mateusz Lamenta.

Zawodnik meczu: Mateusz Lamenta

GWIAZDA BYDGOSZCZ – GRYFUSIE 2:1

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ:
Aleksander Jurkiewicz – 2.

GRYFUSIE:
Adam Brząkała.

Zawodnik meczu: Aleksander Jurkiewicz.

JP2 – SALOS ŻAKI 1:3

Bramki:

JP2:
Piotr Ritter.

SALOS ŻAKI:
Jan Skonieczny – 3.

Zawodnik meczu: Jan Skonieczny.

Tabela:

1.

SALOS ŻAKI

4

10

11:6

2.

GWIAZDA BYDG.

4

7

7:5

3.

GRYFUSIE

4

4

8:7

4.

JP2

4

0

2:10


Klasyfikacja najlepszych strzelców: Jan Skonieczny – 6, Mateusz Lamenta – 4, Aleksander Jurkiewicz, Michał Szymanowski, Adam Brząkała po 3.

Rocznik 2005/MŁ/A

UKS TĘCZA – SALEZJANIE TORUŃ 0:3 WO

Tabela:

1.

SALOS MALUCHY

3

7

12:4

2.

GWIAZDA BYDG.II

4

5

13:9

3.

SALEZJANIE TORUŃ

3

5

7:5

4.

AP BRDA

3

3

5:5

5.

UKS TĘCZA

3

0

1:16

Rocznik 2005/MŁ/B

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – SPTS SALEZJANIE 2:4

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ I:
Jan Reszkowski, Mateusz Banaszewski.

SPTS SALEZJANIE:
Wojciech Jędrzejczyk, Jakub Jaciubek, Mateusz Mazur po 1, br.samob.

Zawodnik meczu: Michał Arendt – SPTS SALEZJANIE

Tabela:

1.

SPTS SALEZJANIE

4

12

30:2

2.

GWIAZDA BYDG. I

3

6

14:5

3.

GWIAZDA BYDG. III

3

5

5:10

4.

JP2

3

1

3:18

5.

SP 12

3

1

3:20

Klasyfikacja najlepszych strzelców: Mateusz Mazur – 11, Kacper Czarnomski – 10,

Wojciech Jedrzejczyk, Mateusz Banaszewski po 7.

Rocznik 2003/MŁ/A

GWIAZDA BYDGOSZCZ II – SALEZJANIE TORUŃ 2:0

Bramki:

GWIAZDA BYDGOSZCZ II:
Fabian Przybył, Maciej Grzeszczyk po 1.

Zawodnik meczu: Kacper Kęsik – GWIAZDA BYDGOSZCZ II.

SALEZJANIE TORUŃ – JP2 8:3

Bramki:

SALEZJANIE TORUŃ:
Wojciech Stec – 3, Krzysztof Szudy – 2, Mateusz Głuchowski, Stanisław Moczyński, Francesco Del Mastro po 1.

JP2 a:
Stanisław Szarapka – 2, Patryk Ferenc.

Zawodnik meczu: Wojciech Stec.

Tabela:

1.

SALOS ZŁOTORIA

4

12

23:6

2.

GWIAZDA BYDG. II

4

9

14:13

3.

SALOS BELLERDRUK

4

6

16:13

4.

SALEZJANIE TORUŃ

4

6

20:9

5.

JP2 a

4

3

7:17

6.

SP 12

4

0

8:40

Rocznik 2003/MŁ/B

GWIAZDA BYDGOSZCZ I – SPTS BOSKO 0:4

Bramki:

SPTS BOSKO:
Jan Makowski, Paweł Firch po 2.

Zawodnik meczu: Kacper Suty – SPTS BOSKO.

SALOS PRZECZNO – SALOS MSM DOM 5:1

Bramki:

SALOS PRZECZNO:
Szymon Orczykowski – 3, Dawid Królik, Grzegorz Tchórzewski po 1.

SALOS MSM DOM:
Oliwier Kotowski.

Zawodnik meczu: Szymon Orczykowski.

SALOS PRZECZNO – JP2 b 3:3

Bramki:

SALOS PRZECZNO:
Grzegorz Tchórzewski – 3.

JP2 b:
Stanisław Szarapka – 3.

Mecz zweryfikowano jako walkower 3:0 dla drużyny SALOS PRZECZNO

Tabela:

1.

SPTS BOSKO

4

12

31:6

2.

GWIAZDA BYDG. I

4

9

13:8

3.

SALOS PRZECZNO

4

9

20:7

4.

LSO ŚW. MAREK

3

4

12:21

5.

UKS TĘCZA

4

4

7:18

6.

SALOS MSM DOM

3

0

3:14

7.

JP 2 b

4

0

3;15

Klasyfikacja najlepszych strzelców: Szymon Bardoński, Jan Makowski po 10, Grzegorz Tchórzewski – 8, Michał Wieczorek – 7.

Rocznik 2001/MŁ/A

SALOS PRZECZNO – CKK WIATRAK 16:1

Bramki:

SALOS PRZECZNO:
Wiktor Finc – 7, Maciej Bartosiński – 4, Hubert Orczykowski – 3, Grzegorz Tchórzewski, Szymon Orczykowski po 1.

CKK WIATRAK:
Maciej Szymczak

Zawodnik meczu: Wiktor Finc.

Tabela:

1.

SPTS TOPORZANKA

3

9

34:0

2.

SALOS PRZECZNO

3

9

32:4

3.

UKS TĘCZA I

4

6

12:29

4.

GTS JULTERNA

3

0

3:18

5.

CKK WIATRAK

3

0

2:32


Klasyfikacja najlepszych strzelców: Wiktor Finc – 8, Marta Muszyńska , Jan Ignacik – 7, Hubert Orczykowski, Bartosz Muszytowski, Tomasz Czajkowski,
Szymon Wisniewski po 6.

Rocznik 1998/MŁ/B

SALOS PRZECZNO – GM 48 6:3

Bramki:

SALOS PRZECZNO:
Łukasz Obermueller – 4, Andrzej Chmielewski, Eryk Ruszkowski po 1.

GM 48:
Kacper Zdunek – 2, Kamil Pawer.

Zawodnik meczu: Łukasz Obermueller.

Tabela:

1.

GTS POLONEA

2

6

24:4

2.

SPARTA BYDG. II

3

6

16:15

3.

SALOS PRZECZNO

2

3

10:10

4.

GM 48

3

0

9:30

Klasyfikacja najlepszych strzelców: Miłosz Fabiszewski – 11, Oskar Wątorek – 9, Dawid Lamenta – 8, Mikołaj Psiakowski – 7.

Zawodnik kolejki:
Kacper Suty – SPTS BOSKO

Wyróżnieni: Aleksander Jurkiewicz – GWIAZDA BYDGOSZCZ, Wojciech Stec – SALEZJANIE TORUŃ

Z trenerskiej ławki

Kopali najmłodsi. Wyrównane mecze, mało bramek. W tabeli prowadzą ŻAKI, GWIAZDA tuż, tuż.

Ostrzyliśmy zęby na pojedynki na szczycie w rocznikach 2005/MŁ. i 2003/MŁ, pomiędzy drużynami GWIAZDY a SPTS-u.

Ciekawe spotkania, bardzo wyrównane. Zapewne spotkają się w dalszej fazie rozgrywek. Być może w finale.

„Mecz życia” rozegrał Kacper Suty, najlepszy zawodnik kolejki.

Sobotnie wygrane drużyn z Przeczna. Rozstrzelali się grając z CKK WIATRAK.

Ważne!!!!!


Finały i mecze o III miejsce odbędą się 12 kwietnia, natomiast uroczyste zakończenie z wyróżnieniem najlepszych drużyn i zawodników odbędzie się 26
kwietnia o godz. 9.30.

Galeria zdjęć

[shashin type=”albumphotos” id=”80″ size=”xsmall” crop=”y” columns=”6″ caption=”n” order=”date” position=”center”]

Komentarz
1
Salos

Proszę o usunięcie WO w meczach LSO ŚW MAREK Z KS KATOLIKIEM I SPARTA BYDG. II poniewaz mecze skonczyly sie 1:2 dla Katolika i 6:2 dla LSO. Proszę zrobić nową tabelę.

Komentarze są zamknięte!

Stowarzyszenie Lokalne SALOS RP w Bydgoszczy

mareksikorski-salos@o2.pl
© 2016. Wszystkie prawa zastrzeżone.